Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

TIESA info.   |   2010-04-20

Pašėlusios trisdešimtmetės

  
Pašėlusios trisdešimtmetės

Nors moterys, skirtingai nei vyrai, instinktyviai teikia pirmenybę monogaminiams santykiams (tai paaiškinama būtinybe išauginti meilės vaisius – vaikus), pasirodo, viskas iš pagrindų keičiasi, kai moterys sulaukia trisdešimties.

="line-height: 150%">Naujausi moterų seksualinio elgesio tyrimai, mokslininkų atlikti 48 pasaulio šalyse, parodė, kad apie trisdešimtuosius savo gyvenimo metus silpnoji lytis pasiekia seksualumo viršūnę ir intymaus gyvenimo srityje siekia maksimumo! Iš to galima daryti visai logišką išvadą, kad trisdešimtmečio sulaukusios moterys yra „didžiausios pasiutėlės“ meilės reikaluose.
 
Mokslininkai tvirtina, kad vyrai ypač linkę ieškoti seksualinių nuotykių iki 30 metų, o moterys atsigriebia kiek vėliau – kaip tik po savo trisdešimtojo jubiliejaus.
 
Dabar daug moterų vaikus gimdo gerokai vėliau, tad šis moterų aktyvumas atspindi ir „reprodukcijos strategiją“: maksimaliai padidinti šansus pradėti ir pagimdyti sveiką kūdikį. 
Įdomu ir tai, kad, kaip parodė tyrimas, Rytų Azijos šalyse (Kinijoje, Japonijoje, Pietų Korėjoje), kur vyrai sudaro gyventojų daugumą, atsitiktinių seksualinių santykių lygis yra žemas. Užtat JAV didmiesčiuose situacija visai priešingai! O viso šito pasekmė – ir nepalyginamai skirtingi skyrybų mastai...
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šeimoje skandalas. Vyras apimtas nevilties ir nemato gyvenimo prasmės, tad stovi ant balkono krašto 15 aukšte ir ruošiasi nušokti. Į kambarį įeina žmona, greitai įvertina situaciją ir sako:
– Nors šiukšles paimtum.