Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-02-16

Kas išduoda seksualumą?

  
Kas išduoda seksualumą?

Žmogaus veidas, mimika ir kai kurie kūno ženklai išduoda ne tik nuotaiką, bet ir kur kas daugiau. Pagal tam tikrus veido ir kūno bruožus, pasirodo, dar artimai nepažindami žmogaus galime nuspėti jo temperamentą ir seksualinius polinkius. Tik reikia žinoti, į ką atkreipti dėmesį.

Žada euforiją ar visišką fiasko?
Žmonės su trapecijos formos kakta turi labai daug teigiamų charakteristikų: jie linkę į labdaringą veiklą, pasižymi aukštu intelektu ir tvirta valia, turi gerą humoro jausmą. Tačiau tokiems žmonėms trūksta pasitikėjimo savimi. Nevykėliais jų nepavadinsi, bet dėl nepasitikėjimo savimi jie dažnai patiria fiasko ir asmeninėje, ir ypač seksualinių santykių sferoje. Beje, apie nesėkmes meilės fronte, ir pirmiausia dėl seksualinio nesusivaldymo ir neišrankumo, perspėja ir gimties dėmė, esanti vidinėje klubų pusėje, taip pat, kaip ir esanti ant krūtinės.
 
Praplikusi vyro kakta dažnai rodo turint tam tikrų kompleksų. Kartu priimta manyti, kad toks pliktelėjimas yra begalinio seksualumo požymis. Toks vertinimas paremtas biologiniu požiūriu, kad ankstyvą praplikimą sąlygoja didelis vyriško hormono testosterono kiekis organizme. Taigi šitai galima turėti omeny ir nesikrimsti, kad vyras anksti pradėjo plikti.
 
Jei patinka meilės uraganai
 
Yra žmonių, kurių akys, atrodo, tuoj ims ir iššoks iš akiduobių. Skamba, žinoma, nelabai gražiai, tačiau anaiptol ne visada tokios akys yra Bazedovo ligos požymis. Šie žmonės ne tik azartiški ir moka rizikuoti – jie ir labai seksualūs! Seksas jiems svarbus kaip oras ir vanduo. Jie neatsisako malonumų ir tenkina visus seksualinius įgeidžius. Aplinkiniai tai puikiai mato, todėl neverta stebėtis, kad aplink juos visuomet gausybė gerbėjų ir mėgėjų eksperimentuoti.
 
O jei žmogus su išsprogusiomis akimis susieja savo gyvenimą su tyliu, santūriu žmogumi, argi galima tikėtis laimingo gyvenimo? Juk vienas partneris – meilus upelis, o kitas – audringas uraganas. Uraganas tiesiog išmuš iš vagos upelį, ištaškys jo malonius vandenis po visą žemę. Kuriam laikui nurimę, gan greit „uraganai“ vėl ims keisti savo, o ir savo artimųjų, gyvenimą. Būdami kupini pasitikėjimo savo jėgomis jie visiškai negalvoja, kad tie, kurių gerovė vienaip ar kitaip susijusi su jų padėtimi, pasijus be galo nejaukiai.
 
Yra žmonių, kurių antakiai, atrodo, tuoj ims ir nuo veido pakils į orą. Tai labai aktyvaus, savo tikslo atkakliai siekiantys žmonės. Tokie antakiai išduoda agresyvią, seksualią, išradingą, išdidžią ir savimi pasitikinčią prigimtį. Tuo pat metu tokie žmonės optimistai, savo tikėjimu šviesia ateitimi užkrečiantys aplinkinius.
 
Aistringa prigimtis
Dar XII–XIII amžiuje astrologai mėgino nustatyti žmogaus charakterį pagal plaukus. Jų nuomone, glotnūs, minkšti, tiesūs ir šviesūs plaukai – nedrąsaus ir taikingo žmogaus požymis, o storų garbanotų plaukų savininkas – nenuorama, turintis didesnį seksualinį temperamentą, bet komunikabilus ir išlaidus; šiurkštūs plaukai rodo karštą būdą, darbštumą ir valyvumą, o ploni – švelnumo požymis.
Rudi plaukai senovėje sukeldavo įtarimus. Maža to, inkvizicijos laikais būtent garbiniuotos rudaplaukės moterys dažniausiai atsidurdavo ant laužo, apkaltintos raganavimu. O dabar rudaplaukės laikomos pačiomis seksualiausiomis. Iš tiesų, jos tarsi turi kažkokios slaptos raganiškos traukos jėgos. Gal ne tokie jau ir neteisūs buvo ispanų inkvizitoriai? Dabar ruda yra viena populiariausių spalvų tarp įvairiausio amžiaus moterų, kartu tai jų valios ir požiūrio į gyvenimą išraiška.
Gana dažnai galima sutikti žmonių, kurių nosies galiukas nuknerptas, iš šono gali pasirodyti, kad jis tarytum kabo. Priešingai galimoms asociacijoms, tokie žmonės būna ypač seksualūs ir trokšta patenkinti jausmus. Tokio tipo nosį turinčių žmonių trūkumai – smulkmeniškumas, begalinis įtarumas ir pavydas.
 
O jei nosies galiukas taip stipriai nuknebęs, kad uždengia dalį viršutinės lūpos, tai jau reikėtų kalbėti ne apie seksualumą, bet apie žmogaus klastingumą – toks gali išduoti, apgauti ar būti neištikimas.
Riestanosiai tikrai iš prigimties optimistai, dažnai gyvena šia diena. Asmeniniame plane riestos nosies savininkai dosnūs jausmų ir mėgsta gyventi audringą seksualinį gyvenimą. Kur jie, ten visada šventė, juos visur lydi sėkmė ir laimė, o neigiamos emocijos ir pralaimėjimai pasitraukia į antrą planą. Kaip tik dėl to aplink juos visuomet sukasi daugybė gerbėjų ir juos mylinčių žmonių.
 
Niekas neatsilaikys
 
Putlių lūpų savininkas gali sužavėti kiekvieną be ypatingų pastangų, vien savo atvirumu, intelektu, meile gyvenimui, dosnumu ir seksualumu.
 
Žmonės, turintys putlias lūpas, labiausiai žavi mokėjimu džiaugtis gyvenimu. Jie kiekvieną dieną nugyvena taip, tarsi ji būtų paskutinė, džiaugsmingai įsitraukia į kiekvieną įvykį ir su tokiu pat atsidavimu imasi bet kurios veiklos. Putlių lūpų savininkai yra geri draugai, puikūs meilužiai, dosnūs partneriai ir pan., tačiau vargu ar tinka šeimyniniam gyvenimui. Jie veikiau primena nerūpestingą drugelį nei darbščią skruzdėlę. Stipri valia, disciplina, savikontrolė, atsakomybė – visa tai ne jiems.
Žmonių, kurių viršutinė lūpa siaura, o apatinė putli, prigimtis dvejopa: plona lūpa nulemia jų gudrumą ir pragmatizmą, o putli – aktyvumą, jautrumą ir meilę gyvenimui. Iš vienos pusės, pragmatizmas ir tvarkingumas, iš kitos – mokėjimas mėgautis gyvenimu, intelektas ir seksualumas. Klausimas tik, kas nusvers. Šioje priešpriešoje paprastai nugali malonumų troškimas, o nuo galimų klaidų apsaugo noras įvesti tvarką.
 
Jei sutikote žmogų, kurio viršutinės lūpos įlinkis gilus, tai žinokite, kad tokie žmonės turi didžiulį seksualinį potencialą, kuriam būtina prasiveržti. Jei jus tai domina, sąjunga bus neabejotinai sėkminga.
 
Įprotis dažnai laižyti lūpas liudija nesugebėjimą suvaldyti savo kūniškų geidulių, potraukio saldumynams. Bet šiuo atveju reikėtų būti atsargiems, nes tai gali rodyti netgi seksualinio pobūdžio psichikos sutrikimus.
 
 
 
  

Žymos: Santykiai, Psichologija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mirė pats seniausias zoologijos sodo dramblys. Pro šalį einantis žmogus išgirdo verkiantį dramblio prižiūrėtoją ir sako:
– Ko taip verki? Bus dar tų dramblių.
– Aha, lengva tau kalbėti, ne tau reikės duobę kasti.