Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   gubinas.lt   |   2017-01-11

Kam 2017 metai bus nepalankūs

  
Kam 2017 metai bus nepalankūs
© Flickr.com nuotr.
Kiekvieno žmogaus likimas bus skirtingas.
2017 metais sunkiau tiems žmonėms, kurie nenori daryti pokyčių savo gyvenime ir gyvena labiau praeitimi.

Vedų astrologas, chiromantas, filosofas ir edukologas Egidijus Gubinas pagal skaitytojos klausimą paaiškino, kam šiais metais seksis sunkiau.

Sveiki, Egidijau, visada skaitau Jūsų atsakymus į klausimus, gal padėsite šįkart ir man. Klausiausi Palmiros astrologinę prognozę ateinantiems Gaidžio metams, ir deja, labai nusivyliau, nes atrodo, kad labai blogi nusimato metai beveik visiems zodiako ženklams. O kaip tik norėjau daryti verslą, na, bent turėjau idėją, nors neturiu daug lėšų, bet tikiuosi, kad mėgiama veikla atsipirktų. Ar manote , kad geriau palaukti dar vienerių metų, kai astrologinė prognozė bus geresnė?
Ačiū už atsakymą! Karolina K.
 
Dėkoju už klausimą. Visų pirma reikėtų suprasti, kad yra bendros prognozės ir yra individualios prognozės. Pavyzdžiui, bendra astrologinė prognozė, kurią Jūs skaitote spaudoje, yra skirta Saulės ženklams. Kaip tai suprasti?
 
Planetos pastoviai juda iš vieno ženklo į kitą. Vienos planetos yra lėtos, kaip, pavyzdžiui, Saturnas, kuris keičia ženklą tik kas du su puse metų ir, pavyzdžiui, Mėnulis, kuris būna viename ženkle dvi su puse dienas. Saulė būna viename ženkle vieną mėnesį, tad įsivaizduokite, kiek per mėnesį gims žmonių, kai tą mėnesį Saulė buvo, pavyzdžiui, Avine. Pagal 2015 statistiką Lietuvoje per mėnesį gimsta apie 2,6 naujagimių. Jeigu spręsime tik pagal Saulės ženklą, tai išeitų, kad visiems jiems prognozė bus ta pati, bet taip niekada nebūna, nes svarbiausias kriterijus yra gimimo valanda, o taip pat likimą nurodo ir delnų linijos.
 
Horoskopą sudaro dvylika namų, kurie atsako už skirtingas gyvenimo sferas ir, priklausomai nuo to, kur gimimo metu sustojo planetos, tokios tendencijos lydės žmogų visą jo gyvenimą. Taigi, susumavus šiuos visus rodiklius, pamatysime, kad kiekvieno žmogaus likimas bus skirtingas. Todėl spręsti vien tik apie metus pagal Saulės ženklą būtų neišmintinga. Galima atkreipti dėmesį į kai kurias tendencijas, bet tai tikrai neparodys viso vaizdo.
 
Apskritai galiu pasakyti, kad pagal vedų astrologiją palanki metų pusė prasidės sausio 14 d. ir tęsis iki liepos 16 d. Nuo sausio 14 d. Saulė pereis į Ožiaragio ženklą ir šešis mėnesius judės į Šiaurę. Tai palankus laikas siekti išminties ir atlikti visus svarbius darbus.
 
Pagal vedų astrologiją palankiausia metų diena vadinasi-Akšaja tritja. Ji bus balandžio 28 d. Akšaja tritja išvertus reiškia – nenugalimas, nesunaikinamas. Tritja-trečia Mėnulio diena (tuo metu Saulė randasi Avine, o Mėnulis Jautyje, jie abu stiprioje padėtyje, todėl pasireiškia labai teigiamai) neša stiprią pozityvią energiją, visi pradėti darbai tą dieną gali atnešti pozityvius rezultatus.
Apskritai žiūrint į 2017 metus, bus sunkiau tiems žmonėms, kurie nenori daryti pokyčių savo gyvenime ir gyvena labiau praeitimi, prisiminimais ir neturi tikslo. Jie gali pajausti sunkumą tiek emociniame, tiek fiziniame lygmenyje. Tiems, pas ką blogi santykiai su tėvu, šiais metais gali pablogėti santykiai su vadovybe, bus sunku susilaukti sėkmės, trūks energijos, todėl jei yra kažkokios nuoskaudos tėvui, tai vertėtų susitaikyti, atsiprašyti, linkėti jam laimės.
 
Pozityvūs dalykai, tai, kad nemažai žmonių pradės domėtis sveiku gyvenimo būdu, bus labiau punktualūs ir stengsis laikytis tvarkos. Sausio 26 d. Saturno planeta pereis iš Skorpiono į Šaulį, todėl žvelgiant astrologiškai, tai palankesnė padėtis, kuri žada daugiau pozityvo. Tačiau birželio 21 d. Saturnas vėl grįš į Skorpioną ir bus jame iki spalio 26 d., dėl to šis laikotarpis gali atnešti nemalonių įvykių. Nepalankiausios dienos 2017 m. Saulės užtemimas: vasario 26 d., rugpjūčio 21 d.. Mėnulio užtemimas: vasario 11 d., rugpjūčio 7 d.
 
Senovės traktatuose aiškinama, jog prieš pradedant kažką svarbaus, verta pasitarti su išmintingais žmonėmis, jeigu paprašysime ir gausime tėvų palaiminimą, tai jau duoda apie 50 proc. sėkmės. Jeigu gauname palaiminimą iš švento žmogaus, galime susilaukti netgi 100 proc. sėkmės.
 
 
  

Žymos: Egidijus Gubinas, zodiako ženklai, vedų astrologija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!