Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-06-28

Kodėl jis vis dar nepasipiršo?

  
Kodėl jis vis dar nepasipiršo?

Nors visoms draugėms atkakliai tvirtini, kad nė nemanai tekėti, tačiau širdies gilumoje vis tiek tikiesi sulaukti tokio pasiūlymo iš savo išrinktojo, juo labiau, jei su juo jau sieja ne tik romantiški pirmieji pasimatymai. Tačiau jis kažko delsia... Ko iš tiesų vyrai tikisi iš moterų? Ir kodėl jis neužsimena apie vestuves?

1. Galbūt jis bijo prarasti laisvę. Tarp vyrų įsitvirtinęs stereotipas, jog auksinis žiedas ant bevardžio dešinės rankos piršto gali labai apriboti jų laisvę. Vyras kažkodėl užmiršta, jog būtent tu, pradėjusi su juo draugauti, praradai didelę dalį savo laisvės ir atsisakei vakarinių susitikimų su draugėmis, apsilankymų klubuose, kavinėse. O štai dabar jis bijo, kad taip nenutiktų ir jam. Tokiu atveju vyrui reikia paaiškinti, jog abipusis pasitikėjimas yra neatsiejama santykių dalis. Jis turi visas teises eiti su draugais į barą, restoraną ar pirtį, nes pailsėti vienam nuo kito taip pat svarbu, kaip ir neužmiršti senų draugų. O ką jis veikia, susitikęs su jais, turėtų būti jo sąžinės reikalas.
2. Galbūt jo draugai – viengungiai. Gal vyras tiesiog bijo pasirodyti balta varna, jei visi jo draugai dar nesiruošia vesti? Vyras supranta, jog ten, kur susirenka vyriška kompanija, galimos ir pažintys su naujomis merginomis. Tai nereiškia, kad tavo išrinktasis taip pat ieškos pažinčių, tačiau tarp savo neįsipareigojusių draugų jis galbūt jausis nesavas. Bet laikui bėgant juk visi jie susiras nuolatines merginas ir žmonas. Taigi, jeigu jis toks priklausomas nuo savo draugų, tau dar reikės šiek tiek palaukti. O gal – kuo greičiau supažindinti savo drauges su jo draugais?...
 
3. Galbūt koją jam kiša finansai. Juk vestuvėms reikia daug pinigų. Gal jis įvertino išlaidas, kurios jūsų laukia, ir pagalvojo, ar sugebės jas padengti, ar nuo to nenukentės jūsų būsimos šeimos biudžetas. Žinoma, galima iškelti ir kuklias vestuves, nupirkti nebrangią vestuvinę suknelę, į šventę pakviesti tik artimiausius draugus ir giminaičius, nesinuomoti brangaus limuzino, surengti ne tokią prabangią puotą. Tačiau gali būti, jog tavo išrinktasis nori surengti tau idealias vestuves ir paprasčiausiai vis dar taupo pinigus.
 
4. Galbūt jį neramina, kur gyvensite. Jei nė vienas iš jūsų neturite nuosavo gyvenamojo ploto, tai po vestuvių jūsų jauna šeima turės kažkur glaustis. Šitai daugeliu atžvilgių sukels nepatogumų. Visų pirma, namuose turi būti viena šeimininkė, o gyvenant pas tavo ar jo mamą, kažin ar ja būsi tu. Antra, tau arba jam reikės priprasti prie svetimuose namuose esančios tvarkos. Trečia, gyventi atskirai - tai gyventi atskirai (išbandę abu variantus, supras, ką tai reiškia).
 
5. O galbūt tu jam atrodai pernelyg kaprizinga ir reikli? Tau atrodo normalu, kad tavo draugas pildo visus tavo įgeidžius, ir net užmiršti už tai padėkoti. Jam tai netrukdo, kol dar esi jo mergina, tačiau yra tikimybė, jog po vestuvių tavo reikalavimai dar labiau išaugs, ir tavo vyrui bus per daug sunku juos patenkinti. Taigi, verta pasižiūrėti ir į save.
 
6. O gal jis... paprasčiausiai tavęs nebemyli? Tokiu atveju skyrybos prieš vestuves, ko gero, yra šiek tiek mažesnė blogybė, nei jau po vestuvių...
  

Žymos: Santykiai, Moterys, Vestuvės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įsibėgėjus krizei.

– Šitai – nuo nuovargio, tai – nuo nervinės įtampos, o šitai – nuo depresijos.

– Ačiū, daktare, ačiū... O išskyrus degtinę daugiau nieko neturite?