Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   www.108studija.lt   |   2016-01-10

Svarbiausi šių metų veiksmažodžiai

  
Svarbiausi šių metų veiksmažodžiai Reikia suprasti, kad Tau lemta kažko pasiekti ir kartais teks pasipriešinti likimui.

Tegu prasidėję metai pradeda patį gražiausią Tavo gyvenimo etapą! Ir tegu svarbiausi veiksmažodžiai 2016-aisiais būna:

Matyti
Viską. Žiūrėti į pasaulį gudrios lapės žvilgsniu, gintarinėmis apuoko akimis, nepraleidžiant nieko ir nei vieno. Juk pasaulyje viskas netikėta ir laikina – viena akimirka gali atimti viską. Be galimybės susigrąžinti. Bet gali ir Tavo delne patalpinti visą pasaulį.
O tai reiškia – pasitikti saulėtekius, būti su saulėlydžiais ir neduoti sau šanso ką nors praleisti… Žiūrėti ir matyti savo gylį. Dangų. Mylimas akis.
 
Girdėti
Klausyti ir išgirsti. Savo Širdį. Kartais – šaltą proto balsą. Garsus už lango. Šio pasaulio gyvybę. Klausyti ir girdėti muziką. Jautrią pūgą, svetimą gražią ir ne visada suprantamą kalbą, katės murkimą… Tylą ir begalybę. Klausyti ir girdėti.
 
Kvėpuoti
Pilna krūtine. Visa jėga. Mėgautis ant skruosto tirpstančios snaigės kvapu, skleidžiančiu vos juntamą liūdesio gaidą – apgaubiančią, kartais lengvai apgaunančią. Paliekančią. Kvėpuoti. Savimi, brangiu ir mylim žmogumi.
 
Tikėti
Savo pasirinkimu. Savo Žvaigžde. Neatsitiktiniais atsitiktinumais. Savo jėgomis. Net tada, kai nusvyra rankos, kai visas pasaulis, regis, atsisuka prieš Tave. Net ir tada, kai viskas nugarma į prarają. Tikėti ir žinoti, kad tamsoje yra Tau ištiesta ranka, padėsianti palikti „neįmanomų dalykų“ pasaulį. Tikėti susitikimais, keičiančiais gyvenimą. Tuo, kad viską (beveik viską…) gali pakeisti ir ištaisyti – tinkamą akimirką, tinkamomis mintimis, atvira Širdimi. Teisingumu.
Mylėti
Nes „mokėti mylėti – tai mokėti viską“. Mylėti Jį ar Ją. Save. Ir visą pasaulį. Kūrybą, meną, muzikos garsus ir gamtos šnabždesį. Savo Angelą. Draugus. Mylėti Gyvenimą, neskirstant jo į tai, kas Tau patinka, ir tai, ką privalai. Mylėti netikėtumus ir naujus posūkius. Ir kasdienes smulkmenas.
 
Dovanoti
Dovanoti nieko neprašant ir nelaukiant. Atiduoti daugiau, nei gauni. Dovanoti savo polėkį ir atradimus. Energiją. Savo pasitikėjimą. Šypsenas ir atvirumą. Žvilgsnius ir apkabinimus.
 
Jausti
Jokių pustonių – tik sodrias ryškias spalvas. Nuo–iki. Jausti kūną ir kraują. Ir savo Širdį. Žemę po kojomis. Ir sparnus už nugaros. Net skausmą, nes jis reiškia, kad Tu gyveni.
 
Suprasti
Save ir savo pasaulį. Kad vienatvė – tai ne laisvės sinonimas. Kad gyvenimo tėkmė gali nuplukdyti Tave ne visai ten, kur norėjai. Kad Tau lemta kažko pasiekti ir kartais teks pasipriešinti likimui. Kad gimimas – tai pirmas žingsnis mirties link. Ir kad mirtis – tai ne pabaiga, o kažko naujo pradžia. Suprasti šalia esantį. Paslėptą potekstę, prasmę, reikšmę ir mažas užuominas, kuriose paslėpta esmė.
 
GYVENTI! 
  

Žymos: Psichologija, Naujieji metai, Pažadai sau

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikeli ryte ir matai užrašą: „nuo rytojaus pradedu sportuoti“. Ir galvoji „kaip gerai, kad

rytoj, o ne šiandien“.