Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-10-15

Moteris prakalbinti – sunkiau

  
 Moteris prakalbinti – sunkiau

Didžiosios Britanijos ekspertų komanda, atlikusi nemažai eksperimentų, nustatė, kad stipriosios lyties atstovus galima priversti pasipasakoti apie savo meilės paklydimus. Ir, beje, taip, kad jie patys nė neįtars, jog išpažino visas savo nuodėmes! Londono universiteto mokslininkai aptiko mechanizmą, kuris vyrų paslaptis atskleidžia... jiems miegant.

mal">Seniai žinoma, kad visi žmonės turi poreikį naktį ilsėtis, ir miegodami sapnuoja. Šis tyrimas atskleidė priežastis, verčiančias vyrus ir moteris kalbėti per miegus. Tyrimų ekspertai įsitikinę, kad galima kontroliuoti galvos smegenų veiklą atliekant tam tikrus veiksmus, kai vyrai yra Miego Karalystėje. Įmigus ateina toks momentas, kai beveik visos neuronų struktūros nurimsta, nustoja siuntusios signalus, ypač jeigu nėra pašalinių dirgiklių, tokių kaip mašinų burzgimas, deganti šviesa ar laikrodžio tiksėjimas.

Kaip tik tuo metu galima užduoti klausimus, į kuriuos miegantysis atsakys visiškai atvirai. Bet yra dvi svarbios sąlygos ir viena kliūtis, galinti iškreipti rezultatą. Pirma – vyriškis neturi sirgti jokia psichine ar nervų liga, ar būti paveiktas streso bei jo padarinių. Antra – jis turi eiti miegoti ne vėliau kaip 8 valandą vakaro. Ir trečia – visiško atsipalaidavimo fazę galima nustatyti tik specialiu prietaisu. Beje, moterų „prakalbinti per sapnus“ medikams taip ir nepavyko, ir tai sukėlė didelį susidomėjimą. Bet specialistai nežada pasiduoti – jie pasirengę tęsti tyrimus, kol bus surasta ir damų „silpnoji vieta“.


  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Važiuoja suvalkietis taksi per kalnus. Staiga taksi nuslysta nuo skardžio ir lekia į prarają. Suvalkietis pradeda rėkti ant vairuotojo:
- Po velnių, nors skaitliuką išjunkite!