Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2011-06-19

Gimnastika…protui

  
Gimnastika…protui Savo darbus planuokite iš anksto ir smulkiai viską užsirašykite.

Susirūpinę savo kūno sveikata mes dažniausiai prisimename širdį, bet visai pamirštame apie smegenis. Širdis primena apie save skausmu, o smegenys – ne. Bet negrįžtami pokyčiai, sukeliantys sveikatos pablogėjimą ir per greit priartinantys senatvę, pirmiausiai vyksta kaip tik ten.

Yra paprastų ir veiksmingų metodų, kaip išsaugoti šviesų protą iki gilios senatvės. Pavyzdžiui, sąmoningai skaitykite žurnaluose ir laikraščiuose straipsnius, žiūrėkite per televiziją laidas, kurių anksčiau nė už ką nebūtumėte skaitę ar žiūrėję. Nieko baisaus neatsitiks, jei ir pagyvenęs vyras perskaitys šį tą apie madą, o elegantiško amžiaus ponia išstudijuos sporto skiltį. Taip jūs treniruosite smegenis, užpildysite dar informacijos neturinčias smegenų ląsteles. Puikus pratimas yra ir vaizdingos kalbos treniravimas.
Savo darbus planuokite iš anksto ir smulkiai viską užsirašykite. Tai padės „iškrauti“ atmintį, kartu sutaupysite laiko. Neatsisakykite gyvenimo malonumų. Aplankykite parodą, nueikite į teatrą, kavinę ar kur kitur. Susiraskite, kas jums tikrai įdomu, ir džiaukitės gyvenimu.
 
Receptai galvos smegenų mitybai pagerinti:
 
  • Mišinys, paruoštas iš obuolių, apelsino ir graikiškų riešutų. 150 g sutarkuotų obuolių sumaišykite su pusės apelsino sultimis ir 5–20 graikiškų ar kitokių riešutų branduoliais. Riešutus galima pakeisti 1–2 šaukštais grietinėlės, o apelsino sultis – 2 arbatiniais šaukšteliais citrinos sulčių ir tokiu pat kiekiu medaus. Vartokite po 1–2 arbatinius šaukštelius 2 kartus per dieną.
  • Galvos smegenų ląstelėms bus labai į naudą, jei kasdien suvalgysite po vieną vištos kiaušinį ir gersite žaliąją arbatą.
  • Susilpnėjusiai atminčiai pagerinti tinka gėrimas, ruošiamas obuolių acto pagrindu. Stiklinėje šilto vandens reikia išmaišyti 2 arbatinius šaukštelius obuolių acto ir 2 arbatinius šaukštelius medaus. Gerti rytą nevalgius ir dar 2 kartus per dieną 1 val. prieš valgį.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dauguma šiuolaikinių porų primena ledus – mergina ledas, vaikinas vaflis.