Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Evelina Uždavinytė   |   2010-05-21

Moterų numylėtiniai

  
Moterų numylėtiniai


Pamirškite Bradą Pittą ir George’ą Clooney – moterys jau seniai išsirinko naujus dievaičius. Smalsu, kokie vyrai kaitina damų širdis ir virpina kūnus? Štai naujas seksualiausiais pripažintų pasaulio įžymybių sąrašas.

ent="text/html; charset=utf-8" http-equiv="Content-Type">

Johnny Deppas

 

2009-ųjų seksualiausiu pasaulio vyru žurnalas „People“ antrą kartą išrinko 46 metų Holivudo žvaigždę Johnny Deppą. Iki šiol po du kartus šis titulas skirtas tik aktoriams Bradui Pittui ir George’ui Clooney. „Net būdamas 46 metų dviejų vaikų tėvas jis yra vienas žaviausių Holivudo aktorių, toks nepakartojamas, kaip ir jo mėgstami 15 metų senumo auliniai batai, ir toks karštas, kaip jo mėgstami kubietiški cigarai“, – savo sprendimą komentuoja „People“.

 

Tokius rinkimus žurnalas „People“ organizuoja nuo 1985 m. Pirmasis šiuo titulu džiaugėsi aktorius Melas Gibsonas.

 

 

Hughas Jackmanas

 

Кai jis pasirodė apsinuoginęs filmo „Australija“ filmavimo aikštelėje, moterys pradėjo alpti. Net Holivudo žvaigždė Nicole Kidman pripažino, kad, pamačiusi Hughą įeinantį, netekdavo žado.

 

Australų aktorius seksualiausiu buvo paskelbtas 2008 m. Kaip teigia „People“, jis patrauklus, gražiai dainuoja ir šoka, išmano apie ginklus. Beje, jis laimingai vedęs 12 metų ir su žmona Deborah iki šiol įsimylėję vienas kitą.

 

Sužinojusi, kad vyras laimėjo seksualiausiųjų rinkimus, jo žmona pajuokavo: „Atrodo, kad Bradas Pittas šiemet buvo labai užsiėmęs.“

 

 

Robertas Pattinsonas

 

Žurnalas „Heart Magazine“ išrinko savo favoritą – 24-erių aktorių Robertą Pattinsoną. Vos pasirodžius juostai „Saulėlydis“ britų aktorius tapo ryškiausia žvaigžde, o vampyriškų jo bučinių užsigeidė pulkai gerbėjų. Per vakarėlius merginos ne tik prašo jo autografų, bet ir maldauja... įkąsti į kaklą. Amerikiečiai šaiposi, kad Robertas tapo kone antrąja Britney Spears: visi nori sužinoti, kaip ir su kuo jis gyvena, su kuo bučiuojasi ir ką kandžioja naktimis.

 

 

Barackas Obama  

 

Visai nesvarbu, kokie jūsų politiniai įsitikinimai – nuneigti dabartinio JAV prezidento patrauklumo neįmanoma. Aukštas, atletiškas, savimi pasitikintis, malonaus balso tembro, gražios šypsenos savininkas pretenduoja į seksualiausio pasaulio vyro titulą.

 

„The Nation“ atkreipia dėmesį, kaip sumaniai Obama naudojasi savo išvaizda: pavyzdžiui, neoficialiuose susitikimuose jį dažnai galima matyti prasegta marškinių apykakle, jis dažnai fotografuojasi lyjant lietui, demonstruoja savo aksominę odą. Ir moterys dėl jo tirpsta...

 

 

Matthew Foxas

 

 

Buvęs modelis, dabar aktorius Matthew Foxas išgarsėjo pasirodžius stulbinamo populiarumo serialui „Dingę“, kuriame atliko įsimintiną daktaro Jacko vaidmenį. Už jį aktorius buvo nominuotas „Auksiniam gaubliui“, susižavėjusi moterų auditorija tiesiog prilipo prie televizorių ekranų, kai rodydavo saldujį daktarėlį, o Foxo honorarai ėmė augti kaip ant mielių.

 

Zacas Efronas

 

Jis atrodo kaip tipiškas Kalifornijos banglentininkas. Sulaukęs vos 21-erių jis jau yra aptekęs milijonais ir žinomas visame pasaulyje. Aktorius, suvaidinęs filmų trilogijoje „Vidurinės mokyklos miuziklas“, pelnė du „Teen Choice“ apdovanojimus ir kaipmat užkariavo ir jaunų merginų, ir senelių širdis. Be to, jis yra ir dainininkas, pardavęs 200 mln. diskų su savo muzikiniais įrašais!

 

Zacą tituluoja jaunuoju Bradu Pittu, o jo nuotraukų gerbėjai ieško dažniau negu Lindsay Lohan, Katie Holmes ar Angelinos Jolie. Merginos tiesiog eina dėl jo iš proto.Davidas Beckhamas   

 

Anglų futbolininkas ne kartą pripažintas vienu seksualiausių pasaulio sportininkų. Tačiau kur kas dažniau žiniasklaidos dėmesio jis susilaukia ne dėl savo žaidimo, bet dėl gyvenimo stiliaus, aprangos ir santykių su žmona, buvusia „Spice Girls“ vokaliste Victoria Beckham.

 

Didžiausio ažiotažo futbolininkas susilaukė tuomet, kai pristatė 2008–2009 metų „Armani“ rudens–žiemos apatinio trikotažo kolekciją. Jo ir žmonos Victorios seksualios didelio formato nuotraukos puošė visus didžiuosius Europos ir Amerikos miestus. O gerbėjos spėliojo, tikri ar pagražinti iškilumai slepiasi po madingomis trumpikėmis.

 

 

Danielis Craigas

 

Britų aktorius milžiniško dėmesio susilaukė suvaidinęs legendinį Jamesą Bondą filmuose „Casino Royale“ ir „Paguodos kvantas“. Gerbėjai dar kartą jį išvys agento vaidmenyje naujausiame filme, kuris pasirodys kitais metais.

 

Beje, Didžiojoje Britanijoje moterys gali netgi paragauti šio saldainiuko, nes pagal aktoriaus Danielio Craigo išvaizdą buvo sukurti... vaisiniai ledai. Prieš pradėdama ledų gamybą firma „Del Monte“ atliko apklausą, kurioje dalyvavo daugiau nei 1000 respondenčių. Jos ir išrinko aktorių, kuriam teko garbė virsti ledais ant pagaliuko. Galima įsigyti trijų skonių Craigo ledų: mėlynių, granatų ir spanguolių. Bet nepiktnaudžiaukite: vienos porcijos energetinė vertė – 100 kalorijų. 

 

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Jeigu reikia ką nors padaryti – kvieskite kinus. Jeigu reikia padaryti kažką neįmanomo – kvieskite rusus ir nupirkite degtinės. Jeigu reikia padaryti kažką, kas gerai veiktų – kvieskite vokiečius.
- O amerikiečius kada kviesti?
- Amerikiečių kviesti nereikia, jie ateina patys…