Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-11-29

Gruodžio mėnesio horoskopas

  
Gruodžio mėnesio horoskopas
© Pexels nuotr.

2017-ieji priartėjo prie finišo tiesiosios, metų pabaiga atneša ne tik didžiausias šventes, bet ir apmąstymų laikotarpį: ar išpildė jie viltis, ar pasiekti užsibrėžti tikslai, dar liko užtektinai laiko juos įgyvendinti. Ar užteks tam jėgų, ar gruodį pasikliauti vien savo pastangomis, ar kažko galima tikėtis iš sėkmės bei planetų išsidėstymo?

Savotiška metų revizija ir artimiausi ateities planai kelia daug klausimų, galbūt į kai kuriuos iš jų atsakys gruodžio mėnesio horoskopas.
Avinas
 
Per kelias ateinančias savaites reikėtų pasitikėti savo nuomone, kai kalba pasisuka apie finansus, karjeros galimybes ir įvairius projektus. Bus akimirkų, kai pajusite, kad dėl savo sugebėjimų Jūs diktuojate žaidimo taisykles, todėl gali būti, jog gruodį daugiau dėmesio skirsite savo karjerai, o ne romantikai. Galimi reikšmingi pasikeitimai, naujos pažintys, tačiau kai kuriems žmonėms patraukliu galite atrodyti vien dėl savo pinigų ar besišypsančios sėkmės. Mėnuo – perspektyvus, mėgaukitės galimybėmis.
 
Jautis
 
Šiam Zodiako ženklui įtaką darančios planetos išsidėstys tokiose pozicijose, jog susidarys palankios galimybės siekti aukštumų profesinėje veikloje ar užsiėmimuose, kuriuose didelį vaidmenį atlieka sėkmė. Kita vertus, netrūks rūpesčių, susijusių su Jūsų užsibrėžtų tikslų siekimu ir socialiniame gyvenime. Asmeninis ir emocinis gyvenimas atsidurs antrame plane, tačiau – tik laikinai, vėliau į Jus supančius žmones bus sutelktas kur kas didesnis dėmesys, šioje srityje tikėtinos palankios permainos.
 
Dvyniai
 
Tinkamas metas pokyčiams širdies reikaluose ir socialiniuose santykiuose, galite susidurti su kuo nors naujo, dar nepatirto, atsidurti dar nepatirtoje situacijoje su mylimu žmogumi. Pasitikėkite savo nuojauta ir žinokite, kad viskas, kam atiduodate daug jėgų, vėliau duos vaisių. Galimi kūrybiškumo protrūkiai, norėsis kažkuo sužavėti aplinkinius ar net didesnę grupę žmonių. Norėsis daugiau pusiausvyros ir harmonijos, siekiant to galima susidurti su nepatogumais, tačiau neleiskite, kad tai Jus sustabdytų. Esant reikalui negailėkite jėgų ir neįprastų veiksmų.
Vėžys
 
Paskutinis 2017 metų mėnuo – puikus laikotarpis kūrybai, todėl turėtų būti itin sėkmingas tiems, kurių gyvenimo kokybei didelę įtaką turi saviraiškos galimybė. Didžiulį malonumą patirs ir tie, kurie sugeba darbo nepaversti kančia, o žvelgti į jį pozityviai – nepriklausomai nuo to, ar jie dirba valytoju, ar korporacijos vadovu. Taip pat palankus metas permainoms namuose, galbūt laikas perstatyti baldus ar įsigyti naujų? Norėsis naujų, iki šiol neragautų produktų. Bent vieną pusdienį per savaitę raskite laiko tik sau, susidarius stresinėms situacijoms pasistenkite išlikti ramūs, ginčuose būkite taikytojas, oo ne kurstytojas.
 
Liūtas
 
Gana dažnai pasitaikys progų linksmintis, naudokitės joms, tačiau neleiskite pramogoms užgožti kasdienių pareigų. Juolab, kad tikėtinos žinios apie permainas šeimoje – galbūt tai bus pranešimas, susijęs su jos pagausėjimu? Darbe bei namuose netrūks galimybių pasireikšti kaip asmenybei, jomis išmintingai pasinaudojus galima užsitikrinti geresnę ateitį. Neignoruokite sveikatos problemų. Jeigu jausitės prislėgti, nenusiminkite – tai yra normalu, metų pabaigoje dažnas trumpam panyra į praėjusio laikotarpio apmąstymą bei artimiausios ateities planavimą.
 
Mergelė
 
Šį mėnesį tikrai įvertinsite labiausiai privačias erdves, ten, kur galima paslėpti nuo viso pasaulio. Norėsis patogumų, akcentuoti namų šilumą ir jaukumą, jausti nostalgiją praeities įvykiams, prisiminimams iš vaikystės. Svarbu palaikyti ryšį su šeimos nariais. Tai taip pat puikus laikas pertvarkyti savo namus, galimas kūrybinį įkvėpimas permainoms, kad aplinka dar labiau atitiktų Jūsų poreikius. Profesiniai reikalai kolostysis pagal paprastą taisyklę – gausite tiek, kiek įdėsite. Pasitikėkite savo gabumais, ypač bendravimo gebėjimais.
 
Svarstyklės
 
Palankus metas naujiems sumanymams įgyvendinti, todėl pradėkite dabar! Pavyzdžiui, mokytis naujų amatų ar kalbų, neatidėliolkite kūrybinių sprendimų. Darbe jūs būsite ramus ir galite atlikti lemiamą vaidmenį diskusijose ar ginčytinose situacijose, kitų žmonių akyse atrodysite kaip taikos palaikymo pareigūnas. Tas pats galioja ir bendravime su artimiausiais žmonėmis, Jūsų žodis bus tarsi stebuklingas. Norėsis kuo daugiau intymumo, gilesnių pokalbių, emocinio ryšio su partneriu.
 
Skorpionas
 
Gana sėkmingas mėnuo, patariama vengti impulsyvaus elgesio. Jeigu įgysite kažką naujo, tai bus elegantiškas, kokybiškas ir prabangus daiktas. Reikalingas finansinis saugumas, emocinis stabilumas visose gyvenimo srityse – tai užtikrins ne tik užimamas pozicijas profesinėje veikloje, bet ir šeimoje. Patekę į sudėtingas situacijas nepulkite ieškoti neįprastos išeities, dažnai genialumas slypi paprastume, tad sprendžiant problemas pirmiausiai pasitelkite išbandytus metodus arba pasinaudokite išmintingu patarimu. Iš artimų žmonių pajusite, koks esate mylimas. Kita vertus, pats galite būti įvertintas kaip artimiesiems be galo atsidavęs žmogus.
 
Šaulys
 
Esate tiesiog dėmesio centre, savo išore ir vidumi kitus žmones trauksite kaip magnetas, netrūks šventinės nuotaikos, progų linksmintis, galimybių romantiškiems nuotykiams (kurie, labiau tikėtina, bus trumpalaikiai). Mėgaukitės tuo, tačiau laiką reikėtų atsakingai paskirstyti, daugiau dėmesio skirti sau ir artimiausiems žmonėms. Apskritai, nepaisant šventinio laikotarpio, šį mėnesį gali tekti atlikti net daugiau darbų nei įprastai – ne tik darbovietėse, bet ir namuose. Tai suderinama, net jeigu ir atrodo neįmanoma iš pirmo žvilgsnio, o susitvarkę su užduotis būsite nustebinę save – kiek daug sugebate! Stebėsis tuo ir aplinkiniai.
 
Ožiaragis
 
Gruodis nešykštės galimybių atiskleisti Jums kaip asmenybei, jausite poreikį susikurti aplinką, kuri leistų jaustis nepriklausomais, todėl norėsis daug dėmesio skirti sau, permainų kūrimui. Gali būti, kad perbraižysite karjeros tikslus, kurie skirsis nuo to, kaip savo ateitį įsivaizdavote iki šiol. Apskritai, norėsis vidinio balanso, o tai pareikalaus savotiško savo tyrimo. Tikėtina, jog jo išvados atskleis, jog esate labai stiprus, todėl nesustokite svajoti ir neapleiskite dalykų, kurie Jums teikia džiaugsmą. Juolab, kad tai, kas svarbiausia – su šeima ir sveikata susiję reikalai – klostysis gerai.
 
Vandenis
 
Socialinis gyvenimas gruodį turėtų būti itin aktyvus: susitikimai su seniai matytais žmonėmis, naujos pažintys, nauji potyriai, daug laiko su artimiausiais žmonėmis, sielos draugais – nepriklausomai nuo to, ar su jais sieja partnerystė, ar platoniška meilė. Norėsite būti dar atviresni, padėti kitiems, kurių padėtis yra blogesnė. Nemaža tikimybė papildomų darbų, tačiau už juos bus tinkamai atlyginta. Keistis turėtų ne tik finansiniai reikalai, permainų norėsis ir dvasiniu lygmeniu, dėmesį koncentruosite ne tik į karjerą bei ateities galimybes, bet ir į draugystę ir dvasingumą. Netrūks energijos, vidinę harmoniją sukurs fizinis ir emocinis stabilumas. Belieka džiaugtis nuostabiu gruodžiu.
 
Žuvys
 
Galimi susitikimai su naujais, tačiau ateityje galbūt reikšmingą vaidmenį Jūsų gyvenime vaidinsiančiais asmenimis. Tai gali būti mažiau artimas kolega ar nepažįstamasis, kuris atvers naujas karjeros galimybes, pamėtėti idėjų naujai veiklai, kūrybai – jeigu manote, kad esate nekūrybingas, tikriausiai suprasite, kad klystate. Galite neabejoti individualiais sugebėjimais, kuriais stebinsite save ir aplinkiniais, bet neužmirškite, kad tobulumui ribų nėra, todėl neignoruokite patarimų bei progų mokytis. Tam tikru laikotarpiu galite justi spaudimą ne tik darbe, bet ir artimų žmonių rate, tačiau neleiskite emocijoms imti viršų, tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo sunkai įmanoma, išties yra lengvai išsprendžiamas menkniekis. Neleiskite, jog jis sugadintų santykius su svarbiausiais žmonėmis, juolab, kad jie gruodį turėtų išlikti puikūs.
 
  

Žymos: horoskopas, gruodžio mėnesio horoskopas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

-Petriuk, kodėl geri tiek vandens?
-Suvalgiau obuolį.
-Na ir kas?
-Prieš tai jo nenuploviau tai bent dabar nuplausiu.