Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-10-02

Senatvė turi ir privalumų!

  
Senatvė turi ir privalumų!
© google.com
Elegantiškas brandaus amžiaus žmonių, ypač moterų, stilius – tai gera kokybė.
Aktyvus socialinis gyvenimas padeda palaikyti tonusą!

Spalio 1-ąją pasaulyje minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Europoje ją kasmet pasitinka vis didesnis pagyvenusių žmonių skaičius. Senatvė tradiciškai pirmiausia siejama su chronologiniu amžiumi, taip pat su socialinio statuso, socialinių vaidmenų ir vertės praradimu, sveikatos silpimu, nykimu.

Tačiau juk su amžiumi šie žmonės yra įgiję daug patirties ir išlavinę daug sugebėjimų! Tereikia tik tinkamai juos panaudoti, kad iki gilios senatvės gyvenimas džiugintų.
Humoro jausmas – priešnuodis visiems negalavimams
 
Sugebėjimas su humoru žvelgti į situacijas, kitus žmones, o pirmiausia – į patį save ir mokėjimas skaniai pasijuokti dar niekada nė vienam nepakenkė. Nesijaudinkite dėl savo amžiaus ir nežiūrėkite į senėjimą kaip į dramą!
 
Aktyviai gyventi – įdomu
 
Nebūtinai turite būti pamišę dėl sporto, tačiau kasdienis judėjimas kiekvienam priimtina forma, reguliarūs malonūs pasivaikščiojimai turi būti įrašyti į seno žmogaus „Dešimt Dievo įsakymų“ – ir turi būti jų laikomasi besąlygiškai! Be abejo, jaukus vakaras prie televizoriaus irgi neblogai, tačiau nepaverskite to kasdiene rutina. Juk dabar, kai vaikai ir buitis nebepririša, turite gražaus laiko vaikščioti į svečius, į kiną, į teatrą, koncertus, užsukti ir į kavines. Aktyvus socialinis gyvenimas padeda palaikyti tonusą!
 
Maistas – malonumų skrynia
 
Galbūt jūsų biudžetas ir neleidžia išlaidauti ypatingiems produktams, bet tai gali kompensuoti laikas ir noras eksperimentuoti. Turėdami laiko galite atrasti pačių įvairiausių receptų ir juos išbandyti. O juk atradimo ir kūrybos džiaugsmas atjaunina, nes pripildo žmogų energijos lygiai taip pat, kaip ir maistas. O jei dar pietauti pasikviesite gerą draugą ar draugę, malonumas padvigubės.
Būkite elegantiški
 
Dabar, kai nebereikia kasdien eiti į darbą, nebereikia ir tiek drabužių., užtat galite įsigyti vieną kitą tikrai gerą derinį! Elegantiškas brandaus amžiaus žmonių, ypač moterų, stilius – tai gera kokybė, puikios medžiagos ir patogumas. Taip apsirengę jausitės patrauklūs ir... jauni! Juk jau galite sau tai leisti – vaikai užauginti, duoklė kitiems atiduota. Dabar – jūsų dienos, tad negailėkite pinigų sau. Anūkai jų dar užsidirbs...
 
Amžiaus nebūtina slėpti!
 
Gražiai senti gražu, tad nesijaudinkite žiūrėdami į savo raukšles. Akivaizdūs dirbtiniai priedai dažniau pakenkia, nei padeda. Kai kas sako, kad raukšlių nebuvimas sulaukus tam tikro amžiaus rodo psichikos problemas...
 
Saikas – svarbu
 
Tikra tiesa, kad su amžiumi galima viskas, tačiau – saikingai. Jei mėgote išgerti vyno taurę, pasilepinti kavos puodeliu su pyragaičiu, tikrai nebūtina to atsisakyti „sveikatos labui“. Juk iš to patiriamas malonumas – taip pat „sveikatos labui“! Svarbu mėgautis malonumais ir kiekviena gyvenimo akimirka – nuo gardaus maisto, sekso iki malonių užsiėmimų, pomėgių ir gardaus valgio.
  

Žymos: Senatvė, GYvenimas, amžius

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikinas sako merginai:
– Brangioji, aš dėl tavęs bet ką padaryčiau: perplaukčiau vandenynus, perkopčiau kalnus!
Mergina:
– Rytoj ateisi?
Vaikinas:
– Gal... Jei nelis...