Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-06-22

7 svarbūs dalykai, kurių negalima pamiršti planuojant vestuves

  
7 svarbūs dalykai, kurių negalima pamiršti planuojant vestuves

Vasara – romantikos, pažinčių, meilės ir aistros metas, o rudeniop gal ne vieną porą tai atves ir prie altoriaus. Tuomet jau užgrius malonūs pasiruošimo šioms ypatingoms iškilmėms rūpesčiai.

Sužadėjusios poros svajonėse mato tik kerinčius būsimų vestuvių vaizdus. Tai išties puiku, tačiau dažnai šiose rožinėse svajonėse neatsiranda vietos nemalonioms smulkmenoms, kurių ignoruoti jokiu būdu nevalia, jei nori, kad šventė būtų tobula ir niekas nesugadintų nuotaikos. Renginių vedėjas Saulius Bagdonas vardija dažniausiai pasitaikančius nesklandumus, kurių galima išvengti, jei apie juos pagalvosite iš anksto.
 
Planas B. Sinoptikai prognozavo gerą orą, todėl šventę sumanėte rengti lauke. Bet ką darysite, jei prognozė nepasitvirtins ir pradės pliaupti lietus ir temperatūra nukris 10 laipsnių? Primygtinai rekomenduoju pasiruošti planą B, taip pat pakamantinėti ir savo vestuvių vedėją, ką jis darys, jei oras staiga subjurs, ar yra pasiruošęs žaidimų ir užduočių, kurias jūs su svečiais galėtumėte atlikti viduje. Net ir išgirdus teigiamus vedėjo atsakymus rekomenduoju paprašyti keleto pavyzdžių – taip įsitikinsite, jog turimi sprendimai jums išties priimtini.
 
Fejerverkai ir dangaus žibintai. Be abejo, smagu, kai pasakos dangų nušviečia fejerverkų ugnys. Tačiau atminkite, kad rūpinantis fejerverkais būtina iš anksto pasidomėti, ar jūsų šventės vietoje galima juos leisti. Nieko neprarasite, o laimėti galite daug: išvengsite visų galimų nesusipratimų ir niekas nesugadins šventinės nuotaikos.
 
Aplinkiniai renginiai. Įsivaizduokite, vestuvių linksmybių pats įkarštis, norite šėlti skambant garsiai muzikai (žinoma, turite geriausią DJ), tačiau kur buvę kur nebuvę prisistato policijos pareigūnai ir paprašo muziką išjungti, nes, pasirodo, greta vyksta religinis seminaras (atostogauja darželinukai, pensininkai...). Taigi, verčiau jau iš anksto apsidrausti nuo tokių netikėtumų ir išsiaiškinti, kokie renginiai jūsų vestuvių puotos dieną vyks netoliese.
Numatytos vestuvininkų vietos pokylių salėje. Tai anaiptol ne smulkmena, nes pasitaiko ir taip, kad svečiai pirmieji užsėda stalus, o jauniesiems lieka vieta prie durų... Be to, turėkite omenyje, jog renkantis šventės aprangą Jūsų prioritetas bus estetika, todėl saugokite sveikatą (nuo peršalimo, perkaitimo, skersvėjų ir pan.) ir iš anksto numatykite, kur sėdėsite savo šventės vakarą.
 
DJ ir internetas. Įsimylėjėlių poros dažniausiai turi „savo“ dainą, kuri jiems primena kokias nors ypatingas akimirkas. Neabejotinai tokį muzikinį kūrinį turite ir jūs, tad iš anksto paprašykite, kad DJ įtrauktų ją į šventės grojaraštį. Taip pat pasitikslinkite, ar jūsų DJ turės internetą. Tiek Jūs, tiek svečiai gali prašyti ir kitokių, savam bičiulių ratui gerai žinom kūrinių.
 
Vestuvių dovanos. Jei pastaruoju metu buvote vestuvėse, pritarsite, jog ypač populiaru dovanoti vokelius. Tai praktiška dovana, ir viskas čia gerai, tik... nelabai šventiškai atrodo jaunikis, rankose (ar glėbyje) laikantis visą puoštą vokelių. Užtat iš anksto pasirūpinkite dovanų skrynele, kuri ir atrodys solidžiai, ir saugiai paslėps Jūsų dovanėles.
 
Vestuvių pokylio maistas. Peržiūrėjus bet kurių maisto gamintojų nuotraukų galeriją atrodo, kad ir karaliams tokius patiekalus nebūtų gėda pateikti. Deja, skonis ne visada atitinka išvaizdą. Jei su maisto gamintojais neteko susidurti ankščiau – būtinai įsitikinkite jų darbo kokybe. Jei jie turi kavinukę, apsilankykite papietauti. Taip pat galite pasiklausti, su kuo gamintojai bendradarbiavo anksčiau (juk visi mėgstame pasigirti), o po to savarankiškai pasiteirauti atsiliepimų iš ankstesnių klientų.
 
Sakoma, šaukštas deguto gali sugadinti ir statinę medaus... Užtat rekomenduojame pasinaudoti aukščiau pateiktais patarimais ir vestuvių dieną susikoncentruoti tik į tai, kas svarbiausia – į geras emocijas, malonius prisiminimus ir puikius santykius – su savimi, antrąja puse ir aplinkiniais.
  

Žymos: Santykiai, Vestuvės užsienyje, Vestuvės Lietuvoje, Vestuvės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tas nemalonus jausmas, kai vakare pareini namo, o internete – nieko naujo, nes viską jau peržiūrėjai darbe...