Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Edita Lankauskienė   |   2012-01-22

Dėl ko moterys labiausiai įsižeidžia

  
Dėl ko moterys labiausiai įsižeidžia Kerštas - tai toks patiekalas, kuris turi būti patiekiamas šaltas - ir moterys tai žino.

Kas moteris labiausiai įžeidžia – nepadorus žvilgsnis, netinkamas poelgis, skaudinantis žodis? Ar gali moteris atleisti vyrui abejingumą? Moterys, kaip žinia, nenuspėjamos būtybės. Tarsi ir nedegė pavojaus lemputė, bet štai ji trenkė durimis ir išėjo. O juk tu tepasakei tik, kad jos draugės ilgos kojos (gražūs plaukai, nuostabi krūtinė – reikiamą pabraukti).

Atkreipkite dėmesį, kad konkrečios dailiosios lyties atstovei, ką tik nukrėtusiai durų tinką ant tavo galvos, nebuvo pasakyta, esą jos negražus biustas, kreivos kojos ar reti plaukučiai. Tai dėl ko gi įsižeidžia moterys? Šitai vyrams būtų pravartu suprasti ir įsiminti, kad nereikėtų vis iš naujo užminti ant to paties grėblio.
Nežiūrėk į kairę. Į dešinę irgi nežiūrėk. Žiūrėk į ją.
 
Nė viena moteris nepakęs, jei tu susidomėjęs žiūrėsi į kitą. Be abejo, yra tokių pasiaukojančių damų, kurios tikina, kad netgi džiaugiasi, kai jų vyrai aistringu žvilgsniu palydi praeinančias gražuoles: esą, partneris dar neprarado gyvenimo skonio. Netikėkite šiuo silpnadvasių melu! Jos įsižeidžia, ir dar kaip!
Niekas taip neįžeidžia moters, kaip vyras, nedėmesingas jos išvaizdai. Ir nereikia teisintis: esą dabartinė šukuosena labai panaši į ankstesniąją, o suknelių ir skaičių jau pametėt, tad atsiminti, kuri ten nauja, kuri sena, yra sunkiau, nei suspėti sekti naujoves elektronikos rinkoje.
 
Beje, apie elektroniką. Jei vakarus leidžiate įsikniaubęs į elektroninius žaidimus, o užmiegate rankoje gniauždamas mylimą iPhone, – nesistebėkite, kad ji „staiga“ išėjo pas kitą. Pas tą, kuris žavisi jos šukuosena ir jai pasirodžius sušunka: „Brangioji, kaip tau tinka rožinė spalva!“
 
Mes su tavim ne pora, atleisk...
 
Retai kuri moteris kilniaširdiškai jums atleis už tokį prisipažinimą. Negana to, atstumta moteris – uždelsto veikimo mina. Ji atkeršys, ir, beje, tai padarys tada, kai jūs jau būsite apie ją visai pamiršęs. Kerštas – tai toks patiekalas, kurie turi būti patiekiamas šaltas – ir moterys tai žino. Ką daryti? Jei norite nutraukti ryšius, pasistenkite tai padaryti neįžeisdami. Yra netrivialių, ir netgi sąmojingų būdų tai padaryti. Pavyzdžiui, vienas garsus aktorius interviu pasidalijo patirtimi apie tai, kad jis nepaliko savo žmonos, kol nerado sau, tokiai brangenybei, vertos pamainos...
 
Dėl ko dar įsižeidžia moterys, ar tikrai nenujaučiate? Na, ką gi, išduosime jums dar vieną baisią slėpiningos moters sielos paslaptį. Moteris įsižeidžia, jei jūs nenorite susipažinti su jos tėvais, nesupažindinate jos su saviškiais ir apskritai nežengiate sąmoningų žingsnių santuokos rūmų link... Ji gali tylėti ir nė žodeliu jums neužsiminti apie savo jausmus, bet iš to, kaip trankiai padeda jums prieš nosį lėkštutę pusryčiams, kaip nenoriai atsiduoda meilės žaidimams, galite suprasti, kad čia kažkuo kvepia. Kaip elgtis? Vienas personažas apimtas nevilties net taip sušuko: „Arba aš vedu ją į santuokų rūmus, arba ji mane – į prokuratūrą!“ Tikimės, jūsų situacija dar ne tokia pavojingai pribrendusi, bet patariame – nelaukite, kol nugriaudės perkūnas. Ieškokite žaibolaidžio.
Ir baisiausia, kad jis čia pat užsnūdo...
 
Dėmesio, dėmesio ir dar kartą dėmesio laukia iš jūsų moterys. Ir ypač joms tai būtina jausti lovoje. Taip taip, būtent čia jos gali įsižeisti dėl menkiausios smulkmenos, o paskui išpūsti ją iki dramblio – ir visai neaišku, kuo tai gali baigtis. Pamėginsime paanalizuoti situaciją konkrečiau.
 
Taigi, nereikia siūlyti analinio ar oralinio sekso tiesmukai, taip, tarsi kviestumėte bičiulį eiti pažiūrėti futbolo. Mergina įsižeis, ir teisingai padarys, nes ji „ne tokia“. Diplomatija, atsargumas, taktiškumas, gražbyliavimas ir sąmojis – štai jūsų ginklai. Ko dar „nereikia daryti?“ Na, tarkim, – bučiuoti moterį nesiskutus. Dygstanti barzda ir ūsai duria, ir moteris tai gali įvertinti kaip nepagarbą jai, taigi, ir vėl įsižeisti.
 
Užsiimant seksu nereikia pasakoti anekdotų ir juokingų istorijų – jūs ne futbolo rungtynėse. Atminkite, ji laukia iš jūsų romantikos, ir jei nesulaukia – įsižeidžia. Na, ir klasika – iškart po sekso negalima nusisukti nuo partnerės ir užmigti. Pasikalbėkite truputį, pasakykite, kaip jums buvo gera, įtikinkite, kad taip jums dar nebuvo...
 
Be abejo, išvardyti visa, dėl ko gali įsižeisti moteris, neįmanoma. Bet tikimės, kad supratote svarbiausia – moterys neatleidžia išdavysčių, netgi virtualių, ir nedėmesingumo, tai yra, moterų nuomone – abejingumo. Skirkite kuo daugiau dėmesio žmonoms ir draugėms – ir turėsite šansą netapti moteriško keršto auka.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Niekas taip negadina taikinio, kaip šūvis.