Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   alfa.lt   |   2018-10-01

Spalio mėnesio horoskopas 

  
Spalio mėnesio horoskopas
© Aadishakti astrology/Wikimedia Commons nuotr.
Tik nereikia naiviai pasitikėti kiekvienu sutiktuoju

Spalio mėnesį reikėtų pamiršti tokį įprastą reiškinį kaip rudens depresija. Ją šį mėnesį pakeis džiaugsmas ir malonūs rūpesčiai. Dauguma pajus norą susipažinti ir ieškoti „savo“ žmogaus. Tai palies ne tik romantiškus santykius, bet ir draugiškus bei santuokinius.

Spalis suteiks galimybę susipažinti. Susitikimas su bendraminčiu gali įvykti netikėtomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, prekybos centre prie kasos, autobuse ar šalia gėlių parduotuvės. Bus įdomu, tai sujaudins ne tik komunikabilius žmones, kurie visada pasirengę pabendrauti su gerais pašnekovais, bet ir uždarus asmenis, kurie gali netikėtai nuspręsti atverti sielą simpatiškam nepažįstamajam.
Tik nereikia naiviai pasitikėti kiekvienu sutiktuoju, kitaip galite likti apgauti arba būti įtraukti į abejotiną finansinę aferą. Ypač didelis pavojus gresia damoms ir kūrybinių profesijų atstovams.
 
Avinas
 
Spalio mėnesį Avinas užsimanys pabūti vienumoje. Kurį laiką jam tai pavyks, bet paskui jį aplankys netikėti svečiai ir pasidžiaugti ramybe nepasiseks. Tokia situacija supykdys ir taip sunkai sugebantį suvaldyti savo emocijas Aviną. Tai atsilieps jo santykiams su artimaisiais ir draugais. Konfliktų kils lygioje vietoje, atmosfera bus maksimaliai įkaitusi. Kad padėtis dar labiau nepablogėtų, Avinui teks sąmoningai pačiam slopinti savo pyktį ir paprašyti atleidimo savo artimųjų.
 
Nusiraminti ir atgauti savitvardą Avimui padės pažintis su simpatišku priešingos lyties asmeniu. Galimas trumpas romanas.
Finansinė Avino padėtis šį mėnesį bus gana stabili. Palankios aplinkybės siekti karjeros ir didesnio atlyginimo.
 
Jautis
 
Rudens vidurys Jaučiui bus nevienareikšmis: iš vienos pusės, jis nuolat atsidurs dėmesio centre, kas glostys jo savimeilę, iš kitos pusės, smarkiai pavargs nuo to, kad teks dažnai slėpti savo tikruosius jausmus ir šypsotis net tada, kai jo nuotaika bus prasta.
 
Kitaip nieko nebus, juk šio ženklo atstovams spalį labai svarbu bus siekti užsibrėžtų tikslų, ne tik pademonstruoti vadovams savo profesionalius sugebėjimus, bet ir pasirodyti maloniu žmogumi. Būtent šios savybės jam reikalingos karjerai siekti.
 
Mėnesio viduryje Jautis supras, kad veltui stengėsi, nes už jį jau viską nusprendė kiti. Planų žlugimas neigiamai atsilieps Jaučio emocinei būsenai. Jeigu jis nesiims priemonių pats ir nesustabdys savo neigiamų minčių srauto, gali tekti kreiptis į psichologą.
 
Dvyniai
 
Dvyniai visą spalio mėnesį daug važinės. Tai gali būti ir darbinės komandiruotės, ir viešnagės pas draugus ir gimines. Judėdami jie galės įsigyti naujų draugų ir pažįstamų, kurie teigiamai paveiks šio ženklo atstovų požiūrį į gyvenimą ir paskatins susimąstyti, ar nevertėtų persikelti gyventi kitur, emigruoti ar pakeisti profesijos.
 
Šeimą turintys Dvyniai skirs savo savaitgalius artimiesiems, kas teigiamai paveiks jų santykius. Jie užsimanys atsinaujinti, galbūt išleis daug pinigų interjero pokyčiams ar nupirks naujų brangių drabužių sau ir savo antrajai pusei. Tokios išlaidos apsunkins Dvynių finansinę padėtį, todėl jie pradės intensyviai dairytis papildomo uždarbio ir sukti galvą, kaip prasimanyti daugiau pinigų.
 
Vėžys
 
Antrą rudens mėnesį Vėžys ims intensyviai ruoštis šalčiams – pirktis šiltus drabužius, izoliuoti langus, keisti padangas. Svarbiausia, kad jis pradės daugiau laiko leisti namuose, įsisupęs į šiltą pledą net tada, kai lauke švies rudens saulė. Ištraukti Vėžį iš jaukaus lizdelio pavyks tik artimiausiems draugams, kai jie pasiūlys ką nors labai įdomaus, pavyzdžiui, paskutinės minutės kelionę į šiltus kraštus. Kelionėms ir poilsiui Vėžys visada sugebės surasti ir laiko, ir pinigų.
 
Spalio mėnesį šiam Zodiako ženklo atstovui žvaigždės numatė romantišką pažintį, kuri su laiku gali išaugti į didelę meilę. Rudens viduryje sušlubuos sveikata. Patartina pasitikrinti skydliaukę. Būtent jos sutrikimai bus dažnos nuotaikų kaitos ir svorio pokyčių priežastis.
 
Liūtas
 
Šio Zodiako ženklo atstovui rudens viduryje patartina mažiau plepėti, o daugiau dirbti. Tik taip jis galės pasiekti gerų rezultatų profesinėje srityje. Kitaip visą spalį teks galvoti, kur gauti pinigų, kad ištemptų iki atlyginimo, nes skolintis nepavyks.
 
Spalio mėnesį aistringas Liūtas nesugebės neparodyti karštų jausmų patraukliai priešingos lyties būtybei. Porą savaičių jį kaitins meilės liepsnos. Sveikas protas sugrįš tik tada, kai aistros nuslūgs ir teks susimąstyti apie rytojų.
 
Mergelė
 
Visą mėnesį Mergelė bus panirusi į buitį ir namų rūpesčius. Galbūt tai bus būsto remontas, persikraustymas ar nekilnojamojo turto įsigijimas. Šio ženklo atstovai bus taip susikoncentravę į savo namų rūpesčius, kad nebekreips dėmesio į darbo problemas. O pastarųjų susikaups daug. Vadovai, kurie anksčiau pasitikėjo Mergele ir per daug nekontroliavo jos darbo, pradės reikšti nepasitenkinimą. Mergelei grės darbo praradimas. Išgelbėti ją iš kritiškos padėties sugebės naujas pažįstamas, kuris pasirodys esąs įtakingas žmogus verslo pasaulyje.
 
Aplinkybės gali susiklostyti taip, kad nekalti dalykiniai santykiai su kolega pereis į asmeninius. Šeimą turinčiai Mergelei iškils rimta pasirinkimo problema. Teks apsispręsti, kas jai yra svarbiau: šeima, meilė ar finansinis stabilumas.
 
Svarstyklės
 
Spalio mėnesį Svarstyklės bus visiškai atsipalaidavusios. Jos norės ramaus ir tylaus gyvenimo ir stengsis tokį susikurti. Jos retai lankysis viešose vietose.
 
Šeimą turinčios Svarstyklės praleis rudens vidurį, besimėgaudamos romantika, kuriai įkvėps auksinis santykių periodas. Būtent spalį Svarstyklės su savo antrąja puse atras mėgstamą kavinę, kurioje galės leisti laisvus vakarus maloniai šnekučiuodamiesi. Tai juos padarys artimesnius, todėl jokie nemalonumai nesugebės aptemdyti jų laimės.
 
Vienišų šio ženklo atstovų spalio mėnesį taip pat laukia didelė meilė senam draugui, kuris netikėtai prisipažins apie savo karštus jausmus.
 
Skorpionas
 
Antrą rudens mėnesį Skorpionas netikėtai nuspręs įvesti tvarką savo asmeniniame gyvenime. Pasvarstęs jis padarys išvadą, kad labai pavargo morališkai, todėl ir yra nepatenkintas savimi. Vadinasi, atėjo laikas permainoms, kurias reikia pradėti nuo naujo garderobo, po to bus galima imtis interjero ar net būsto keitimo. Tik darbo ir savo profesinės veiklos šio Zodiako ženklo atstovai dabar neišdrįs pakeisti. Toks sprendimas bus teisingas, nes šiuo metu darbas Skorpionui garantuoja pakenčiamą egzistenciją be nepriteklių ir skurdo.
 
Spalio mėnesį Skorpionui gali kilti sveikatos problemų. Jam reikėtų būti atsargesniam keliuose ir dirbant su aštriais, pjaunančiais ir duriančiais įnagiais.
 
Šaulys
 
Spalio mėnesį Šaulys visa galva panirs į darbą. Jam teks daug važinėti, tartis, derėtis, ginčytis ir įtikinėti, todėl nelengva bus surasti laiko poilsiui, kad galėtų atgauti fizines jėgas ir dvasinę pusiausvyrą.
 
Dėl nuolatinio užimtumo Šauliui liks labai mažai laiko asmeniniam gyvenimui, ypač tai pasakytina apie šeimą turinčius šio ženklo atstovus. Žinoma, pastarieji negalės išvengti dalyvavimo vaikų ir savo antrosios pusės gyvenime, bet jų dėmesys jiems bus toks minimalus, kad beveik nepastebimas.
 
Vieniši šio ženklo atstovai patys atsisakys bandymų su kuo nors artimiau susipažinti. Jie stengsis vertinti žmones ne pagal jų patrauklią išvaizdą, o pagal sielą, kas dar labiau pagilins jų vienišumą, nes teks suvokti, jog surasti sau artimą sielą yra labai sunku.
 
Finansinėje srityje Šaulys neturės problemų, veikiau priešingai – yra didelė tikimybė gauti papildomų pinigų iš kol kas nežinomo šaltinio. 
 
Ožiaragis
 
Įdomiausia, kad Ožiaragiui, kuris įpratęs gyventi pagal kruopščiai sudarytą planą, spalio mėnesį didžiausią malonumą teiks spontaniškumas priimant sprendimus. Spalio dienų toną jam duos konkreti kiekvieno ryto nuotaika. Būtent Ožiaragio nuotaika atsikėlus pasufleruos, ką jam reikia daryti tą dieną – spręsti darbines ar asmenines problemas, praleisti dieną vienumoje, dviese ar su triukšminga kompanija, liūdėti ar linksmintis.
 
Meilės sferoje Ožiaragis pademonstruos jam visai nebūdingą lengvabūdiškumą. Tai gali būti bučinys per pirmą pasimatymą, pernelyg atviras pokalbis ar savo slaptų troškimų atskleidimas. Tokie poelgiai galės smarkiai pagyvinti ir senus santykius, ir ką tik užmegztą ryšį.
 
Vandenis
 
Rudens viduryje Vandenį pradės kankinti mintis apie tai, kad jo gyvenime viskas teka per daug tolygiai ir vienodai, todėl jis nuspręs pakoreguoti savo kasdienybę. Permainas pradės nuo senos savo svajonės įgyvendinimo – stambaus pirkinio įsigijimo, tačiau teisingai neįvertins savo ekonominio potencialo. Šio brangaus daikto įsigijimas taps išbandymu jo biudžetui, todėl teks stipriau susiveržti diržus. Visa tai nesugadins Vandenio nuotaikos. Jam netgi patiks gyventi griežto taupymo režimu, atsisakant kai kurių įprastų gyvenimo malonumų.
 
Darbe jo taip pat laukia permainos. Dauguma jų bus romantiško pobūdžio. Santykiai su nauju viršininku ar kolega pasidarys per daug šilti. Gali užsimegzti tarnybinis romanas.
 
Žuvys
 
Spalio mėnesį svarbiausias uždavinys, kurį teks spręsti Žuvims, – kaip padidinti savo pajamas. Jos visas jėgas atiduos šiam tikslui, apleisdamos šeimą ir aukodamos savo laisvalaikį. Dėl to mėnesio pabaigoje jos pasijus vienišos, nes artimi žmonės įpras gyventi savo asmeninį gyvenimą, o draugai nustos kviesti užsispyrusias Žuvis į vakarėlius ir iškylas.
 
Dėl tokios padėties Žuvys per daug nesijaudins, juk svarbiau už artimųjų ir draugų jausmus joms bus finansiniai reikalai.
 
Žuvims patartina atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Dėl netinkamos mitybos gali kilti skrandžio ir žarnyno problemų.
 
  

Žymos: Horoskopai, spalio mėnesio horoskopas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skamba telefonas:
- Alio.
- Čia bazė?
- Ne, jūs ne ten pataikėte, čia raketinė bazė!
- Čia jūs ne ten pataikėte! Kas užmokės už mano sandėliuką?