Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-09-06

Koks vairuotojo tipas esate?

  
Koks vairuotojo tipas esate? Baudėjo tipo vairuotojai nori nubausti kitus už jų pastebėtus nusižengimus.

Socialinių psichologų komanda iš Londono ekonomikos mokyklos nustatė septynis skirtingus vairavimo asmenybių tipus, remiantis tuo, kaip vairuotojai susidoroja su savo emocijomis ir netikrumu dėl kitų vairuotojų ir eismo dalyvių elgesio. Kuris iš šių tipų esate jūs?

Mokytojas
Toks vairuotojas jaučia poreikį paaiškinti kitiems, ką jie padarė ne taip. Už tokias pastangas jis nori būti pripažintas ir įvertintas.
 
Visažinis
 
Visažinis mano, kad jį supa nekompetentingi kvailiai, todėl šaukia ant kitų vairuotojų, būdamas saugiai izoliuotas savo automobilyje.
 
Konkurentas
 
Toks vairuotojas nuolat jaučia poreikį būti pirmas ir susinervina, kai kas nors jį aplenkia. Jis dažnai paspaudžia akceleratorių, kai kas nors bando jį aplenkti arba tiesiog stengiasi užkirsti kelią bet kam, bandančiam užlysti prieš jį.

Baudėjas
 
Baudėjo tipo vairuotojai nori nubausti kitus už jų pastebėtus nusižengimus. Kartais jie net išlipa iš savo automobilio ir tiesiai šviesiai juos pasmerkia.
Filosofas
 
Filosofas lengvai priima kitų vairuotojų veiksmus ir bando racionaliai juos sau paaiškinti. Taip pat jis sugeba kontroliuoti savo jausmus ir emocijas automobilyje.
 
Vengiantysis
 
Tokie vairuotojai nepriima asmeniškai kitų vairuotojų neteisingų poelgių ir lengva ranka juos „nurašo“ kaip pavojų.
 
Pabėgėlis
 
Jie klausosi muzikos ar kalba telefonu tam, kad izoliuotų save nuo kitų eismo dalyvių. Ši strategija jiems padeda išvengti nereikalingo nervų protrūkio kelyje.
 
 
  

Žymos: Psichologija, Vairuotojai, Jis ir Ji

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– O tu bėgioji rytais?
– Taip, dažniausiai po namus, rėkaudamas: „f..k, pramiegojau!“