Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Paregngta pagal topshop.lt   |   2010-05-13

Tarnybinis romanas: malonumai ir pinklės

  
Tarnybinis romanas: malonumai ir pinklės

Daugiau nei ketvirtadalis visų užsimezgančių ir vedybomis besibaigiančių santykių yra tarnybinių romanų rezultatas. Atrodo, darbdaviai į tokius romantiškus santykius žiūri teigiamai ir tolerantiškai. Tačiau šie romanai gali atnešti ir problemų. Tad kokie yra tarnybinių romanų malonumai bei spąstai?

Meilė darbe – nauda kompanijai?

Romantiški jausmai net darbe sukelia entuziazmą. Ekspertai kalba apie sinerginį efektą, kuris padidina produktyvumą ir efektyvumą darbe. Padidėjusio hormonų kiekio rezultatas – išaugusi motyvacija eiti į įkyrėjusią kontorą. Be to, nemažiau svarbus ir toks faktas, kad kiekvienas žmogus nori atrodyti kuo geriau prieš mylimą asmenį.

Pora darbe padrąsina ir nuramina vienas kitą, o tai jiems padeda lengviau susitvarkyti su išbandymais. Taigi santykiai darbovietėje gali atnešti daug naudos.

Kita medalio pusė

Jei du asmenys iš tos pačios darbovietės įsimyli vienas kitą, dažniausiai vis dėlto tai nežada nieko gero. Kilus konfliktui, nesutarimai gali persikelti ir į profesinę sritį. Geriausias patarimas poroms, dirbančioms toje pačioje komandoje – nereikšti emocijų darbe...

Tai nereiškia, kad turite slėpti santykius – jie vis tiek galų gale išaiškėtų. Geriausia būtų atskleisti santykius kolegoms tik tuomet, kai esate tikri, jog Jūsų jausmai – tvirti ir pakankamai rimti.

Apkalbos, apkalbos, apkalbos...

Kiekviena naujovė darbe sukelia apkalbų bangas. Šviežia meilė – būtent tai, į ką kolegos mėgsta kišti savo nosis, o tai kelia nepasitikėjimą poros tvirtumu. Tačiau nesileiskite nugalimi! Tikra meilė įveikia visas kliūtis. Poroms, dirbančioms skirtinguose skyriuose, bus lengviau, kadangi jie mažiau laiko praleis greta vienas kito.

Sudėtingiausia – viršininkams ir sekretorėms

Daugumoje įmonių romanai tarp darbuotojų yra priimtinas dalykas, tačiau daugiausia problemų sulauksite, jei nuspręsite „pakvailioti“ su viršininku. Tokie santykiai yra patys sudėtingiausi ir sukelia daugiausiai apkalbų. Išsiskyrimas būna itin sunkus, nes vienam tenka išeiti, ir dažniausiai – žemesnes pareigas užimančiam darbuotojui. Atminkite – užmezgę santykius su kolega, galite netekti privatumo. Prasidėję su viršininku – rizikuojate netekti darbo.

 

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Alus turi moteriškų hormonų – po 3 bokalų imi blogai vairuoti, po 5 bokalų pradedi juoktis iš menkniekių, o po 10 bokalų gali šlapintis tik pritūpęs.