Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   savaite.lt   |   2015-07-12

Nuspėk charakterį pagal akių spalvą

  
Nuspėk charakterį pagal akių spalvą
© Flikcr.com
Daugeliui girdėtas posakis: „Akys – sielos veidrodis“.
Astrologai įsitikinę, kad iš akių galime „perskaityti“ visus žmogaus polinkius ir potraukius.

Žaliaakis, mėlynakė, rudaakis... Ar tai tik skirtinga akių spalva ir nieko daugiau? Fizionomikos specialistai tvirtina, kad žmogaus pažinimą pradėjęs nuo akių gali geriau perprasti jo charakterį. Kad išmoktum geriau perprasti žmones, pasirodo, reikia mokėti teisingai nustatyti akių spalvą ir atspalvį. Astrologai įsitikinę, kad iš akių galime „perskaityti“ visus žmogaus polinkius ir potraukius.

Aistringi juodaakiai, meilės kupini rudaakiai
Tokių akių „savininkai“ yra energiškai stiprūs žmonės. Jie atkaklaus charakterio ir gyvenime labai ištvermingi. Be to, tai labai aistringos ir meilės kupinos asmenybės. Jie linkę dažnai įsimylėti ir gali greit užsidegti, bet taip pat greit ir užgesti. Rudaakiai būna labai patrauklūs ir sąmojingi, labai stipraus temperamento. Dažnai jie net pernelyg ūmūs, bet kartu gali greit pamiršti nuoskaudas.
 
Šiems žmonėms labai lengva užmegzti naujas pažintis. Jie dažniausiai negali nustygti vietoje, jiems reikia nuolat judėti, – taip pasireiškia jų karštas temperamentas. Jie mėgsta valdžią ir iš prigimties yra lyderiai.
 
Šviesiai rudų akių drovuoliai
 
Laikoma, kad kuo tamsesnė šviesiai rudų akių rainelė, tuo žmogus drovesnis ir neryžtingesnis. Šviesiai rudų akių žmonės dažnai, užuot ėmęsi aktyvių veiksmų, skrajoja kažkur padebesiais. Jie linkę patingėti, nors šiaip darbštūs, nuolaidūs ir patikimi.
 
Tai jautrios, imlios įspūdžiams, švelnios ir greit įsižeidžiančios asmenybės. Žinoma, iš pažiūros jie nedrąsūs, minkšto charakterio ir lengvai pasiduodantys kitų įtakai, bet širdies gilumoje – labai užsispyrę ir siekia viską padaryti tik taip, kaip patys nori. Jiems svarbu visur pasikliauti tik savimi, nes tik taip jie gali pasiekti sėkmę gyvenime. Be to, jiems reikia mokytis būti ryžtingesniems.
 
Mįslingieji žaliaakiai
Žaliaakiai dažniausiai užsispyrę, ištvermingi ir energingi. Kartu jie pasižymi stabilumu, principingumu ir tvirtumu. Šie žmonės neretai atkakliai dirba, ir jeigu išsikelia tikslą, tai sieks jo be jokios atvangos.
 
Žaliaakiai gali būti geri organizatoriai, bet kartais jiems pritrūksta gyvybinių jėgų ir energijos. Vis dėlto jie nori būti visų gerbiami. Šie žmonės teisingi, realistiškai žvelgia į gyvenimą, viską kruopščiai pasveria ir sugeba rasti teisingą sprendimą. Jie gana griežti, rūpestingi ir ne tuščiakalbiai. Beje, skirtingomis dienomis gali būti skirtingi, todėl laikomi mįslingais ir paslaptingais.
 
Tarp žalių akių „savininkų“ pasitaiko ir gan minkšto charakterio žmonių, tačiau nė vienas žaliaakis niekada neleis, kad kas nors užliptų jam ant galvos. Šie žmonės gali labai įžvalgiai perprasti kitus, gali būti apsukrūs, sukti ir klastingi. Jie moka manipuliuoti žmonėmis, bet kartu nemėgsta konfliktų ir stengiasi jų išvengti. Užmezgę santykius jie būna gana pastovūs ir sugeba būti visiškai ištikimi.
 
Tiesa, įsimylėti jiems tikrai sudėtinga, mat jie dažnai žmonėms kelia pernelyg didelius reikalavimus ir apskritai visur siekia tobulybės. Savo charakteriu jie šiek tiek primena kates. Žmonėms, neužsitarnavusiems jų pasitikėjimo, jie taip ir lieka neprieinami.
 
Žydraakiai romantikai
 
Žydraakiai yra romantikai ir svajotojai, o svajoja jie beveik visada apie meilę. Beje, jausmus dažnai išsigalvoja. Tai labai permainingos nuotaikos žmonės, o kartais jie būna tokie jautrūs ir pažeidžiami, kad, jei kas įskaudina, tą nuoskaudą atsimena labai ilgai. Ir apskritai žydraakiai viską pernelyg ima į širdį, dėl to gali pulti į depresiją ir turėti stiprių išgyvenimų.
 
Kaip žinome, žydra priskiriama prie šaltų spalvų. Jei akys šaltos kaip ledas, laikoma, sakoma, kad ir žmogaus sieloje nebus šilumos. Taigi tokios akių spalvos žmonės būna gana žiaurūs. Priklausomai nuo nuotaikos, jie gali būti dirglūs ir nervingi, o užmezgę santykius būna nepastovūs. Šie žmonės iš kitų išsiskiria kryptingu tikslo siekimu ir atkaklumu, be to, gali greit susiorientuoti susidariusioje situacijoje.
 
Tokios spalvos akys dažnai būna kūrybiškų ir talentingų žmonių, išradėjų – jų puiki vaizduotė, lakios fantazijos.
 
Sentimentalieji mėlynakiai
 
Mėlynakiai dažniausiai būna jausmingi, žavūs, kupini emocijų ir sentimentalumo. Užmezgę santykius kelia partneriui didelių reikalavimų. Apskritai mėlyna spalva yra šalto ir sodraus atspalvių derinys, todėl mėlynų akių žmonės gali labai emocingai ir mylėti, ir neapkęsti. Jie bebaimiai, neretai patys kiša galvą į kilpą ir rizikuoja net tuo atveju, jei tai gali pakenkti jiems patiems.
 
Mėlynakiai laikomi gerokai arogantiškais, konfliktiškais, išdidžiais ir kerštingais. Ir viskas daugiausia dėl to, kad jie beveik visuomet vadovaujasi jausmais. Taip pat reikia pabrėžti, kad šie žmonės visur ieško tiesos ir teisingumo, be to, labai mėgsta ginčytis. Mėlynakiai gali būti netgi lyderiai, tačiau jiems rekomenduojama labai kruopščiai apgalvoti savo poelgius: nereikia pasiduoti emocijoms, negalima impulsyviai griebtis jokių veiksmų. Be to, šiems žmonėms patartina būti jautresniems ir parodyti daugiau kilnumo kitų atžvilgiu.
 
Pilkaakiai – ne stručiai
 
Pilkaakiai išsiskiria protu ir ryžtingumu. Jie niekada nekiš galvos į smėlį kaip stručiai, visada stengsis išspręsti problemas kuo greičiau. Tačiau tokioje situacijoje, kur protas ne visagalis, pilkų akių žmonės gali pasirodyti bejėgiai. Be to, jie pasižymi jausmingumu ir smalsumu – viską stengiasi sužinoti. Jiems sekasi karjeros ir meilės srityse.
 
Geltonos akys – neeilinės asmenybės
 
Tai gana reta akių spalva. Tokios akys vadinamos tigro arba gyvatės akimis, ir jas paprastai turi neeilinės asmenybės, labai originalūs žmonės. Geltona spalva jų charakteriui suteikia žavingumo, artistiškumo ir dosnumo. Šie žmonės nepakenčia, jei kas nors mėgina juos priversti paklusti kitų valiai. Jie visada jaučia melą, klastą, bet kartu patys gali būti nenuspėjami ir netgi klastingi. Šiuos žmones gana sunku kuo nors įbauginti, o meilės ir draugystės reikaluose jie labai atsidavę ir geraširdžiai.
 
  

Žymos: Akys, Charakteris

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skambina anyta marčiai:
- Na, kaip ten mano sūnelis?
- Kaip, kaip?! Geria ištisai, namo negrįžta ir mane nuolat muša!
- Vadinasi, viskas gerai. Svarbu, kad neserga!