Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-10-16

Neabejotinas blogis ar begalinis gėris?

  
Neabejotinas blogis ar begalinis gėris?

Gera naujiena – iš bet kurių, kad ir pačių blogiausių savo charakterio savybių neabejotinai galima išpešti naudos. Netikite?

-align: justify; ">Godumas

Jums visko maža. Kažkur kitur ir žolė žalesnė, ir saulė skaisčiau šviečia. Kažkur ten galimybių daugiau, o jums – vis mažai. Stresą įpratote „užkąsti“, bet vistiek prisivalgyt negalite. Jums mažai maisto, pinigų, bendravimo, ryšių, saulės ir žvaigždžių. Šis godumas gali pasireikšti visur – nuo smulkmeniško centų skaičiavimo ir įpročio siaubingai taupyti iki nuolatinio vidinio nepasotinamumo ir beviltiškų, rezultato neatnešančių savo vietos gyvenime paieškų.

Godumas mus verčia netgi partnerius keisti kaip sezoninį garderobą, kentėti dėl apsipirkimo manijos, noro būti nuolat dėmesio centre ir šlovės troškimo. Godumas turi daug veidų, bet kaskart jis pasireiškia rajumu ir nepasotinamu alkio jausmu, kad ir kokia sritis tai būtų.
Užtat...
Jūsų godumas gali tapti puikiu asmenybės ir profesinio augimo bei tobulėjimo stimulu. Jei jums visko mažai, vadinasi, reikia eiti į priekį, siekti, augti. Nukreipkite godumą konstruktyvia linkme, ir vieną gražią dieną pažvelgę į nueitą kelią galiausiai pajusite pasitenkinimą ir palengvėjimą
Tik... veikiausiai, neilgam. Nes šiuos jausmus vėl užgoš begalinis godumas, kuris jus vėl stums į priekį. Juk pasaulis toks didelis – kaip ir jūsų apetitas.

Pedantiškumas
 
Vaikystėje jūs susidėliodavote plaukų gumutes pagal spalvas – nuo raudonos iki violetinės. Lėles šukuodavote penkis kartus per dieną. Išplėšdavote sąsiuvinio lapą ir perrašydavote visus namų darbus, jei viename žodyje pritrūkdavo menkiausios raidelės. O paskui užaugote, ir paaiškėjo, kad toks begalinis jūsų pomėgis tvarkytis, švarintis ir viską surikiuoti į lentynėles aplinkinius veda į pasiutimą.
Jus vadina pedante ir prideda dar baisesnių epitetų. Kolegės negali pakęsti jūsų kruopštumo, o draugai sako, kad negalima būti tokiai rimtai. Net vyras ir vaikai pavargsta palaikyti tvarką jūsų Idealios švaros karalystėje.
Užtat...
Jūsų charakteryje nemažai tiesiog nuostabių bruožų, tik kažkodėl jūs juos visus realizuojate vien buityje. Dėmesys smulkmenoms, punktualumas, rūpestis savo ir aplinkinių sveikata, ir netgi mokėjimas įvesti tvarką bet kuriame chaoso židinyje. Nuostabu! O jei visas šias savybes pamėgintumėte pademonstruoti darbe? Bet kuriuo atveju, susiaurinkite buitinės veiklos mastą, palikite namiškiams daugiau erdvės ir oro, ir išlaisvinkite savo visuotinės tvarkos siekį – leiskite jam reikštis visur: nuo kasdienių planuočių iki.. na, kad ir sprendimo atkurti savo giminės genealoginį medį. Visiems tai bus tik į naudą!
 

 

Uždarumas

Žmonėse jums sunku, iš didelių kompanijų norisi kuo greičiau sprukti. O ir patenkate į jas nebent atsitiktinai. Draugai skundžiasi dėl dėmesio stokos, širdies draugas aiškiai nepritaria jūsų norui visus vakarus leisti su knyga ir katinu, ir atrodo, vieną gražią dieną jūs vis dėlto liksite visiškai viena.
Jūsų uždarumas sukelia galybę komunikacijos problemų. Jūsų karjera šliaužia vėžlio greičiu, jums nepatiki nei derybų, nei pristatymų, ir visiškai akivaizdu, kad viršininko kėdę matysit kaip savo ausis. Jus kasdien persekioja ši kančia – gyventi žmonių visuomenėje.
Užtat...
Nuo amžių pasaulis buvo dalijamas į intravertus ir ekstravertus. Ir kuo toliau esate nuo visuomenės, tuo arčiau savo vidinio pasaulio. Užtat intravertai labiau linkę į meną, kūrybą, mokslą. Nors ir atrodo keista, bet jie sugeba suteikti aplinkiniams neįtikėtiną pagalbą ir paramą, ir netgi pasiaukoti, jei to reikalauja situacija. Sugeba padėti tyliai, ramiai, be garsių pareiškimų ir demonstracijų. Taigi, jūs kitokiu būdu bendraujate su pasauliu ir žmonėmis, ir triukšmingi vakarėliai su tuo neturi nieko bendro. Bendraukite taip, kaip liepia vidinis balsas – jūs su juo pavydėtinai sutariate.
 
Begalinis smalsumas
 
Liežuvauti – negerai. O dar blogiau kišti snapą į svetimus reikalus – net iš vaikystėje girdėtų pasakų žinome, kas nutinka, kai kaišioji snapą kur nereikia. Bet... Svetimas gyvenimas jus domina kur kas labiau nei savasis, ir jūs žinote visas kolegų, giminaičių, draugų, buvusių klasės draugų, buvusių vyrų ir buvusių klasės draugų buvusių vyrų gyvenimo permainas.
Tokios informacijos kaupimas atima marias laiko, o pertraukose tarp šių svarbių paieškų jūs dar spėjate perversti ir visuomenės kroniką. Ir apie garsenybes žinote viską – kas, kur, su kuo, kada...
Užtat...
Visa tai rodo, kad žmonės jus iš tiesų labai domina – jie jums absoliučiai nuoširdžiai įdomūs. Nepaisant aistros liežuvauti, jūs turite iš tiesų daugybę privalumų – nuo mokėjimo rasti bendrą kalbą iki sugebėjimo greitai pelnyti pasitikėjimą. Suraskite patogią sau ir aplinkiniams priimtiną ribą tarp intereso ir perdėto smalsumo. Buvę liežuvautojai tampa labai gerais pašnekovais, moka duoti teisingus patarimus ir kažkokiu stebuklingu būdu atsiduria šalia, kai to labiausiai reikia. Patikėkite, jūsų dėmesys kartais gali padėti tiems, kuriems jo per maža. Tik nešvaistykite jo veltui– užjūrio garsenybės jūsų dėmesio tikrai nepasiges.  

 

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vedybinis šampanas: vyras geria, žmona putoja…