Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-09-30

Spalio mėnesio horoskopas

  
Spalio mėnesio horoskopas
© Pxhere nuotr.

Pirmoji šių metų rudens dalis baigėsi, apie ateinantį spalį praneša vis labiau vėstantis oras ir vis daugiau spalvų gamtoje. Keičiasi ne tik medžių lapai, bet ir žmonių gyvenimai, kiekvienam Zodiako ženklui žadamas unikalus mėnuo.

Spalio mėnesio horoskope – planetų rodomos gairės, kurlink per ateinančias dienas gali pakrypti Jūsų reikalai.
Avinas
 
Visą spalį galite tikėtis daugybės asmeninių transformacijų ir ryšių su tais, kurie nuolat yra aplink Jus. Darbo reikalai klostysis stabiliai, sunku tikėti ryškiai teigiamos ar neigiamos veiklos, neprognozuojama nei padidėjusi finansinė nauda, nei nuostoliai. Patartina atsinaujinti pasitaikius tokiam šansui, mėgautis nuotykiais ir meile. Iškilus problemoms neatidėliokite jų sprendimo.
 
Jautis
 
Šis mėnuo turėtų būti užpildytas meile, dvasingumu, turėtumėte sulaukti vertingų patarimų, sėkmės galima tikėtis ir profesinėje veikloje – atlyginimo ar įvertinimo už pastarojo meto darbus. Darbas spalį pareikalaus nemažai dėmesio, bet neužmirškite, kad gyvenimas juo neapsiriboja, neužmirškite asmeninių reikalų. Galimas didelis žingsnis seniai trokštamo tikslo link.
 
Dvyniai
 
Žvaigždės prognozuoja, kad laukia intensyvus mėnuo, neturėtų trūkti malonumų, kuriuos suteiks romantiškos akimirkos, draugai, kiti brangūs žmonės. Gali pasirodyti, jog nepakankamai įvertinami Jūsų darbai, tačiau finansiškai nukentėti neturėtumėte. Jeigu planuojate reikšmingas permainas, pasikliaukite savimi, atsidūrus aklavietėje elkitės savo nuožiūra.
Vėžys
 
Gali tekti mokytis svarbių dalykų, susijusių su darbu ir įsipareigojimais, kilti sunkumų. Tačiau prisiminkite, kad griežtos pamokos dažniausiai yra naudingos, jos padeda augti. Įveikus visas kliūtis jausitės labiau pasitikintys savimi, produktyvesni. Kita vertus, jausite, kad kažkas Jumis rūpinasi. Pasitaikius progai patartina savanoriauti, aukokite labdarai: kai daromi geri darbai, atrodo, kad visas pasaulis padeda!
 
Liūtas
 
Nenustebkite, jeigu dažnai būsite dėmesio centre, tačiau ir patys mokėkite būti kantrūs kitų žmonių atžvilgiu – jis gali kreiptis patarimo. Planuojantiems šeimos pagausėjimą ar namų plėtrą, investicijoms – palankus metas. Tačiau pirmenybę suteikite planams, o ne veiksmams – svarbų žingsnį ženkite tik kruopščiai jį apsvarstę.
 
Mergelė
 
Energingas mėnuo. Galite pajusti įtampą darbe dėl padidėjusio krūvio, tačiau daugiau darbo valandų ir įdėtos pastangos puikiai atsipirks. Galima ne tik papildoma finansinė nauda, bet ir santykių su vadovybe ir kolegomis pagerėjimą, autoriteto augimą. Puikus laikas naujoms idėjoms įgyvendinti. Ir darbe ir asmeniniame gyvenime priimdami sprendimus pasikliaukite šaltu protu, būkite atsargus: 9 kartus pamatuok, 10 kartą kirpk.
 
Svarstyklės
 
Jūsų pasitikėjimas ir energija atvers įvairias galimybes, šį mėnesį galimos didesnės nei įprastai išlaidos, tačiau iš namų išėję pinigai sugrįš bumerangu. Įmanomi reikšmingi pasikeitimai darbe – pavyzdžiui, naujas vadovas, kuris galėtų atverti naujas karjeros galimybes. Jus supantys žmonės pradės suvokti, koks vertingas esate. Neatsisakykite leistis į nuotykius laisvalaikiu.
 
Skorpionas
 
Spalio mėnesį galimi dideli pokyčiai, dvasinis ir psichinis atnaujinimo laikotarpis. Laikas imtis problemų, kurios tęsiasi nuo praėjusio mėnesio ar net dar anksčiau, kitaip jos trukdys artimiausios ateities planams. Galimos pamokos, po kurių išmoksite dar labiau mylėti save, parodykite aplinkiniams, kad esate geri ir gailetingi.
 
Šaulys
 
Spalį laukia nemažai malonumų, šį mėnesį dar kartą bus išbandyta Jūsų kantrybė. Profesinis ir asmeninis gyvenimas tikriausiai pridės dar daugiau atsakomybės ir užduočių nei bet kada anksčiau. Tai galinti nervinti, tačiau aktyvesnės veiklos rezultatų ilgai laukti nereikės. Gali laukti išsiskyrimas su žmogumi, kuris padėjo Jums augti, ši permaina iššaukti nepasitenkinimo ir pykčio jausmus. Neigiamas emocijas geriausiai malšinti fiziniu darbu – nueikite į treniruoklių salę, dalyvaukite žygyje, rinkitės aktyvų laisvalaikį.
 
Ožiaragis
 
Šis mėnuo yra palankus laikotarpis dar kartą susitvarkyti su užduotimis, kurios ligšiol buvo neįveikiamos. Pažvelkite į jas novatoriškai, pritaikykite naujus sprendimo būdus. Dinamiškas laikas, kuris gali lemti ne tik geras permainas, bet ir įtampą, nesutarimus. Šis laikotarpis gali atnešti naujų finansinių galimybių, ambicingų ir praktiškų žmonių kūriniai turės didelę paklausą. Protingai pasirinkite savo darbus ir veiksmus!
 
Vandenis
 
Galiausiai pasijusite laisvi ir dėl to pastaruosius metus ramybės nedavusios idėjos gali tapti realybe. Palankus metas permainoms darantiems karjerą, investuoti į aukštąjį mokslą, plėsti akiratį. Labiau rūpės statusas, pagarba ir pripažinimas nei finansinis atlygis. Keliaukite, išeikite iš komforto zonos. Būkite nuolankūs – bet tik tam tikrose situacijose, privalote suprasti, kada. Aiškumas – sėkmės garantas visose gyvenimo srityse.
 
Žuvys
 
Spalis gali tapti lūžio tašku – įvyks tai, ko laukėte. Gali tekti pamiršti savo ego ir užuot žvelgus į pasaulį iš aukšto imtis sunkaus ir nuoširdaus darbo. Apsižvalgykite savo namuose – galbūt juose per daug nereikalingų daiktų, atsikratykite jais, atsinaujinkite. Galimi momentai, kai būsite linkę į baimę ir neužtikrintumą. Tačiau bijoti nevertėtų, laukiančios permainos – tik geros. Taigi, netrypčiokite vienoje vietoje, pasinerkite į plačiuosius vandenis!
 
  

Žymos: horoskopas, spalio mėnesio horoskopas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du alkani studentai sėdi kambaryje ir rūko. Vienas staiga klausia:
- Klausyk, nejauti? Kažkur šašlykais kvepia?!
- Kvaily, musę nuo cigaretės nusimk!