Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   sakubona.lt   |   2015-05-16

Kaip išsivaduoti iš praeities kalėjimo?

  
Kaip išsivaduoti iš praeities kalėjimo? Gyvenime svarbu išmokti atleisti ir eiti pirmyn.
Atleidime slypi visi atsakymai į visus klausimus. Jeigu jūsų gyvenime atsiranda problemų, visai nesvarbu, kokio pobūdžio jos būtų, tai reiškia, kad jūs kažkam neatleidote. Meilė – vienintelis atsakymas į bet kurį klausimą, o kelias į meilę tiesiamas per atleidimą…

Laiko patikrintais veiksmingais patarimais, kaip išmokti atleisti, kaip eiti pirmyn ir keisti tai, kas netinka, dalijasi savęs pažinimo centro „Sakubona“ lektorė Ilona Tamošiūnienė, remdamasi meditation-portal.com informacija. Pamėginkite pasinaudoti šiais patarimais, padarykite tai dėl savęs ir savo gyvenimo. Lengvai ir paprastai.

Tikras atleidimas taps įmanomas tada, kai atversime kelią ir išleisime užslopintas emocijas, susijusias su žmogumi, kuriam negalime atleisti. Todėl paimkite popieriaus lapą, rašiklį ir parašykite laišką, kuriame išliesite visus išgyventus jausmus, laikančius jus praeities kalėjime.
Būkite visiškai atviri sau. Būtinai užpildykite visas eilutes prie kiekvienos emocijos.
 
Pradėkite nuo PYKČIO. Jūsų galvoje gali kilti pačios netikėčiausios, galbūt ne pačios gražiausios, netgi negailestingos mintys. Leiskite sau išlieti visas emocijas iš sielos gelmių, net jeigu kurią akimirką ir pasirodys, kad jau užtenka tų išgyvenimų. Kuo stipriau ir atviriau tai išgyvensite, tuo greičiau įvyks tikras atleidimas, ir tuo greičiau jūs leisite sau ir kitiems žmonėms, kuriuos jūs laikote savo skriaudikais, išeiti iš kalėjimo, kurį jūs sukūrėte savo širdyje. Jūs jau mokate slopinti savo emocijas, tad jeigu norite išsilaisvinti, teks išmokti jas pripažinti, išgyventi ir paleisti.
 
DĖKINGUMAS – baigiamoji ir būtina atleidimo dalis. Jūs pasiekėte tikslą, jeigu atsirado stiprus, atveriantis širdį dėkingumo jausmas tam žmogui, įvykiui ar pačiam sau. Kai jūs jaučiate dėkingumą kitam žmogui už tai, ką išgyvenote, jūs galite būti tikri, kad paleidote visą naštą ir visus prisirišimus. Gali būti, kad jums nepavyks iš pirmo karto pajausti meilės ar atleidimo. Dirbkite tol, kol pajausite. Tos akimirkos jūs nepraleisite ir nepražiopsosite. Jūs tikrai žinosite, kad tai įvyko. Nespauskite savęs, darykite viską natūraliai. Ir jums būtinai pavyks.
 
Atkreipkite ypatingą dėmesį į skyrių BAIMĖ ir leiskite ateiti suvokimui, kodėl iki šiol negalėjote atleisti. Šią praktiką galite taikyti bet kuriam žmogui, įvykiui, bet kokioms aplinkybėms ir pačiam sau.
 
Prisiminkite, kad, bendraudami su kitais, mes juose lyg veidrodyje matome save. Veidrodžio principas išnyksta, kai išsivalome savo širdis nuo sukaupto nuoskaudų, įsitikinimų, žinojimų šiukšlyno. Tad, ir pradėkime nuo nuoskaudų...
 
Atleidimo laiško struktūra
 
Data...
Mielas (-a) (įrašome žmogaus vardą)
Aš rašau tau, norėdama (-as) pasidalinti tuo, ką jaučiu...
 
1. PYKTIS
 
Aš pykstu...
Man liūdna dėl to, kad...
Man nepatinka...
Man apmaudu…
Aš noriu...
 
2. NUSIVYLIMAS
Aš nusivyliau…
Man liūdna…
Man skaudu…
Aš norėjau…
Aš noriu…
 
3. BAIMĖ
 
Aš nerimauju…
Aš bijau….
Aš išsigandus (-ęs)…
Aš nenoriu…
Man reikia…
Aš noriu…
 
4. APGAILESTAVIMAS
 
Aš sutrikus (-ęs)…
Man taip gaila, man gėda….
Aš nenorėjau, aš nenoriu…
Aš noriu…
 
5. ATLEIDIMAS / MEILĖ
 
Aš atleidžiu tau…
Aš myliu…
Aš vertinu…
Aš dėkinga (-as) už…
Aš suprantu…
Aš žinau…
Su meile,…
 
 
O dabar perskaitykite savo laišką garsiai ir sutelkę dėmesį į tai, ką jame parašėte. Pasistenkite išjausti, išgyventi viską, ką parašėte, net ir tai, kas liko „tarp eilučių“. Išjauskite visą savo emocijų gylį.
 
Kai pabaigsite, parašykite ATSAKYMĄ Į ATLEIDIMO LAIŠKĄ. Šiame laiške rašykite viską, ką kadaise norėjote ar norėtumėte dabar išgirsti iš to žmogaus. Leiskite kalbėti savo širdžiai, o ne protui. Tai, ką jūs rašysite, gali jus labai nustebinti.
 
Kai parašysite abu laiškus, galite susitikti su tuo žmogum. Susitikę perskaitykite jam savo laišką ir paprašykite, kad jis perskaitytų jums atsakymą. Tai turi ypač stiprų poveikį. O jeigu susitikti galimybių neturite, abu laiškus galite tiesiog sudeginti, išplukdyti upe ar padaryti tai, ką patars jūsų širdis. Pasikliaukite savo pojūčiais.
 
 
Atsakymo į atleidimo laišką struktūra
 
Data…
Brangus (jūsų vardas)…
Rašau tau atsakymą į tavo laišką…
Esu iš visos širdies dėkinga (-as) tau, kad pasidalinai savo jausmais
Aš suprantu…
Man labai gaila…
Aš bijojau…
Aš nežinojau…
Aš noriu, kad tu žinotum…
Aš vertinu…
Aš myliu…
Su meile…
 
  

Žymos: Psichologija, Patarimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Norite sutikti pavasarį su nauja ir visada madinga apranga? Armija laukia jūsų!