Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Edita Lankauskienė   |   2011-09-03

Mažai baltymų turinčios dietos receptai

  
Mažai baltymų turinčios dietos receptai Morkos, kaip ir burokėliai, turėtų būti svarbios daržovės ant jūsų stalo.

Morkų salotos su uogiene ir riešutais. Jums reikės: 2 morkų, 30 g uogienės, 20 g graikiškų riešutų (išgliaudytų), 30 g spanguolių. Morkas sutarkuoti smulkia tarka, sumaišyti su uogiene, sudėti į salotinę (suformuoti kalniuką), apdėti spanguolėmis ir apibarstyti pakepintais skaldytais riešutais. Tokiu pat būdu galima paruošti griežčių salotas.

 Burokėliai, įdaryti obuoliais, ryžiais ir razinomis. Jums reikės: 150 g burokėlių, ryžių, vieno obuolio, valgomojo šaukšto razinų, pusės šaukšto sviesto, 2 šaukštų grietinės, cinamono.
Burokėlius išvirti ar iškepti, nulupti ir šaukštu išskobti – suteikti jiems dubenėlio formą. Išvirti ryžius, sumaišyti juos su cukrumi, razinomis ir smulkiai supjaustytu obuoliu, pridėti truputį išlydyto sviesto, suberti cinamoną. Visa tai gerai sumaišyti ir įdaryti burokėlį. Iš viršaus užpilti grietine ir pašauti kuriam laikui į orkaitę. Patiekti su grietine.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Tavo galvoje – plika dykuma, – šaukia ant Petriuko mokyklos direktorius.
– Jūs visiškai teisus, – atsako jam Petriukas, – Tačiau kiekvienoje dykumoje yra oazės, bet ne kiekvienas kupranugaris moka surasti kelią iki jų…