Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   elegancija.eu   |   2014-12-13

Moterys ir jų berniukai-žaisliukai

  
Moterys ir jų berniukai-žaisliukai Moterys turi teisę į jaunesnį draugai ne mažiau nei vyrai.

Moterys puikiai įrodė pasauliui, kad gali pilotuoti erdvėlaivius ir lenktyninius automobilius. Jos gali tiesti geležinkelius ir iškelti virš galvos 100 kilogramų svorį. Jos gali mūvėti kelnes ir nešioti monoklį, dirbti kalėjimo prižiūrėtojomis ir povandeniniame laive (tik štai neteko girdėti apie moterį, cirke dirbančia kloune, nors, tikiu, greitai atsiras ir tokia).

Ir kas sakė, kad brandaus amžiaus moteris (35–90 metų) negali turėti penkiolika–septyniasdešimčia metų jaunesnio draugo? O juk gali, dar ir kaip. Ir tai netgi yra abipusiai naudinga. Brandžios moters ir jauno vyro santykiuose esama ir daug ko malonaus bei naudingo.
Kadaise „berniukas-žaisliukas“ buvo laikomas senų Holivudo aktorių moterų pramoga, vienu svarbiausių amerikietiško šou verslo aksesuarų. Tačiau šiandien jau daug kas pasikeitė ir turėti tokį vadinamąjį vaikų darželį yra įprastas reiškinys net pas mus. Tokių porų vaikinai yra vadinami įvairiai: berniukais-žaisliukais, tiesiog berniukais, techniškiau – žigolo, žaismingai – vaikų pasauliu, paniekinamai – alfonsais. Tokių porų moterys vadinamos pumomis, nes šios laukinės katės per rują visada renkasi jaunesnius partnerius (nors pačios moterys tokį terminą laiko šiek tiek žeminančiu ir norėtų vadintis katytėmis).
 
Kam reikalingos tokios poros, ir kas ką iš to laimi?
 
Dominantė – nebūtinai seksas
 
Visuomenė dažniausiai klaidingai įsivaizduoja, kad svarbiausia tokios poros dominantė – seksas. Nebūtinai ir ne visada. Tai gali būti tiesiog draugystė, pavyzdžiui, kaip gero anūko ir mielos senelės. Tai gali būti tiesiog pokalbis, bendra pramoga, masažas ar vakarienė.
Pirmiausiai būtina atminti, kad tokios poros – visai ne XXI amžiaus fenomenas. Brandaus amžiaus moterys nuo seno gerai žinojo, kad jaunuolis savo fizinėmis galiomis lovoje yra pranašesnis už bet kurį pagyvenusį vyrą. Net XVI a. Vakarų Europos trubadūrai apdainuodavo pagyvenusių matronų meilę jauniems riteriams. XIX a. Lenkijos didikė laikė savo gyvenimą neprasmingu, jei nerašydavo laiškų jaunam filaretui. Ponios meilė 25 metais už save jaunesniam vaikinui nuostabiai apdainuota prancūzų rašytojos Collette romane „Chéri“ (pagal jį yra pastatytas ir filmas). Jo veiksmas vyksta XX a. trečiajame dešimtmetyje.
 
Moteris – kaip geras vynas
 
Taigi, nieko čia naujo, tik kad šiandien moterys tokio potraukio nebesigėdija ir nebeslepia. Nes iš esmės toks potraukis yra natūralus, juoba patvirtintas ir biologiškai. Ne veltui prancūzai lygina moteris su geru vynu – kuo senesnis, tuo geriau. Mat moterų lytinis potraukis yra stipriausias sulaukus trisdešimt penkerių, o vyrams jis aukščiausias dvidešimties metų. Subrendusi moteris ir jaunas vyras – idealus seksas.
 
Antra, keičiantis amžiams moterys vis aršiau vadavosi iš konservatyvios visuomenės sukurtų stereotipų. Būtina neužmiršti, kad pagyvenę vyrai juk irgi renkasi gyvenimo palydovėmis jaunas merginas, ir moterys, matyt, pavargo nuo tokios neteisybės. Pasaulis per pastaruosius du šimtus metų pasikeitė neatpažįstamai, pasikeitė ir pačios moterys. Ir jei dar prieš keliasdešimt metų Lietuvoje sulaukusi penkiasdešimties metų moteris būdavo jau bobutė, susisiautusi vilnone skara, dengiančia žilę, vilkinti šimtasiūlę ir avinti beformius veltinius, tai šiandien tokio pat amžiaus metropolio gyventoja – tikra uogelė. Ir, įvertinus jų entuziazmą, atrodo, gyvenimas joms tik prasideda. Gražios ir savo grožį puoselėjančios, atrodančios kaip 40-ies – prisimink kad ir Holivudo aktores Demi Moore, Susan Sarandon, Sharon Stone… Galų gale, net dainininkė Cher, kuriai apie septyniasdešimt, tebėra patraukli ir seksuali (žinoma, skonio reikalas).
 
Pasirengusios eksperimentuoti
 
Ir sulaukusios tokio amžiaus, kurį mes, vyrai, mandagiai vadiname brandžiu, moterys staiga suvokia, kad joms prarasti jau nebėra ko. Jos pasiruošusios eksperimentuoti lovoje ir visas fantazijas paversti realybe. Bet su kuo? Vyras, tas senstantis partneris, neįkvepia pabandyti ką nors nauja, ypač jei jį kamuoja savos problemos, mažinančios seksualumą – skolos, karjera, konkurencija, bankrotas, medžioklė, žvejyba, alkoholis, stresas. Pagyvenę vyrai yra pernelyg konservatyvūs, pernelyg priklausomi nuo gyvenimo įpročių, pernelyg pikti ir pernelyg rimti. Jie yra tiesiog nuobodūs.
 
O štai jaunuoliams galvos niekada neskauda. Jie kur kas greičiau gali prajuokinti moterį ir labiau atsipalaidavę žvelgia į gyvenimą. Jie net neturi buvusių žmonų ir vaikų. Jie neturi praeities bagažo, jie gyvena dabartimi, kurio dalimi ir tampa graži brandi moteris. Jaunuolis dažniausiai yra geros nuotaikos ir su džiugiu nekantrumu pasitinka ją griežtai nustatytu laiku, neperkeldamas jų susitikimo po finansinės krizės ar po eilinio podagros priepuolio. Jaunas vyras leidžia ir moteriai pasijusti keleriais metais jaunesne. Jaunas vyras įpareigoja – būnant su juo damai nevalingai ir pačiai tenka palaikyti gerą formą. Jaunas vyras įpareigoja moterį vėl pasijusti moterimi – geidžiama ir garbinama.
 
Kas motyvuoja jaunuolį tapti „berniuku-žaisliuku“?
 
Būti jaunam reiškia daug pranašumų, bet kartu – ir begales problemų. Tarkime, jaunuolis yra kilęs iš Biržų, kas neabejotinai daro garbę tam miesteliui. Tačiau atvykęs į didmiestį studijuoti buhalterijos mokslų, uždarbiauti statybose ar siekti profesionalaus ledo ritulininko karjeros, greičiausiai čia jis neturi nei giminių, nei artimųjų, nei draugų. Jis yra vienišas. Kalba juokingu regioniniu akcentu. Vilki švariais, tegu ir tvarkingai sulopytais drabužėliais, bet vis dėlto per šimtą metrų matyti, kad yra provincialas. Ateityje jis išaugs į nuostabų verslininką, efektyvų valdininką, jausmingą poetą, išmintingą diplomatą ar vikrų vartininką, tačiau šiandien čia, metropolyje, jis yra niekas.
 
Todėl jam būtina parama. Ir pagyvenusi moteris gali tapti tokia parama. Nebūtinai finansine. Ji gali jaunuoliui suteikti reikiamų pažinčių, reikiamų socialinių įgūdžių (ar pats esate kada gyvenime pietavęs prie įmantriai dekoruoto stalo prašmatniame restorane?), galų gale, reikiamą patarimą. Pažinčių ekspertai tvirtina, kad gerų vyrų išties trūksta, todėl ji gali paversti jį geru vyru – skoningai apsirengusiu, padoriai besielgiančiu, turinčiu brangiausią dalyką gyvenime – pasitikėjimą savimi. Eidamas su ja į jos darbinius susitikimus, draugų vestuves, vakarienes arba vakarėlius kaip bioaksesuaras jis įgyja puikiausių galimybių pažinti miesto ir aukštuomenės gyvenimą, į kurį kitais būdais greičiausiai net ir nepatektų.
 
Tačiau būti jaunu brandžios moters draugu nėra taip jau ir paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Tai nereiškia tapti jos sūnumi, kuriam viskas atleidžiama. Nedaug vyrų šiame pasaulyje turi įgūdžių pralinksminti moterį, o jai to labiausiai ir reikia. Nedaug vyrų šiame pasaulyje moka vienišą moterį priversti pasijusti gerai, nedaug kas turi kantrybės klausytis jos pasakojimų. Todėl atmink ir tu, jaunuoli: kaip Tu sugebėsi jai tą malonumą suteikti (pavyzdžiui, net ir be sekso), taip ji tau ir atsidėkos.
Kur rasti tokią moterį? – klausi susijaudinęs vėl tuo savo juokingu regioniniu akcentu? Geriausia jų ieškoti prie teismo rūmų, kur vyksta skyrybų įforminimas – į tokius rūmus moterys įeina dar susituokusios, o išeina laisvos, piktos ir pasiryžusios bet kam.
 
 
 
  

Žymos: Santykiai, Psichologija, Meilė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Suvalkietis semia vandenį kibiru iš kūdros ir pila žemėn. Praeivis klausia:
– Ką gi tu čia, žmogau, darai?
– Noriu išsemti vandenį iš balos.
– Tu ką?! Iš proto išsikraustei?
– Išsikraustytum ir tu, jei paskandintum muilą.