Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-07-30

Rugpjūčio mėnesio horoskopas

  
Rugpjūčio mėnesio horoskopas
© Max Pixel nuotr.

Paskutinis vasaros mėnuo – atostogų ir poilsio metas, tačiau gyvenimas dėl to visiškai nesustoja, rugpjūtis gali būti ir gerų, ir blogų permainų metas.

Ką žvaigždės žada Zodiako ženklams baigiantis vasarai – rugpjūčio mėnesio horoskope.
Avinas
 
Gerbiami Avinėliai, šį mėnesį laukia įvykių kulminacija, galimas naujas gyvenimo etapas. Tikėtina, jog reikės iš naujo persvarstyti kai kuriuos anksčiau užsibrėžtus tikslus. Išbandykite tai, kam anksčiau neradote laiko.
 
Nesistebėkite, jeigu teks prisiimti lyderio vaidmenį grupėje arba darbo projekte, Jūsų sugebėjimai gali būti vertinami kaip pakilę į naują lygį.
.
Asmeniniuose santykiuose ir širdies reikaluose teks pasikliauti intuicija, laukia įdomūs pokalbiai, atsiverkite ir neatstumkite išsikalbėti norinčių artimiausių žmonių. Mėnesio viduryje galimi netikėti susitikimai.
 
Jautis
 
Pats laikas iš galvos išmesti mintis, kad esate nepakankamai geras, nepagailėkite laiko apsvarstyti dvasinei savo savijautai. Būtent šie dalykai gali lemti Jūsų ateitį.
 
Galimi darbai, kurie iš pradžių pasirodys kaip itin sudėtingos užduotys, tačiau puikiai su jais susitvarkysite taip nustebindami ne tik kolegas ar vadovus, bet ir save.
Pasitaikius galimybei leiskitės su artimiausiais žmonėmis į kelionę, romantiškus nuotykius, nepražiopsokite ar neignoruokite partnerių užuominų.
 
Dvyniai
 
Gana ramus ir ypatingai neišsiskiriantis mėnuo, tačiau gali pasitaikyti progų, kuriomis pasinaudojus lauks reikšmingi pokyčiai tolimesnėje ateityje.
 
Esant galimybei parodykite, jog esate puikus komandos narys, darbe gali tekti susidurti su savotiškais eksperimentais – darbų atlikimo metodais, kurių iki šiol nenaudojote.
 
Meilės reikaluose yra tikimybė tapti pagrindinio vaidmens atlikėju, pravers žaisminga Jūsų prigimtis, bendraudami su svarbiausiais žmonėmis kartais jausite nenumaldomą poreikį filosofuoti.
 
Vėžys
 
Šis mėnuo – tarsi inkubacinis periodas, transformacijos laikotarpis. Neskubinkite įvykių, leiskite permainoms įvykti tik sulaukus palankaus joms meto.
Darbe gali praversti ne tik protiniai sugebėjimai, bet ir emocijos, tačiau turite žinoti ribas – jas viršijus reiškiami jausmai padarys ne teigiamą, o žalingą įtaką.
 
Galima nauja romantiška pažintis, kai kam ji gali peraugti į rimtą partnerystę. Patartina kuo dažniau išeiti iš namų, pažintys nesimezga sėdint namuose.
 
Liūtas
 
Galite jausti priklausomybę nuo socialinės veiklos, vienatvė bus didžiausias Jūsų priešas. Kita vertus, aktyvus dalyvavimas bendruomeniniame gyvenime gali atverti akis – pamatysite galimybes, kurių iki šiol nepastebėjote.
 
Darbe gali spręstis tolimesnės karjeros galimybės, patartina aiškiai apsibrėžti tolimesnes dabartinės veiklos vizijas – ką tęsti tikrai verta, o ką laikas dėti į nuošalį.
 
Turėsite kaip niekad daug patarėjų dėl savo asmeninio gyvenimo, bet būkite atsargūs – gal tik vienas kitas jų žodis bus vertas dėmesio priimant sprendimus.
 
Mergelė
 
Rugpjūtis nebus pats stabiliausias metų mėnuo, įvairiose gyvenimo srityse reikalai klostysis švytuoklės principu: tai pirmyn, tai atgal. Neleiskite, kad tai išmuštų Jus iš vėžių. Saugokite sveikatą.
 
Darbe kartais teks klausytis savo intuicijos, ji bus didžiausia pasitikėjimo savimi priežastis. Gali prireikti šiek tiek patarimų iš draugų ar kolektyvo narių.
 
Kaip niekad anksčiau suprasite, kokie draugiški yra Jus supantys žmonės, galbūt pamatysite, jog kai kurie iš jų tiesiog žavisi Jumis. Neignoruokite šio fakto. Nebijokite atsiverti emociškai.
 
Svarstyklės
 
Galite jausti pusiausvyros stoką, kartais trūks energijos, kils klausimų, norėsis išbandyti naujus dalykus arba kažką keisti iš esmės.
 
Dideli šansai, jog būsite įtraukti į naują darbo projektą, apie kurį dar nieko nežinote. Neatmeskite aklai pasiūlymo, pasitikėite savimi.
 
Bendravime su artimiausiais žmonėmis pabandykite tai, ko nedarėte iki šiol – gal pakvieskite juos į pikniką, savaitgalį papietauti iškyloje gamtoje, keliaukite didelėje kompanijoje. Būkite iniciatorius.
 
 
Skorpionas
 
Atrodys, jog visko turite per mažai, tarsi neturėtumėte tvirto pagrindo po kojomis. Dar kartą įvertinkite – ar iš tikrųjų taip yra? O gal Jūsų gyvenimas – harmoningas ir aprūpintas?
 
Pokyčius karjeroje galite nulemti ne tik Jūs, bet ir kažkas iš profesinės aplinkos. Galimos akimirkos, kai pagrindinė veikla primins ne rimtą užsiėmimą, o žaidimą.
 
Kažkas, į ką anksčiau nekreipėte dėmesio, gali iškilti tapti itin reikšminga aplinkybe ir paveikti net ir giliausius Jūsų santykius.
 
Šaulys
 
Pasižymėsite kūrybiškumu, žingeidumu, drąsa, netrūks energijos. Visų šių savybių mišinys garantuoja šviesią ateitį, tereikia eiti ir užkariauti pasaulį!
 
Šį mėnesį profesinėje veikloje galite galutinai susikurti puikią reputaciją, kuri pravers ne tik mažame kolegų ratelyje, bet ir vykdant didesnius projektus.
 
Santykiuose su artimiausiais žmonėmis gali pasitaikyti momentų, kai liks kliautis tik savo intuicija. Galimi nesutarimai, po kurių prireiks laiko santykiams atkurti.
 
Ožiaragis
 
Energija ir romantika bus pagrindiniai veiksniai, kurie gali lemti pokyčius, o jų padarinius jusite visą likusį gyvenimą. Galbūt tai žinia apie nėštumą?
 
Verslas, darbas, karjera – veiklos, reikalaujančios tikslumo ir žinių, bet rugpjūtį šiose srityse lemiamą vaidmenį gali atlikti ir nuojauta. Jeigu taip atsitiks, Jūs tikrai pajusite, kada.
 
Žinoma, širdies balsas pravers ir santykiuose su brangiausiais žmonėmis: atsidūrus kryžkelėje būtinai jo paklausykite. Jeigu kas nors iš pirmo žvilgsnio atrodo pernelyg sudėtinga ir nekontroliuojama, viską įvertinkite iš naujo – juk viskas yra daug papraščiau.
 
Vandenis
 
Dar kartą įsitikinsite, kaip šiuo metu plečiasi Jūsų akiratis ir galimybių ribos jeigu tik patys esate dėmesingi ir žingeidūs, harmonija žadama reikaluose, susijusiuose su sveikata ir emocijomis.
 
Darbinę veiklą galima apibūdinti kaip palankią plėtrai, augimui. Galimi nauji mokymai, komandiruotės, naudingos pažintys.
Galimi svarstymai apie Jus supančius žmones, norėsis atsakymų, ar praeityje buvo priimti geri sprendimai, tačiau tai Jūsų ryšiams ir santykiams jokios įtakos nedarys.
 
Žuvys
 
Geras laikotarpis savišvietai, nors visiško stabilumo nebus: pasitaikys ir pakilimų, ir nuosmukių. Viskam užteks jėgų, išlipsite iš duobių, užkopsite į kalnus.
 
Darbe neužmirškite išsikeltų tikslų, nors netrūks momentų, kai viršų bandys imti tingumas, norėsis poilsio. Galimas darbas, kuris lems Jūsų pripažinimą.
 
Pabandykite ištempti mylimus žmones į gamtą, žygius, prie vandens, pasileisti į aktyvias proamogas. Tai sustiprins Jūsų ryšius!
 
  

Žymos: rugpjūčio mėnesio horoskopas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikelia vyras po gero vakarėlio, pasižiūri į veidrodį ir sako:
–Na va, vėl nėra kam eiti į darbą.