Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-10-25

Sunkiausio vyro gyvenimas

  
Sunkiausio vyro gyvenimas
© LNK
Dėl itin didelio antsvorio vyras tik kelias minutes gali pastovėti ant kojų.

Laidos „Nuo...Iki...“ LNK žiūrovai išvydo ko gero sunkiausią vyrą Lietuvoje, 62-ejų metų Stasį Venskaitį.

="text-align: left">„Net 300 kilogramų“, - tiek Stasys sako svėręs, kai paskutinį kartą lipo ant svarstyklių. Vyras jau daugiau nei 25-erius metus yra įkalintas nuosavame kūne. Be artimųjų pagalbos jis negali padaryti pačių paprasčiausių darbų: nusiprausti, susišukuoti, ar apsirengti. Net iškelti ranką Stasiui yra sunkiai įveikiama užduotis. Vienintelės jo pagalbininkės, kaip sako pats Stasys, yra jo duktė, ir žmona, kurią jis, juokaudamas vadina verge Izaura.
 
Dėl itin didelio antsvorio vyras tik kelias minutes gali pastovėti ant kojų, ir tik padedant aplinkiniams, arba galingai lazdai, kuri, kaip ir lova jau seniai yra tapę nuolatiniai jo palydovai. Būtent elektrinė lova, Stasio meiliai vadinama „karieta“ yra vienintelis būdas judėti sunkiausiam vyrui Lietuvoje. Savo karieta, vyras ne tik važinėja po kiemą, tačiau užsuka ir į miestelį. Vyrą dažnai galima pamatyti riedantį keliu. Vietiniams toks vaizdas jau tapo įprastas.

Badas Rusijos Šiaurėje, sotus gyvenimas Lietuvoje, alkoholis, ir net kalėjimas – Stasio gyvenime yra buvę visko.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šeimoje skandalas. Vyras apimtas nevilties ir nemato gyvenimo prasmės, tad stovi ant balkono krašto 15 aukšte ir ruošiasi nušokti. Į kambarį įeina žmona, greitai įvertina situaciją ir sako:
– Nors šiukšles paimtum.