Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Reklama   |   2013-06-27

F&S elektroninės cigaretės Anglijoje 

  
F&S elektroninės cigaretės Anglijoje

Daugkartinės elektroninės cigaretės yra naujausia mada tarp rūkorių. Šie gaminiai visiškai patenkina rūkančiojo poreikius, o jų sudėtyje nėra daugelio chemikalų ir toksinų, kurių yra tabako gaminiuose. E. cigaretės yra bedūmės. Vietoj dūmų yra išgaunamas garas, kuris neturi blogo kvapo ir greitai išsisklaido ore, todėl elektronines cigaretes galite garinti namuose, nesukeldami nepatogumų šeimos nariams ar aplinkiniams. F&S elektroninės cigaretės yra daugkartinės, išsikrovusią bateriją galėsite pakrauti. Taip pat galėsite pripildyti e. cigaretę e. skysčio, kai jis pasibaigs.

F&S elektroninių cigarečių galima įsigyti ir Jungtinėje Karalystėje. Jūsų patogumui e. parduotuvėje įdiegta lietuvių kalba, o atsiskaityti galėsite savo angliškomis bankų kortelėmis. E. parduotuvės adresas www.FSECIG.com/lt
E. skystis yra elektroninės cigaretės užpildas. Jam kaistant išgaunamas garas, kurį Jūs įtraukiate, kad patenkintumėte nikotino poreikį. Jis gaminamas iš propileno glikolio, augalinio glicerino ir aromatinių medžiagų. Taip pat jo sudėtyje yra nikotino, todėl garindami elektronines cigaretes jausitės parūkę. Galima pasirinkti iš daugybės skonių, nuo skirtingų tabako variacijų iki vaisinių ar egzotiškų aromatų. Taip pat galėsite išsirinkti e. skysčio stiprumą pagal savo poreikius. Beje, yra galimybė pasigaminti individualų e. skystį naudojant bazes bei aromatus.
 
 
 
Bazė yra dažniausiai beskonis e. skystis, į kurį įlašinę aromatų galite susikurti savo skonius. Aromatus galite maišyti tarpusavyje, todėl ribų kuriant savo skonį nėra. Skonio intensyvumą galėsite reguliuoti į e. skysčio bazę įlašindami daugiau ar mažiau aromato. Jei gaminsitės e. skystį patys, garinimas kainuos dar mažiau.
 
Mini-T yra nedidelių matmenų elektroninė cigaretė su pakraunama baterija ir pildomomis e. skysčio kapsulėmis. Mini-T baterija yra automatinė, tai reiškia, kad nereikės spausti mygtuko traukiant garus. Šią e. cigaretę rūkymo mėgėjai renkasi dėl jos grakštaus dizaino bei panašumo į tradicinę cigaretę. Dėl nedidelių matmenų, ribojančių baterijos talpą, šią e. cigaretę teks krauti bent kartą per dieną.
 
 
Mini Upgraded elektroninė cigaretė – tai atnaujinta Mini-T. Kaip ir pirmtakas, ji yra grakštaus dizaino bei nedidelių matmenų, o vietoj kapsulės ir kaitiklio ši e. cigaretė turi patvaresnį bei lengviau pripildomą mini katomaizerį (naujos kartos kaitiklis) su geresne apsauga nuo pratekėjimo.
Mega-C elektroninė cigaretė – tai puikus pasirinkimas, jei norite, kad cigaretės baterija veiktų ilgiau. Jos baterija yra rankinio valdymo (traukiant reikia spausti mygtuką). Šią e. cigaretę krausite kartą per 2–3 dienas (priklausomai nuo naudojimo). Taip pat joje įdiegta užrakinimo funkcija: 5 kartus paspaudus mygtuką, baterija užsirakins ir nereaguos į paspaudimus. Šitai yra puiki apsauga nuo atsitiktinių paspaudimų, jei Mega-C nešiojatės kišenėje. Norint bateriją aktyvuoti tereikės vėl 5 kartus paspausti mygtuką. Šioje e. cigaretėje yra naudojami 1,6 ml talpos katomaizeriai.
NUKE elektroninė cigaretė – tai mechaninis MOD’as, skirtas naudoti su didelėmis baterijomis ir kaitikliais. Priklausomai nuo konfigūracijos, šioje e. cigaretėje gali būti naudojamos 18500 ar 18650 tipo baterijos, kurių talpa gali siekti iki 3400 mAh ar daugiau. Baterijas galėsite išimti iš NUKE e. cigaretės kevalo ir pakrauti atskirai. Taip pat su šia elektronine cigarete galėsite naudoti 3,5 ml ar didesnius katomaizerius. Šį gaminį renkasi patyrę garintojai, kuriems garinimas yra hobis. NUKE, priklausomai nuo baterijos, krausite kas 2–5 dienas.
Taip pat mūsų e. parduotuvėje rasite atsarginių dalių, kaitiklių, kroviklių, dėklų bei kitų aksesuarų savo elektroninei cigaretei.
F&S Anglijoje www.FSECIG.com/lt
F&S Lietuvoje www.FSECIG.lt
 

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Stovi ežiukas ant kelmo ir sako:

– O, š... koks aš stiprus, o, š... koks aš stiprus…

Ateina meška, tik švyst viena ranka ir nutrenkia ežiuką, o tas ir sako:

– O, š... koks aš stiprus! Stiprus, bet lengvas!