Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-08-27

Rugsėjo mėnesio horoskopas

  
Rugsėjo mėnesio horoskopas
© pixabay nuotr.

Ruduo į gamtą atneša permainas, kurių pastebėti neįmanoma, o žvaigždžių judėjimas neaprėpiamoje visatoje gali lemti reikšmingus pokyčius žmonių gyvenimuose.

Apie tai, kokios permainos tikėtinos visiems 12 Zodiako ženklų – rugsėjo mėnesio horoskope.
Avinas
 
Viskas turėtų klostytis pagal numatytą planą – siekdami jo įgyvendinimo investuosite ir pastangas, ir lėšas. Atsidūrus aklavietėje galite tikėtis nedidelės, tačiau reikšmingos paramos. Rugsėjis Jums turėtų būti aktyvus mėnuo, darbas bus produktyvus. Galimas puikus rezultatas ne tik profesinėje veikloje, bet ir širdies reikaluose.
 
Jautis
 
Galima ekstremali situacija, tačiau nederėtų panikuoti. Atvirkščiai – šaltu protu išanalizuokite situaciją ir pamatysite, jog tai gali būti nauja galimybė, kuria nepasinaudoti būtų tikra nuodėmė. Darbe mokėkite tinkamai paskirstyti savo jėgas, susitelkti į svarbiausius tikslus, nesureikšminti pernelyg smulkmenų. Asmeniniame gyvenime radikalių permainų neturėtų būti, mokėkite tinkamu momentu sutelkti dėmesį į savo jausmus, instinktus.
 
Dvyniai
 
Rugsėjis bus gana stabilus gyvenimo etapas, orientuotas į esamų pozicijų stiprinimą ir naujų galimybių siekimą. Kartais atrodys, kad nieko nekontroliuojate, o aplink – tik netvarka. Bet kokiu atveju patartina išlikti nuosekliems – tik taip bus užtikrinta sėkmė. Darbinėje veikloje netrūks dinamikos. Meilės reikaluose svarbu elgtis aiškiai, vengti dviprasmybių.
Vėžys
 
Produktyvus mėnuo, patartina susitelkti į naujus pasiekimus. Nors metas ir palankus, klaidų tikimybė išlieka, o jų pasekmės gali būti tokios, kad ištaisymui prireiks itin daug pastangų. Kils dvejonių, tam tikrais momentais gali pristigti pasitikėjimo savimi. Galimas naujo darbo pasiūlymas, santykiuose su artimiausiais žmonėmis – lūžis: galbūt piršlybos?
 
Liūtas
 
Dinamiškas mėnuo, kartais viskas klostysis taip sparčiai, jog pasirodys, kad neįmanoma atskirti skirtingų gyvenimo sričių – viskas pernelyg susipynę tarpusavyje. Norėsis apeiti problemas, bet taip verčiau nesielgti, jos savaime nedingsta, o apleidžiamos gali dar labiau trukdyti. Tai galioja ir buitiniams reikalams, ir darbui. Artimųjų akivaizdoje nepasirodykite kaip savanaudis.
 
Mergelė
 
Iš esmės niekuo neišsiskiriantis mėnuo, tačiau tikėtina ne viena dviprasmiška situacija, o pasirinkimų kryžkelėje apsispręsti bus itin sunku. Apsisprendimas gali būti lemtingas, nuo jo priklausys, ar pasieksite naują, aukštesnį lygį įvairiose srityse, ar liksite vietoje, o gal net žengsite žingsnį atgal. Vertėtų mažiau dėmesio kreipti į svetimus reikalus. Pasitaikius galimybei keliauti – būtinai ja pasinaudokite. Galite patirti dar nepatirtus jausmus, emocijas, nuostabą, kurią sukels svarbiausi žmonės Jūsų gyvenime.
 
Svarstyklės
 
Rugsėjį žmonėms, gimusiems po Svarstyklių ženklu, patartina būti aktyviems, bet atidžiais. Galima situacija, kuri primins, jog savo likimo kalvis esate tik Jūs pats, todėl nereikėtų išsigąsti net ir pačių nepalankiausių aplinkybių: išmokite jas apeiti ar net paversti jas pranašumais siekiant savo tikslų. Darbo ir finansiniuose reikaluose prireiks koncentracijos. Asmeninių santykių srityje laukia gana ramus laikotarpis, neturėtumėte spręsti jokių esminių problemų.
 
Skorpionas
 
Praktiškai visi išoriniai veiksniai – pradedant nuo aplinkybių ir baigiant konkurentų sprendimais – veiks Jūsų naudai. Žinoma, tai neužkerta kelio sudėtingų situacijų atsiradimui, tačiau sumažina jų šansus iki minimumo. Dėl to būtų prasminga darbinėje veikloje imtis įvairių iniciatyvų, o kartais naudinga ir rizikuoti. Asmeninių santykių srityje pirmasis rudens mėnuo gali būti pernelyg aktyvus, būkite atsargūs rodydami savo emocijas, nepasitikėkite žmonėmis, kurių nepažįstate, mokėkite laikyti liežuvį už dantų, kitaip kils daug problemų.
 
Šaulys
 
Šaulys rudens pradžioje gali tikėtis sėkmingai užbaigti visus dabartinius projektus ir paskirtas užduotis, tačiau su tam tikromis išlygomis. Tai reiškia, kad siekiant tikslų pačiam teks atlikti liūto dalį darbų. Apskritai tai bus palankus ciklas, kuris greičiausiai suteiks jums motyvacijosveikti. Įmanomi radikalūs pokyčiai profesinėje veikloje, kiek jie bus naudingi Jums – priklausys nuo aplinkybių. Širdies reikaluose nenumatoma jokių didelių problemų, nors tikėtinos įdomios ir net juokingos su šeima susijusios situacijos.
 
Ožiaragis
 
Gali būti daug unikalių galimybių, kai kurios iš jų net gali sukelti trumpą šoko būseną, kuri padės suprasti, kokie yra visi šio laikotarpio pranašumai. Pamatytos galimybės nereiškia sėkmės, galite pristigti motyvacijos ir išteklių, kad galėtumėte visapusiškai jomis pasinaudoti. Pernelyg rizikuoti nereikėtų. Reziumė – rugsėjis bus teigiamas ir produktyvus laikas. Šis mėnuo taip pat palankus šeimos konfliktams spręsti, išsklaidyti įvairius nesutarimus su svarbiais žmonėmis.
 
Vandenis
 
Sėkmingas ir produktyvus mėnuo, natūralu, kad tai lems paties Vandenio sprendimai ir prisiimtos atsakomybės. Be to, aplinkybės dažnai leis atsiskleisti Jūsų pranašumams prieš tiesioginius oponentus. Kalbant apie darbą, rugsėjis – pats tas laikas įgyvendinti senus projektus, kuriuos galbūt jau pamiršote. Asmeninių santykių srityje tikėtina, kad bus didelių metamorfozių, tačiau jos nebus tiesiogiai susijusios su Jumis, greičiau tai bus artimųjų ar draugų pokyčiai, kurie galbūt pareikalaus ir tam tikrų Jūsų veiksmų.
 
Žuvys
 
Po Žuvies ženklu gimusiems žmonėms rugsėjis bus palankus metas užimti geras pozicijas, pridės pasitikėjimo savimi. Žinoma, bus tam tikrų niuansų, į kuriuos būtina atsižvelgti norint išvengti galimo neigiamo poveikio ir gauti geriausią Jūsų norus atitinkantį rezultatą. Gali būti, jog jo siekiant neprireiks titaniškų pastangų. Darbe laiko ir jėgų užteks ne tik savo iniciatyvoms įgyvendinti, bet ir padėti kolegoms. Mėnesio pradžioje gali kilti įtarimų dėl kai kurių Jums svarbių santykių, tačiau praėjus pirmajai dekadai migla išsisklaidys. Neleiskite sau nerimauti.
 
  

Žymos: rugsėjo mėnesio horoskopas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikinas skundžiasi psichiatrui:
– Gydytojau, manęs niekas nesupranta...
– Kaip suprast?