Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-03-02

5 moksliniai požymiai, kad tikrai įsižiebė meilė iš pirmo žvilgsnio

  
5 moksliniai požymiai, kad tikrai įsižiebė meilė iš pirmo žvilgsnio
© Pixabay.com

Ši santykių tema sukelia daug diskusijų. Ar iš tikrųjų egzistuoja meilė iš pirmo žvilgsnio? Ar gali žmonės įsimylėti nuo pirmojo susitikimo? Skeptikai pasakytų, kad tai – fantazijos vaisius. Pasitaiko nemažai ir tokių, kurie prisiekinėja, jog įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio. Net jeigu taip atsitiko, ar nuoširdus yra šis jausmas? O gal tai tik asmeninės fantazijos vaisius? Gal mes patys priverčiame save patikėti meilės iš pirmo žvilgsnio galimybe?

Laimei, mokslas turi atsakymą. Psichologai ir santykių terapeutai atliko įdomų eksperimentą šia tema. Jie sugebėjo paaiškinti tuos jausmus, kuriuos išgyvena žmogus, ištiktas meilės iš pirmo žvilgsnio.
Jeigu jūs abejojate savo jausmais, remdamiesi mokslinėmis išvadomis galite pasitikrinti, ar tai tikrai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.
 
1. Pajutote artimą ryšį tik pažvelgę vienas į kito akis
 
Akys iš tikrųjų vaidina svarbų vaidmenį per pirmąjį susitikimą. Mes visi instinktyviai nukreipiame savo žvilgsnį į ką nors patrauklaus. Kad ir kaip abstrakčiai skamba, bet tai yra tiesa. Kai tik kas nors krenta mums į akis, mes automatiškai tai užfiksuojame ir užsimanome. Ne veltui sakoma, kad grožis slypi žiūrinčiojo akyse. Kai pastebime ką nors gražaus pagal mūsų standartus, mes automatiškai susidomime tuo daiktu ar žmogumi. Tas pats galioja ir meilei iš pirmo žvilgsnio. Pirmiausia patraukia kito žmogaus išvaizda.
 
2. Šalia to žmogaus pasijuntate jaukiai ir atsipalaidavę kaip niekad
Meilė iš pirmo žvilgsnio nėra netikėtas gilus emocinis prisirišimas prie kito žmogaus. Tai veikiau jausmas, kai visi dėlionės komponentai atsidūrė savo vietose. Kai atrodo, kad viskas vyksta taip, kaip turėtų būti. Šis jausmas kyla iš komforto ir lengvumo bei laisvumo pojūčio, kai būnate drauge. Toks ryšys užsimezga be jokių pastangų.
 
3. Jūs nejaučiate poreikio elgtis jums nenatūraliu būdu
 
Kai žmonės įsimyli iš pirmo žvilgsnio, jiems būna patogu būti savimi, nereikia dėtis geresniais, nei yra iš tikrųjų. Jie nejaučia poreikio stengtis patikti kitam. Meilė iš pirmo žvilgsnio būna laisva nuo bet kokio diskomforto.
 
4. Pradedate jausti drugelius pilve
 
Sakoma, kad tai būna paprasčiausiai organizmo reakcija į malonų stresą. Kai sutinkate žmogų, kuris jums patinka, natūralu, kad kūnas reaguoja tokiu būdu – neįprastu, bet maloniu.
 
5. Jūs tarytum sinchronizuojatės vienas su kitu
 
Jaučiatės tarsi viena batų pora. Jūsų asmenybės taip persipina, kad tampate tarsi viena visuma. Tarp jūsų vyksta tokios „cheminės reakcijos“, kokių nesate jautę su niekuo kitu. Šie požymiai patvirtina, kad jūsų susitikimas yra ypatingas.
 
  

Žymos: Santykiai, Meilė, meilė iš pirmo žvilgsnio

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikeli ryte ir matai užrašą: „nuo rytojaus pradedu sportuoti“. Ir galvoji „kaip gerai, kad

rytoj, o ne šiandien“.