Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   AstroAge   |   2017-02-23

Artėjantis saulės užtemimas: kaip jis paveiks

  
Artėjantis saulės užtemimas: kaip jis paveiks
© pixabay.com
Kai kurie astrologai teigia, jog užtemimo poveikis gali trukti ilgus metus.
Teigiama, jog visi užtemimai susiję su karmos aktyvavimu – per juos nutikę įvykiai yra atpildo už praeities darbus išraiška.

Vasario 26-ąją prasidės Mėnulio jaunatis, o kartu su ja ir žiedinis Saulės užtemimas. Tuo metu žmonės gali pajusti skirtingą dangaus kūnų poveikį.

Vasario 26 d. apie 16.53 val. Lietuvos laiku (14.53 val. JK laiku) prasidės Mėnulio jaunatis, o kartu su ja ir žiedinis Saulės užtemimas. Jaunatis ir Saulės užtemimas vyks 8-ajame žuvų laipsnyje. Saulės užtemimas įvyksta tada, kai žiūrint iš Žemės stebėtojo pozicijos ant Saulės disko užslenka Mėnulio diskas ir kai Mėnulio šešėlis krinta ant Žemės paviršiaus.
Žiediniu Saulės užtemimas laikomas tada, kai Mėnulis skrieja tolesniu nei vidutinis atstumu nuo Žemės ir Mėnulio diskas būna šiek tiek mažesnis už Saulės ir pilnai jos neuždengia.
 
Užtemimas (lot. defectus) senovės tautų buvo laikomas nelaimę nešančiu ženklu, buvo manoma, jog užtemimo atgarsis jaučiamas tiek metų, kiek valandų jis trunka, o jo nulemti įvykiai būna grėsmingai fatališki. Juk liūdnai pagarsėjęs "Titanikas" į vandenį buvo nuleistas kaip tik Saulės užtemimo metu. O kiek realios grėsmės šis dangaus kūnų išsidėstymas turi šių dienų žmogaus gyvenime?
 
Ne paslaptis, jog žmogaus fizinės ir dvasinės sveikatos, žinovai pripažįsta skirtingą dangaus kūnų poveikį – nuo Mėnulio fazės priklauso skysčių pasiskirstymas tiek Žemėje, tiek žmogaus organizme bei psichinė jo būklė. Saulės užtemimas jo pradžioje dažnai sukelia savijautos pablogėjimą, gyvybinio tonuso sumenkimą ir lėtinių ligų paūmėjimą.
 
Astrologijoje Saulė simbolizuoja mūsų pačių asmenybę, atsako už jos „vietą po Saule“ – savęs realizaciją, o jos užtemimas dažnam tampa savotišku pasitikrinimu ar teisingu keliu einama. Jo metu dėliojasi situacijos kurios verčia apmąstyti kas mums trukdo eiti savo keliu, kas trukdo atskleisti savo talentus ir įvykdyti misijas. Taip pat teigiama, jog visi užtemimai susiję su karmos aktyvavimu – tai, kas nutinka per užtemimus yra atpildo už gerus ir blogus darbus išraiška. Per Mėnulio užtemimus vykstantys įvykiai yra susiję su praeities karma, o per Saulės – su karma, kuri pasireikš ateityje.
 
Kai kurie astrologai teigia, jog užtemimo poveikis gali trukti net 18 metų į priekį, kadangi tokiu laiko intervalu Saulės, Mėnulio ir Mėnulio mazgų padėtys kartojasi, tai yra vadinama sarosu (pasikartojimas). Per vieną sarosą būna 41 Saulės ir 29 Mėnulio užtemimai. Per metus iš viso jų būna daugiausia septyni. Kuo daugiau kiekvienais metais būna užtemimų, tuo lemtingesni ir svarbesni metų įvykiai laikomi.
 
Vasario 26 d. žiedinis Saulės užtemimas labiau paveiks tų žmonių gyvenimus, per kurių gyvenamąją teritoriją nusidrieks jo šešėlis – Pietinės Argentinos ir Čilės dalys, Pietų Amerikos pietinė dalis, Antarktida, Pietvakarių Afrika. Kadangi Astrologijoje Saulė simbolizuoja vyrišką pradą - tėvą, valdovą, vyrą, sutuoktinį, užtemimas labiau paveiks vyrus, nei moteris. Užtemimo poveikį taip pat labiau pajus žmonės, gimę po žuvų ženklu, arba po bet kuriuo kitu ženklu, jei jų gimimo horoskope dominuos su žuvų ženklu ir kitais jo astrologiniais rodikliais susiję duomenys.
O tokių yra ne taip jau mažai. Tačiau tai yra tik bendro pobūdžio informacija, kaip konkrečiai kiekvieną žmogų gali paveikti užtemimas, asmeniškai gali atsakyti astrologas.
 
Toliau tęsiant Vasario 26 d. Saulės užtemimo žuvų ženkle apibūdinimą, reikia pasakyti, jog jo metu ir minimaliai 3-ys dienos prieš ir trys dienos po užtemimo, ypač aštriai gali pasijusti visos žuvų ženklo simbolikos poveikis – pasąmonė, jausmai ir instinktai „ims viršų“, blaivus protas turės mažiau galios nei įprastai.
 
Dažnas susimąstysime apie nuostabias praėjusias akimirkas arba patirtus praradimus - vyraus prarastojo rojaus nostalgijos. Tačiau taip pat stipriai bus galima „pagauti įkvėpimą“, atsiduoti stiprioms meditacijoms, susigražinti tikėjimą, tuo, kas prarasta. Kadangi Lietuvos teritorijoje užtemime dalyvaujantys kūnai bus partnerystės ir santuokos būste, galimi kontrastingi kaip pats užtemimo įvaizdis, įvykiai – dramos su sutuoktiniais, tylus atsitraukimas arba tikrosios poros suradimas ar suvokimas, kas yra ta tikroji antroji mūsų pusė.
 
Didžioji dalis mūsų pajus menkesnę ar didesnę ilgesio ar liūdesio apraišką, sociumo vengimą. Šis užtemimas išties gali tapti pradžia pasirodyti gabiems menininkams, ar būti sukurtiems nuostabiems meno kūriniams, nes už šių dalykų realizaciją atsakingas Neptūnas taip pat bus savo gimtajame žuvų ženkle netoli užtemstančios Saulės.
 
Dėl užtemimo įvykių poveikio ateičiai abejoti nereikėtų, tačiau tikrai ne visus, tik mažumą užtemimo šešėlis vysis 18-ika metų, o kiti jį jus nežymiai. Verta žinoti, kad Saulės užtemimas, kuris visada vyksta per jaunatį, turės minčių materializavimosi galią. Tad kaip ir kiekvienos jaunaties metu galima pasinaudoti augančia Mėnulio jėga ir svajonių bei norų pagalba kurti palankią savo ateitį, tik supraskite ir tai, kad paleidžiamos Visaton mintys tokiu metu turi būti ypatingai skaidrios ir teigiamos, atsijotos nuo bet kokio destruktyvo, nes užtemusi Saulė bus linkusi viską matyti tik juodai ar baltai, o atšaukti minties nebegalėsite.
 
Taip pat reikia paminėti, jog kitame zodiako ženkle – avine, maždaug tuo pačiu metu jungsis karo planeta Marsas ir netikėtumus nešantis Uranas, kas suteiks tik dar daugiau sprogstamojo užtaiso, tad užtemimo laikotarpiu reikėtų būti atsargesniems kelyje tiek su transporto priemonėmis, tiek tamsiose miesto gatvėse, kadangi suaktyvinta agresija gali išsiveržti psichinėm iškrovom, padaugėti nusikaltimų.
 
Tad artėja sudėtingas ir jautrus, bet trumpas ir daug potencialių galimybių nešantis užtemimo periodas, per kurį pasistenkite išlikti ramūs, neplanuokite svarbių darbų, nes 26-a diena ir numerolgijoje paženklinta sunkiu karminiu antspaudu.
 
Gilinkitės į savo vidų, į pačias sielos gelmes, išskalbkite slegiančias mintis, išmeskite baimes, o tada mintimis nuveskite save ten, kur Jūsų širdis bus paguosta, užjausta ir mylima. Po to jau galite svajoti apie siekiamus gyvenimo pokyčius. Pasižadėkite sau juos pasiekti ir patikėkite realizacija.
 
„Kas pasakytų šiam kalnui: Pasikelk ir meskis į jūrą, ir savo širdyje nesusvyruotų, bet tikėtų įvyksiant – tai ir įvyktų“ (Morkus 11:23).
 
Daugiau naudingų astrologinių įžvalgų – AstroAge.
  

Žymos: Mėnulis , Saulės užtemimas, Astrologija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikeli ryte ir matai užrašą: „nuo rytojaus pradedu sportuoti“. Ir galvoji „kaip gerai, kad

rytoj, o ne šiandien“.