Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Edita Lankauskienė   |   aciu.lt, businessinsider.com   |   2014-12-20

Kaip paprašyti Kalėdų Senelio, kad troškimai išsipildytų?

  
Kaip paprašyti Kalėdų Senelio, kad troškimai išsipildytų? Kad gautum viską, ko nori, tenka pasistengti.

Mokslininkai ištyrė, kad mūsų smegenys suvokia tik viename ar kitame žodyje „slypintį“ vaizdą, bet ne paties žodžio „užkoduotą“ reikšmę. O juk daugelis galvoja, kad mūsų smegenys viską priima labai pažodžiui. Pavyzdžiui, tardamas „jis negeras“ tu įsivaizduoji, kad smegenys suvoks, jog žmogus yra piktas, blogas ar pan. Bet negeras ir geras pasąmonei vienas ir tas pats, nes dalelės ne ji nefiksuoja. Štai kodėl taip svarbu mokėti suformuluoti ir savo norus bei troškimus, nes tik teisingai „įvardyti“ jie išsipildo.

Sakome, kad Kalėdos – troškimų išsipildymo metas, taigi, jei tikrai norime, kad visi mūsų troškimai išsipildytų, mokėkime savo norus suformuluoti, tai yra, paversti juos vaizdiniais, ir tik tada siųskime laiškus Kalėdų seneliui...
Kaip tapti dar geresniam?
 
Jei nusprendėte, kad ateinančiais metais norėtumėte būti dar geresnis, nei buvote šiemet, pats laikas susikaupti ir imtis veiksmų. Pavyzdžiui, nuo rytojaus kasdien(!) padarykite bent po vieną gerą darbą kitam. Jei patys nesugalvojate, kokie tie gerieji darbai galėtų būti, www.aciu.lt siūlo parankinį gerų darbų sąrašėlį:
 
Kas dieną bent vienam žmogui pasakykite komplimentą.
Nusišypsokite nepažįstamajam.
Apkabinkite artimus žmones. Be priežasties.
Kuo dažniau paskambinkite tėvams ar seneliams.
Atraskite davimo džiaugsmą: paaukokite pinigų vaikų ar senelių namams, atiduokite nereikalingus daiktus labdarai, nupirkite šviežio maisto ir įteikite elgetai, palinkėdami geros dienos.
Padovanokite gėlių Jums mielam žmogui be jokios priežasties.
Paskaitykite vaikui pasaką.
Pliaupiant lietui pasidalinkite skėčiu su tuo, kuris jo neturi.
Užėję į parduotuvę pasisveikinkite su pardavėju.
Vairuodami stenkitės visada praleisti pėsčiuosius. Ir leiskite automobiliui persirikiuoti į Jūsų eismo juostą.
Praleiskite šiek tiek laiko tyloje. Išjunkite muziką, radiją, kompiuterį, mobilųjį telefoną. Pamedituokite vienumoje. Tebūna tai JŪSŲ laikas SAU.
O kas iš to gerumo, sakysite? Ogi gerumas užkrečiamas: jei esi geras žmogus, ir tave patį pradeda supti tik geri žmonės. Būkime idealistai: taip 2015-aisiais mūsų visų dėka pasaulis taps geresnis!
 
Kaip tapti dar sėkmingesniam?
 
Jei tvirtai apsisprendėte siekti sėkmės, lengvos kelionės į sėkmės viršūnes nesitikėkite, ir pirmučiausia todėl, kad privalėsite nugalėti save ir apleisti savo pamėgtą komforto zoną. Jei sugebėsite nesigręžiodamas atgal ir negailėdamas jėgų kopti į statų sėkmės šlaitą– priekyje neabejotinai sušvis sėmės žvaigždė. Be abejo, tam reikės didelės valios ir pastangų. Štai dar keletas portalo businessinsider.com. patarimų pasirinkusiems kelią sėkmės link.
 
Darykite tai, ką bijote daryti.
Kelkitės anksčiau, negu norite keltis.
Rūpinkitės kitais labiau, negu rūpinatės savimi.
Kovokite netgi sunkiausiomis savo gyvenimo akimirkomis.
Prisiimkite daugiau atsakomybių.
Investuokite į save, tobulėkite.
Išsiaiškinkite nesuprantamus dalykus iki smulkmenų.
Bandykite daug kartų, kol pavyks.
Būkite malonus netgi tiems, kurie su jumis elgiasi bjauriai.
Visada būkite atsakingas už savo veiksmus ir judėkite į priekį.
 
Kaip tapti dar laimingesniam?
 
Jei ateinančiais metais norėtumėte patirti daugiau laimės, be abejo, galite perskaityti ir vieną kitą savipagalbos knygą, bet nepamirškite ir pačių paprasčiausių, visiems žinomų laimės receptų.
Judėkite drauge su pasauliu! Judesys – tai gyvybė, tai nauja energija ir gyvenimo džiaugsmas.
Jei trokštate kurti ateitį su mylimu žmogumi, kurkite dabartį! Neleistina atidėti ateičiai to, ką gali padaryti jau dabar.
 
Netaupykite laiko – išnaudokite jį! Nešykštėk laiko draugams, gerai knygai, nuoširdžiam pokalbiui. Išnaudotas, neiššvaistytas vėjais tavo brangiausias turtas – laikas – atsipirks dešimteriopai.
 
Nebėkite nuo streso kaip bailūs kiškiai – eikite jo pasitikti kaip drąsuoliai liūtai, ir jis pats pasitrauks.
Visada atminkite, kad madingasis „čia ir dabar“ nėra tikslas. Tai – būsena.
 
Ir dar keletas pastebėjimų apie laimę: ar atsimenate, kaip Mikė Pūkuotukas sakė, kad valgyti medų labai smagu, bet yra tokia akimirka prieš valgant, kai būna dar smagiau, tik Pūkuotukas nežino, kaip ji vadinasi... Tiksliau apibrėžti laimės jausmą būtų sunku. Vadinasi, nelinkime jums siekti laimės nei jos ieškoti – linkime tiesiog dažniau jaustis laimingiems: ir belaukiant Kalėdų stebuklo ar Naujųjų metų virsmo, ir besitikint troškimų išsipildymo, ir tiesiog džiaugiantis kiekvienos dienos atnešamais mažyčiais kasdienybės stebuklais.
 
 
  

Žymos: Psichologija, Kalėdos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Gunaras išėjo susipažinti su sužadėtinės tėvais.

– Na, kaip viskas praėjo? – paklausė motina, kai jis sugrįžo.

– Žinai, man atrodo, kad aš jiems patikau. Jos tėvas tris kartus siūlėsi mane parvežti namo!