Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   gubinas.lt   |   2016-04-21

Chiromantija. Sėkmės ženklas

  
Chiromantija. Sėkmės ženklas Svarbu atkreipti dėmesį, kad ši linija nebūtų kertama kitų linijų.

Sėkmės, jeigu radote pas save dvigubą liniją po bevardžiu pirštu – tai reiškia esate sėkmingas žmogus „laimės kūdikis“. Dviguba sėkmės linija reiškia, kad žmogus bus išgelbėtas kebliose gyvenimiškose situacijose. Svarbu atkreipti dėmesį, kad ši linija nebūtų kertama kitų linijų.

Sėkmės linija yra susijusi su Saulės planeta. Vedų astrologijoje Saulė – atspindi santykius su tėvu. Jeigu jų nėra, tai žmogui gali būti sudėtinga susilaukti finansinės sėkmės. Tam, kad pagerinti santykį su Saule, visų pirma reikėtų pradėti gerbti savo tėvus ir vyresnius žmones.
Sėkmė kiekvienam yra individualus dalykas. Vienam sėkmė uždirbti 1000 eurų, o kitam ir vienas milijonas gali pasirodyti mažokai. Išminčiai sako, kad yra penki dalykai kurie nusprendžiami, kol žmogus randasi mamos įsčiose: gyvenimo trukmė, kokia veikla žmogus užsiims, kiek turės pinigų, koks bus išsilavinimas ir kada bus laikas pasitraukti iš šio gyvenimo. Tas ribas žmogui peržengti nėra lengva. Tai panašu į pavyzdį, jeigu lyginsime save su vienu greičiausiu pasaulyje gyvūnu – gepardu, kuris gali išvystyti didesnį nei 100 km/h. greitį. Jeigu lyginsime save su juo, bus nusivylimas, nes tai padaryti žmogui būtų gana sudėtinga.
 
Taigi daugiausia problemų gyvenime atsiranda tada, kai žmogus atrodo įdėjo visas pastangas, kad susilaukti sėkmės. Tada apsidairęs aplinkui pamatė, kad kiti, kurie atrodo stengėsi mažiau už jį – pasiekė daugiau. Jeigu žmogus nežino Visatos dėsnių, kad viskas turi priežastį ir pasekmę, tuomet gali gimti pavydas. Tuo dažnai pasinaudoja bankų ir greitų vartojimo kreditų reklama, kuri sako, kad nereikia kovoti su gobšumu ir pavydu. Tiesiog pasiimk šiek tiek pinigų iš mūsų ir prisidėk prie savo sėkmės tiek, kad tai būtų panašu į kaimyno sėkmę. Tačiau jeigu tai ne mūsų sėkmė, už tai turėsime sumokėti procentus, kas yra- karma.
 
Vertėtų žinoti, kad sėkmės siekimas susideda iš savo artimųjų palaikymo ir supratimo. Tai vadinasi palaiminimas. Prieš planuodami kažką svarbaus, visada paprašykite palaiminimų iš savo artimųjų. Jeigu juos gausite, tai padės jums susilaukti sėkmės.
 
Linkiu Jums ko geriausios kloties !
 
Egidijus Gubinas
 
  

Žymos: Egidijus Gubinas, chiromantija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Močiutė skrybėlių parduotuvėje nusižiūri ypač prašmatnų modelį. „Su ja jūs iš karto atjaunėjote 20 metų“, – giria pardavėja.
Anūkas močiutei:
– Tada jos nepirk. Neteksi pensijos.