Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Pagal topshop.lt parengė Evelina Uždavinyt   |   2010-05-17

Pavojingos moterys

  
Pavojingos moterys

Kai vyras pameta galvą, jam nesvarbu, kokias pareigas užima jo mylimoji, kiek ji sveria ir su kuo iki tol draugavo. Bet yra moterų, su kuriomis geriau neturėti jokių reikalų, nes jos sukelia tik galvos skausmą.

oji

Įdomu, kad nutraukus santykius su žmogumi, po kurio laiko užplūsta prisiminimai, ir praeitis ima atrodyti gražesnė nei buvo. Pamirštame svarbiausia – priežastis, dėl kurių nutraukėme santykius. Jūs vėl atsiduriate vienoje lovoje, bet iškilus menkiausiam ginčui ir vėl prisimenate dalykus, dėl kurių išsiskyrėte.

Seksuali sekretorė

Negalima painioti darbo ir malonumų. Be to, seksuali sekretorė gali būti labai pavojinga. Nekalbant apie tai, kad ji giliomis iškirptėmis ir trumpais sijonėliais blaško jūsų dėmesį, romanas biuro aplinkoje niekada neliks paslaptimi. Pagalvokite, ar labai trokštate, kad moteriškoji kolektyvo dalis aptarinėtų, koks esate lovoje?

Draugo buvusioji

Jei gerbiate savo draugą, nedarykite to. Net jei jie jau seniai išsiskyrę, o jūsų draugas turi kitą merginą ir sako, kad jam neberūpi praeitis, nedarykite to. Be to, ar esate pasiruošęs draugauti su mergina, apie kurios seksualinę patirtį girdėjote iš draugo lūpų?

„Materialioji“ mergaitė

Jai neįdomu, kas esate ir koks esate. Ji labiausiai domisi jūsų piniginės storiu, gyvenamuoju plotu ir tuo, kiek esate pasiryžęs dėl jos išleisti. Patikėkite, tokios mergužėlės puikiai žino, kaip „išgręžti“ vyrus. Liksite ne tik sudaužyta širdimi, bet ir tuščia pinigine, nes ji investuos jūsų sunkiai uždirbtus pinigus į naujus batelius, firmines rankines, kosmetiką ir, žinoma, drabužius. O vėliau paliks jus dėl turtingesnio gerbėjo.

Lengvabūdiška moteris

Ar jus nukrato šiurpas pagalvojus, su kiek vyrų ji yra buvusi? Tada nesitikėkite tapti jos princu ant balto žirgo, kuris užbaigs begalinį meilužių sąrašą ir pavers ją dora moterimi. Labiau tikėtina, kad būsite tik dar vienas punktas jos ilgame sąraše, nes kai kurios moterys nebūna vienišos be priežasties. Net nekurkite iliuzijų apie laimingą ateitį kartu.

  

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas grįžta namo iš mokyklos ir surinkęs visą šeimą svetainėje pareiškia:
–Aš norėčiau informuoti visas suinteresuotas puses, kad šiandien aš, Petriukas, pasirodžiau prieš klasę visiškas idiotas, kai per pamoką viešai pateikiau man žinomą vaikų atsiradimo versiją su gandru, kurios tikrumą man patvirtino kai kurie iš čia esančių asmenų!