Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-08-19

Atsargiai – šalia jūsų apgaudinėtojas!

  
Atsargiai – šalia jūsų apgaudinėtojas! Egzistuoja trys asmenybių tipai, kurie labiau už kitus linkę „pasukti" į kairę.

Ar įmanoma iš pat pradžių, jau nuo pirmos dienos žinoti, kad jūsų vyras, žmona ar partneris greičiausiai bus jums neištikimas?

Kiekvienu individualiu atveju, žinoma, ne – tokie dalykai nenuspėjami. Tačiau egzistuoja trys asmenybių tipai, kuriems priklausantys žmonės labiau už kitus linkę „pasukti į kairę“.
Žinomas gyvenimo būdo konsultantas, santykių ekspertas, rašytojas britas Matthew Hussey, knygų „Get the Guy“ ir „Get the Girl“ autorius, tvirtina, jog santykiuose potencialūs apgaudinėtojai yra narcizai, savimi nepasitikinčios asmenybės ir egoistai.
 
Anot M. Hussey, narcizams neištikimybė – tai būdas įrodyti, kaip jie visiems patinka. Tokie žmonės jaučiasi visaverčiai tik tuomet, jei kas nors su jais flirtuoja, juos bučiuoja arba su jais miega.
 
Nepasitikėjimas savimi ir liguistas dėmesio reikalavimas, pasak rašytojo, taip pat yra pavojaus signalas. Tokių žmonių esą išvis reikėtų saugotis.
 
Suprantama, mes visi šiek tiek nepasitikime savimi, tam tikrose situacijose jaučiamės nesaugūs, turime abejonių dėl savo gebėjimų ir nerimaujame dėl savo trūkumų. Tačiau jeigu toks elgesys itin ryškiai būdingas jūsų antrajai pusei, turėkite omenyje: jei neduosite šiems žmonėms to, ko jie trokšta (tai yra jūsų meilės), tuoj pat, tą pačią akimirką, jie tai susiras kitur.
Trečiasis potencialių apgaudinėtojų tipas bene pats paprasčiausias – tai tiesiog egoistiški žmonės. Jie savo poreikius iškelia aukščiau kitų žmonių, ir gyvenimo partneris jiems šiuo atžvilgiu nėra niekuo išskirtinis. M. Hussey įspėja nemanyti, kad egoistus pergali jų pačių prigimtis, kad tai nevaldomi impulsai – o, ne! Jie kuo puikiausiai suvokia, jog būdami neištikimi gali smarkiai įskaudinti juos mylintį žmogų ar net pelnyti jo neapykantą. Tačiau savi poreikiai egoistams atrodo svarbesni net už tai.
 
 
  

Žymos: Psichologija, Neištikimybė, vyras ir moteris

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Klausimas: A. Švarcnegeris turi ilgą, M. Ali - trumpą, Madona neturi iš viso, o Popiežius turi, bet nenaudoja. Kas? Atsakymas: Pavardė