Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   patarimupasaulis.lt   |   2017-12-27

2018 metų horoskopas 

  
2018 metų horoskopas
© pixabay nuotr.

2017 metams skaičiuojant paskutines dienas vis daugiau laiko skiriama ne praeities analizei, o artimiausios ateities spėjimams bei planams, o siekiant užsibrėžtų tikslų žvaigždės gali būti sąjungininkės arba priešingai – lemti visai ką kita, nei trokštate.

2018 metų horoskope – astrologinės įžvalgos kiekvienam Zodiako ženklui.
Avinas
 
Avinas - tai ryškus ir energingas Zodiako ženklas. Nors 2018 metais tos energijos bus dar daugiau, tačiau tikėtina, kad Avinas pagaliau išmoks ją racionaliau naudoti. Geltonojo Žemės Šuns metais prie kažką darydamas, Avinas daugiau galvos, pasvers visu pliusus ir minusus, nebeinvestuos į abejotinus reikalus.
 
Be to, jis taps kur kas ramesnis, taupesnis, nebeleis pinigų nesvarbiems daiktams, prabangai ir nebesižavės nutrūktgalviškais nuotykiais. Belieka pridurti, kad šie pasikeitimai Avinui bus tikrai naudingi.
Itin sėkmingi metai laukia tų Avinų, kurie nori ir stengiasi kažką pakeisti savo gyvenime, pavyzdžiui, siekia pradėti mokytis, kelti kvalifikaciją, susirasti geresnį darbą ar pradėti nuosavą verslą. Neabejokite savo jėgomis, teigiami pokyčiai 2018 metais Jūsų gyvenime tikrai įvyks, metų šeimininkas, Geltonasis Žemės Šuo, nukreips Jūsų energiją tinkama linkme ir padės pasiekti užsibrėžtus tikslus.
 
2018 metais finansinių problemų kilti neturėtų. Nesunkiai papildysite savo kišenes, jeigu jos ištuštės. Stabilumą ir augimą pasieksite nuosekliai planuodami ir išskirdami svarbiausius darbus. Taip, pirmiausia turite daryti tai kas svarbiau, nes visko aprėpti tikrai nespėsite.
 
Kartais Jūsų atkaklumas ir užsispyrimas pavydėtinas, tačiau žvaigždės nerekomenduoja dirbti naktimis ar apskritai laisvalaikiu. Tai gali turėti neigiamų pasekmių Jūsų sveikatai ar net karjerai. Nepamirškite, kad ilsėtis ir pasirūpinti savimi būtina.
 
Visais galimais būdais stiprinkite sveikatą. Sportuokite, važinėkite dviračiu, sveikai ir reguliariai maitinkitės, gerkite vitaminus. Daugiau ilsėkitės. Sveikas miško ar pajūrio oras Jums bus tikrai naudingas. Beje jeigu turite žalingų įpročių, Geltonojo Šuns metais jų nesunkiai atsikratysite, reikia tik to labai norėti.
Jautis
 
Gelonojo Žemės Šuns metai Jaučiui žada būti gana ramūs. Tai nereiškia, kad nieko nevyks, 2018 metai bus kupini įvykių, tačiau tokių, kurie dažniau neš teigiamas emocijas, o ne neigiamas. Jeigu ir susidursite su sunkumais, jie bus trumpalaikiai.
 
Rizikingų sandorių 2018 metų pradžioje reikėtų atsisakyti. Taip pat metų pradžia netinkama tolimoms kelionėms, atidėkite tai vėlesniam laikui. Spręsdami iškilusias problemas būkite itin kantrūs ir ramūs.
2018 metais Seksis viskas, kas susiję su namais, šeima, artimaisiaisar giminėmis. Puikus laikas pasirūpinti namų jaukumu ar santykių su artimaisiais gerinimu. Drąsiai planuokite grandiozinius pertvarkymus ar didesnius pirkinius.
 
Jeigu pastaruoju metu galvoje kirba mintis, kaip save „patobulinti“, dabar pats laikas imtis veiksmų. Pavyzdžiui, norite numesti svorio? Pradėkite sportuoti ir taisyklingai maitintis, išbadykite dietas. Norite išmokti užsienio kalbą? Tiesiog mokykitės.2018 metai Jums geri tuo, kad nesunkiai pasieksite puikių rezultatų įdėję gana mažai pastangų.
 
Metų pabaigoje turėtumėte pasisaugoti netikrų draugų.
 
Dvyniai
 
2018 - ieji, judrūs ir gana reikšmingi metai Dvyniams. Tai, ką suplanuosite ir pradėsite įgyvendinti Ožkos metais, gali turėti didelės reikšmės Jūsų ateičiai. Sėkmė lydės, tačiau būkite pasiruošę netikėtumams ir nelengvam darbui.
 
Geltonojo Žemės Šuns metai tinkami priimti svarbius sprendimus, tačiau niekas iš šalies neturi įtakoti Jūsų pasirinkimų ar sprendimų, tik tokiu atveju jie bus teisingi. Mąstykite savo galva, o į patarimus žiūrėkite atsargiai. Ypatingai ši taisyklė galioja profesinėje veikloje. Turite suprasti, kad aplinkiniai Jūsų gabumus tikisi panaudoti saviems tikslams.
 
Kad ir kaip „aukštai sėdėtų“, daugelis Dvynių norės kilstelėti karjeros laipteliu. Pasiekti tai, ko trokštate, 2018 metais labiau padės ne Jūsų gebėjimai, o įtakingos pažintys. Todėl 2018 metų horoskopas pataria daugiau bendrauti, plėsti naudingų pažinčių ratą.
 
Rudenį norėsite atsinaujinti. Galite ryžtis pirkti ar keisti gyvenamą būstą, atlikti kosmetinį remontą ten, kur dabar gyvenate, arba įsigyti kažką brangaus. Jeigu galvojate, kad jums tai reikalinga, nestabdykite, tačiau turėkite galvoje, kad kurį laiką teks gyventi „susiveržus diržus“.
 
Paskutinis 2018 metų mėnuo bus gana sudėtingas, galimos apgavystės. Būkite atidūs tvarkydami finansinius reikalus, nesileiskite įtikinami kur nors investuoti ir nepasitikėkite atsitiktinai sutiktais žmonėmis.
 
Vėžys
 
Geltonojo Žemės Šuns metai bus itin palankūs savo verslą turintiems ar jį pradedantiems Vėžiams. Nesunkiai rasite patikimų verslo partnerių, žmonės bus linkę su Jumis bendradarbiauti, tik turite pamiršti savo ambicijas ir parodyti aplinkiniams daugiau geranoriškumo. O štai aštrus liežuvis gali tik pakenkti, todėl galvokite ką kalbate.
 
Metų pradžioje tikėtini nesusipratimai su kolegomis ar verslo partneriais, todėl reikalai gali strigti. Be to paaštrės konkurencija darbe. Svarbiausia, ko nereikia daryti, tai pilti pamazgų ant kolegų, aiškinti vadovybei, kokie jie netobuli. Geriau pasistenkite dirbti taip, kad Jūsų privalumai būtų akivaizdžiai matomi.
 
Antroji metų pusė bus itin aktyvi, turėsite ne vieną kelionę ir svarbų susitikimą. Horoskopas 2018 metams pataria daugiau bendrauti, megzti naujas pažintis. Žmonės, su kuriais susipažinsite Šuns metais, įneš į Jūsų asmeninį ar profesinį gyvenimą teigiamų pokyčių. Tačiau aklai pasitikėti vos pažįstamu žmogumi nereikėtų.
 
Finansinių problemų kilti neturėtų. Nesunkiai papildysite savo kišenes, jeigu jos ištuštės. Visais galimais būdais stiprinkite sveikatą. Sportuokite, važinėkite dviračiu, sveikai ir reguliariai maitinkitės, gerkite vitaminus. Blogai nuotaikai išsklaidyti padės pasivaikščiojimas miške.
 
Liūtas
 
Liūtas yra pratęs siekti aukštumų savo darbu, dažnai sunkiu. 2018 metai stebins tuo, kad viskas Liūtui klosis gana lengvai. Minimalios pastangos atneš puikius rezultatus. Taigi, negaiškite laiko, kito panašaus laikotarpio teks ilgokai laukti.
 
Geltonojo Žemės Šuns metai suteiks Liūtui daug naudingų pažinčių, perspektyvių pasiūlymų. Keliausite, dirbsite ar tiesiog džiaugsitės gyvenimu. Tiesa bus ir problemų kurias, dažnu atveju, susikursite patys. Liūto nekantrumas ir „žiūrėjimas iš aukšto“ gali atstumti ne tik kolegas, verslo partnerius, bet ir artimus žmones. Todėl stebėkite savo elgesį ir stenkitės keistis, jeigu pastebite, kad elgiatės netinkamai.
 
Profesinėje veikloje labai tikėtinas karjeros augimas, tačiau gali būti, kad konkurentai imsis negražių, o svarbiausia slaptų veiksmų, kad jums pakenktų. Todėl būkite itin budrūs.
 
2018 metai gali pateikti ne vieną staigmeną, pareikalausiančią iš Liūto lankstumo bei sugebėjimo greitai prisitaikyti prie netikėtų permainų.
 
Antrą metų pusmetį Liūtas turėtų pagalvoti kokioje srityje jam dar reikėtų tobulėti ir negailėti tam nei laiko nei pinigų. 2018 metai labai tinkami studijų tęsimui, kvalifikacijos kėlimui, saviugdai. Jūsų įdėtos pastangos neš puikius rezultatus ateityje.
 
Didelių sveikatos problemų kilti neturėtų. Stiprinkite imunitetą, nes žiemos laikotarpiu problemų gali sukelti peršalimo ligos. Beje 2018 metais nesunkiai „patobulinsite“ kūno linijas. Ypatingai tai aktualu dailiosios lyties atstovėms.
 
Mergelė
 
Horoskopas 2018 metams žada Mergelei kūrybiškus ir sėkmingus metus. Aktyvios ir tikslo siekiančios Mergelės galės pasiekti gana daug, žinoma jeigu netinginiaus, nes darbo bus užtektinai.
 
Tikėtina, kad 2018-ais metais keisitės į gerąją pusę, pripažinsite savo trūkumus ir su jais susigyvensite, todėl labiau pasitikėsite savimi, tapsite komunikabilesnės, sukalbamesnės.
 
Taip pat dauguma Mergelių pajus būtinybę kažką keisti savo gyvenime. Tai gali būti darbas, užimamos pareigos, gyvenamasis būstas, miestas ar net šalis. Visgi skubėti nereikėtų, pirmiausia viską gerai apgalvokite, pasverkite visus pliusus ir minusus.
 
2018 metais daugiau dėmesio turėtumėte skirti ateities planams kurti. Toks planas Jus ves tiesiai tikslo link, neiškrypsite iš kelio ir negaišite laiko veltui. Beje įtakingi pažįstami gali padėti pasiekti užsibrėžtus tikslus lengvesniais metodais, nei planavote iš pradžių. Pasisaugokite senų priešų, Jūsų sėkmė juos erzina.
 
Piniginiuose reikaluose problemų kilti neturėtų, tačiau 2018 metų horoskopas pataria nešvaistyti pinigų be reikalo, kiekvienas didesnis pirkinys turėtų būti apgalvotas. O va sveikata vertėtų pasirūpinti. Negailėkite pinigų vitaminams, imunitetą stiprinantiems preparatams. Daugiau ilsėkitės. Sveikas miško ar pajūrio oras Jums bus tikrai naudingas.
 
Svarstyklės
 
Horoskopas 2018 mtams žada Svarstyklėms sėkmingus ir kūrybingus metus. Jau nuo metų pradžios jos bus labai aktyvios ir su entuziazmu imsis naujų darbų. Itin seksis savo verslą turinčiomse ar viešą veiklą vykdančioms Svarstyklėms.
 
Šio ženklo atstovai 2018 metais gali be ypatingų kliūčių kopti karjeros laiptais ar susirasti naują, mėgstamą darbą. Tiesa geriau visą tai daryti pirmąjį metų pusmetį, nes jau rudenį susidursite su nesklandumais. Šį laikotarpį reikėtų ramiai išlaukti, nepradėti naujų projektų, o verčiau tęsti jau pradėtus.
 
Šuns metais nusimato daug naudingų pažinčių. Su malonumu bendrausite ir padėsite žmonėms, tačiau reikėtų būti atidiems ir apeiti tuos, kurie nori tik pasinaudoti Jūsų gerumu.
 
Neišvengsite ir konfliktinių situacijų, greičiausiai dėl to, kad knietės primesti savo nuomonę aplinkiniams. Jeigu pamąstytumėte giliau, suprastumėte, kad kiekvienas žmogus situaciją mato savaip, todėl nėra vienos tiesos. Be to Jums tikrai neprivalu kažkam kažką įrodyti, ypatingai jeigu tai griauna santykius.
Metų pabaiga daugeliui Svarstyklių bus įtempta, tad gal geriau pasiimti atostogas ir išvykti kur su šeima?
 
Skorpionas
 
2018 metai Skorpionui žada augimą profesinėje srityje. Su entuziazmu imsitės naujų darbų ir sugebėsite pasiekti puikių rezultatų. Tai neliks nepastebėta vadovybės ar dalykinių partnerių, tad galimi paaukštinimai pareigose, nauji perspektyvūs pasiūlymai ar naudingų sutarčių sudarymas. Skorpionai - verslininkai generuos naujas idėjas, kurias norės kuo greičiau įgyvendinti. Taip pat Šuns metai tinkami imtis visiškai naujos veiklos ar pradėti savo verslą.
 
Antroje 2018 metų pusėje atsipalaiduosite, „įjungsite poilsio režimą“, galvoje suksis meilės reikalai. Visa tai nėra blogai, tačiau gali kilti didelis noras išlaidauti. Susiimkite, pinigus leiskite protingai.
 
Geltonojo Žemės Šuns metai Skorpionui labai tinkamas laikas atsisakyti žalingų įpročių ir pradėti gyventi sveikiau. Pakoreguokite mitybos įpročius, kartais pasilepinkite masažu, pamedituokite ir į darbus kibsite su
dviguba jėga.
 
Sunkiausias laikas bus 2018-tų metų pabaiga. Kad pasiektumėte norimą rezultatą, turėsite padirbėti iš peties. Galimi nesusipratimai darbe. 2018 metų oroskopas pataria nekonfliktuoti su kolegomis ar verslo partneriais, akivaizdžiai nedemonstruoti savo pranašumo. Įsiplieskę pykčiai tik sutrikdys darbą ir taps sudėtinga pasiekti užsibrėžtus tikslus.
 
Šaulys
 
2018-uosius drąsiai galima vadinti Šaulio metais. Ko besiimtų Šaulys Šuns metais, jam viskas seksis. Būsite labai aktyvūs, todėl net patys ambicingiausi planai gali būti realizuoti. Turėsite galimybių gerokai pasistūmėti į priekį, galbūt net keliose gyvenimo srityse. Ar jomis pasinaudosite, žinoma priklausys nuo Jūsų pačių.
 
Geltonojo Žemės Šuns metai suteiks Šauliui tam tikro gudrumo, kurio jam seniau taip trūko, todėl pasiekti trokštamą rezultatą bus gerokai lengviau nei anksčiau. Be to puikiai sutarsite su žmonėmis, net tais, kurių požiūriai ir nuomonės labai skiriasi nuo Jūsų. Tai leis palaikyti naudingus ryšius ir negadinti nervų kvailiems ginčams.
 
Labai tikėtinas augimas profesine ir finansine prasme. Didžiąją metų dalį nejausite pinigų stygiaus, tačiau ir jų poreikis išaugs. Labiausiai jų pareikalaus vaikai, ar kiti šeimos nariai. Nesunkiai gausite aukštesnes pareigas, tačiau turite būti atidūs. Kažkas iš kolegų gali kišti pagalius į ratus, nes taip pat neatsisakytų šiltos vietelės.
 
Nors ir daug dirbsite, rasite laiko poilsiui, išvykoms, daugiau jo skirsite savo išvaizdai, rūpinsitės artimaisiais ir šeimos nariais. Horoskopas 2018 metams pataria neatsisakyti gyvenimo malonumų, bet tuo pačiu be reikalo neišlaidauti.
 
Ožiaragis
 
Geltonojo žemės Šuns metais sėkmė Ožiaragio ženklo atstovo nelepins, bent jau iki rugpjūčio mėnesio. Veikloje gali iškilti daug kliūčių, apskritai, apims toks jausmas, kad siekti norimų rezultatų, ar tikslų, darosi kur kas sunkiau nei anksčiau. Tačiau asmeniniame Ožiaragio gyvenime bus ir labai laimingų akimirkų.
 
Pirmoje metų pusėje žvaigždės pataria nieko nekeisti ir nepradėti nieko naujo. Po rugpjūčio mėnesio situacija po truputį gerės.
 
Kilimo profesinėje veikloje 2018 metai greičiausiai neatneš, o kad išlaikyti tai, ką Ožiaragis jau yra pasiekęs, reikės pasistengti. Ožiaragiai puikūs specialistai, tačiau tai, kas praėjusiais metais sekėsi gana lengvai, dabar pareikalaus didesnių pastangų. Pasistenkite nekelti konfliktų su kolegomis ir verslo partneriais, nes įsiplieskę pykčiai tik sutrikdys darbą ir taps dar sudėtingiau pasiekti užsibrėžtus tikslus.
 
Gerai tai, kad visus metus jausite palaikymą iš savo šeimos narių ir draugų, ir bet kada sulauksite reikiamos pagalbos.
 
Finansinė padėtis turėtų būti visai nebloga, bet pertekliaus nejausite. Per daug intensyvus gyvenimo tempas, darbo ir poilsio režimo nesilaikymas gali atsiliepti Ožiaragio sveikatai. Kad to išvengtų Ožiaragis turėtų pasistengti organizuoti savo darbus taip, kad nenukentėtų miegas ir liktų laiko sportui. Aktyvi fizinė veikla, pilnavertis miegas padės palaikyti gerą savijautą 2018 metais.
 
Vandenis
 
Geltonojo Žemės Šuns metai Vandeniui gana neblogi. Būsite labai aktyvūs, todėl nesunkiai stumsitės į priekį profesinėje veikloje. Siekti užsibrėžtų tikslų pirmą metų pusmetį padės naudingos pažintys. Apskritai į bendravimą Šuns metais turėtumėte žiūrėti ne kaip į laisvalaikio praleidimo būdą, o kaip į naudingų ryšių mezgimą. Įtakingi pažįstami padės Jums augti profesine prasme.
 
Verslui sėkmingesnis antrasis 2018 metų pusmetis. Nesunkiai realizuosite sudėtingiausias ir ambicingiausias idėjas. Tiesa bus problemų, kurias reikės spręsti neatidėliojant, priešingu atveju gali pradėti strigti darbai. Tačiau puikiai su viskuo susitvarkysite.
 
Nuo aktyvaus gyvenimo tempo galite pervargti, todėl nepamirškite, pasitaikius bent mažiausiai galimybei, ilsėtis. Išvykite atostogų su šeima ar draugais.
 
Deja Geltonojo Žemės Šuns metais galimos ir apgavystės, todėl būkite labai atidūs tvarkydami finansinius reikalus, niekam nepasakokite savo ateities planų ir nepasitikėkite žmonėmis atsitiktinai sutiktais Jūsų kelyje. Galite pakliūti į aferistų pinkles.
 
Antrąjį 2018 metų pusmetį Vandeniui gali tekti lankytis teisinėse institucijose. Atidžiai žiūrėkite ką rašote dokumentuose ir po kuo pasirašote.
 
Žuvys
 
Geriausiai 2018 metais seksis turinčioms savo verslą Žuvims, arba toms, kurios dirba vienos. Jos negaiš brangaus laiko konfliktuodamos su kolegomis ar regzdamos keršto planus. Daugiausia problemų 2018 metais gali kilti santykiuose su aplinkiniais. Turėtumėte būti kantrūs ir išradingi.
 
Karjeros ar verslo atžvilgiu Geltonojo Žemės Šuns metai Žuvims gana sėkmingi. Intuicija padės iš anksto numatyti iškilsiančius sunkumus ir jiems tinkamai pasiruošti. Todėl reikalai nestrigs ir Žuvys nuosekliai judės pirmyn. Sugebėjimas numatyti į priekį situaciją bus naudingas tiek pačioms Žuvims, tiek jų verslui ar organizacijai kurioje Žuvys dirba.
 
2018 metų horoskopas pataria pasirūpinti savo sveikata ir grožiu. Sportuokite, važinėkite dviračiu, sveikai ir reguliariai maitinkitės, gerkite vitaminus. Blogai nuotaikai išsklaidyti padės pasivaikščiojimas miške.
 
  

Žymos: Astrologija, horoskopas, 2018 metai, 2018 metų horoskopas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Britų mokslininkai nustatė, kad, plaunant kojas, nusiplauna ir rankos.