Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-09-08

Kaip poros įveikia sunkumus

  
Kaip poros įveikia sunkumus

Įsimylėjus sunku realiai įvertinti savo partnerio potencialą, nes „chemija“ ir seksualinis potraukis būna stipresni už proto balsą ar aplinkinių perspėjimus. Nepaisydama akivaizdžių charakterių nesutapimų pora susituokia, ir tik paskui praregi... Tačiau ir tokiu atveju nereikia manyti, kad skyrybos neišvengiamos, verčiau pasistengti kartu nugalėti atsiradusias kliūtis. Juk sakoma, kad kartu įveikti sunkumai porą užgrūdina ir suartina.

Bendravimas ir laisvalaikis. Vyras per išeigines su draugais mėgsta futbolo varžybas ar žiūri jas per televiziją, o žmona su draugėmis mieliau renkasi dailės parodą. Skirtingus pomėgius turintys partneriai tikrai gali jausti nepasitenkinimą, kad per mažai laiko praleidžia kartu, ir tai dažnai virsta kaltinimais vienas kitam „kvailumu“ ar „ribotumu“. Jei bendro laisvalaikio beveik nėra, anksčiau ar vėliau kils konfliktas. Dažniausiai tokiose situacijose vienas „aukojasi“ ir mėgina pamėgti sutuoktinio hobį. Bet jei tai „meilė per prievartą“, nieko gero nelauk...
Geriausiai šį skirtumą neutralizuoja atrastas vienas bendras pomėgis. Tai suburtų ir naujų draugų būrį, kur nė vienas neišsiskirtų savo „neišmanymu“ ir nejaustų diskomforto.
 
Iš tiesų, labai svarbu, kad partneriai sugebėtų priimti ir suprasti ne tik vienas kito pomėgius, bet ir nenorą pritapti prie tos kompanijos, kurios pomėgiai jam svetimi.
 
Santykiai su partnerio tėvais. Jei šeima nepriima vieno iš partnerių arba net abu šeimų klanai yra paskelbę šaltąjį karą, pradėti bendrą gyvenimą porai išties nelengva. Atrodytų, anyta turėtų tik džiaugtis sulaukusi marčios, neturinčios didelių pretenzijų kopti karjeros laiptais nei ambicijų, dėl kurių ilgai tektų laukti anūkų... Bet ambicijų gali turėti vyro tėvai – juk jų numylėtas sūnelis vertas pačios geriausios iš geriausiųjų. Kai kuriems iš jų labai svarbu, kad martelė būtų iš „padorios šeimos“, iš savo rato. O protingas vyras dukrelei dažnai tėvų parenkamas irgi iš materialinių paskatų.
 
Tėvams susitaikyti su vaiko pasirinkimu bus daug lengviau, jei jie matys, kad jaunavedžių charakteriai tarsi papildo vienas kitą ir tai leis jų sūneliui (dukrelei) būti sėkmingam (-ai) ir laimingam (-ai). Išmintinga moteris padės vyrui kopti karjeros laiptais, o „tikras vyras“ bus atrama gležnos moters gyvenime. Tik svarbu, kad tėvai tuo įsitikintų kuo greičiau, kol neatsirado įtampa, kuri vėliau net išsklaidyta gali palikti nepageidaujamų nuosėdų tiek vaikam, tiek tėvams ir trukdyti visiems džiaugtis gyvenimu.
 
  

Žymos: Santykiai, Psichologija, Moterims

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petras važiuoja su savo papūga į Italiją. Muitinėje tarnautojas praneša, kad už papūgą turi būti sumokėtas mokestis.
– Kokio dydžio tas mokestis? – klausia žmogelis.
– Priklauso nuo to, kokią papūgą vežatės: už gyvą teks sumokėti šimtą eurų, už iškamšą – tik penkis.
Į tai papūga vos girdimu balsu:
– Petrai, tik nepadaryk dabar kokios kvailystės...