Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   bernardinai.lt   |   2016-12-10

Advento keliu

  
Advento keliu
© pixabay.com
Paprastas gyvenimas yra toks, kuris skleidžiasi nekenkdamas.
Atverkime vaizduotę, širdį, protą.

Praėjusį sekmadienį uždegėme jau antrą Advento vainiko žvakę. Tikintieji tradiciškai keturias Advento savaites skiria vidiniam pasiruošimui, bent trumpam atsivėrimui Dievo artumui kasdienybės šurmulyje. Kur bebūtume: namuose ar darbe, sveiki ar sergantys, jauni ar seni, leiskimės įkvepiami bernardinai.lt siunčiamo žodžio konkretiems veiksmams, sprendimams, pokyčiams. Atverkime vaizduotę, širdį, protą, kad vis daugiau erdvės rastųsi mūsų viduje. Erdvės tam, kas svarbiausia.

 Gyventi paprastą gyvenimą
Paprastas gyvenimas yra toks, kuris skleidžiasi nekenkdamas, subalansuotai, saikingai, neperžengdamas ribų. Dėl to paprastumas yra tvarus gyvenimo būdas, turintis ateitį. Tai perėjimas nuo „cowboy“ gyvenimo stiliaus (kuriam Tolimuose Vakaruose nuolat reikėjo grobti) iki astronauto gyvenimo stiliaus (kuris turi tik būtiniausius resursus, reikalingus įveikti kelionę pirmyn ir atgal). 
 
Štai kodėl tvarus yra vienintelis tikrai demokratiškas gyvenimo stilius. Gali įgyti pačias įvairiausias formas. Nepanašus į kitus, nes disponuodamas tam tikromis gėrybėmis gali susikurti savo originalų stilių. 
 
Tačiau ir broliškas, nes nesiekia praturtėti kitų sąskaita. Nėra priklausomas nuo materialinių gėrybių. Nes jo niekada nekamuoja jausmas, kad asmens vertė priklauso nuo jų turėjimo. Kad privalo išleisti vis daugiau vien todėl, kad yra žmonių, kurie turi daugiau. (G. Schernhomas)
 
Pagal www.bernardinai.lt
  

Žymos: Kalėdos, adventas, laukimas, paprastas gyvenimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Meistras įdėmiai nužvelgia klientą:
– Jums laikrodį pataisyti pagal kainoraštį ar geriau?