Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Edita Lankauskienė   |   2010-06-07

Moterų grožis ir vyrų impotencija

  
Moterų grožis ir vyrų impotencija

Ispanijos mokslininkai padarė netikėtą atradimą: moterų grožis turi neigiamų padarinių vyrų sveikatai.

ent="text/html; charset=utf-8" http-equiv="Content-Type">

Pasirodo, per penkias pokalbio su gražuole minutes vyras patiria tokį pat stresą, kaip atlikdamas šuolį parašiutu. O nuolatinis bendravimas su gražiomis moterimis apskritai gali padaryti... impotentu ar susargdinti.

 

Valensijos universiteto mokslininkai stebėjo vyrų fiziologines reakcijas ir jų darbingumą aplinkoje, kurioje buvo vyrų ir moterų. Paaiškėjo, kad šalia gražios moters atsidūrusio vyro organizme streso hormono kortizolio kiekis labai padidėdavo, o kai moteris pasišalindavo, indikatoriai vėl rodydavo normą. Bet pakakdavo tik gražuolei sugrįžti – ir kortizolio kiekis vyro kraujyje vėl šokdavo į padebesius.

 

Tyrėjai padarė išvadą: jaunos gražios moters buvimas vyro aplinkoje priverčia jį galvoti tik apie flirtą. Užuot susikaupęs darbui vyriškis pasąmonėje kankinasi ir dega noru pradėti merginti gražuolę. Šis noras dar ryškesnis, jei akiratyje pasirodžiusi moteris vyrui nepažįstama. Vyriškiui užtenka tik penkių minučių, kad jo organizmas patirtų tikrą fiziologinį stresą ir „išmestų“ į kraują smūginę streso hormono dozę. O tai be galo pavojinga, nes kortizolio perteklius sutrikdo ląstelių medžiagų apykaitą, taigi gali sąlygoti cukrinį diabetą ir hipertoniją, o tam tikrais atvejais – net ir vyrų impotenciją.

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Centrinės Afrikos kanibalų gentis internete paskelbė:
– Su meile ir džiaugsmu priimsime pabėgėlius iš bet kurios pasaulio valstybės…