Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-03-07

Turto psichologija: kaip pritraukti pinigų minties jėga

  
Turto psichologija: kaip pritraukti pinigų minties jėga
© pixabay.com

Materialinė gerovė – dalykas, kurio trokšta kiekvienas žmogus. Tam, kad pinigų niekada netrūktų, o darbai būtų užbaigiami sėkmingai, svarbu turėti ne tik gerų profesinių įgūdžių, bet ir atitinkamą mąstyseną. Minties jėga galima įgyvendinti bet kokį troškimą, taip pat ir pakreipti į save pinigų srautą.

Apie tai, kad mintys yra materialios, žinoma seniai. Galvodami negatyviai, svarstydami apie neigiamą įvykių baigtį, mes programuojame save nesėkmei ir skurdui, o teigiamos mintys padeda pelnyti Fortūnos palankumą, pasiekti materialinę gerovę. Kuo skiriasi turtingas žmogus nuo vargšo? Kodėl vieną lydi finansinė sėkmė, o kitą ji aplenkia šonu? Viskas priklauso nuo minčių. Jeigu pinigų, nepaisant visų pastangų, neatsiranda, reikia paanalizuoti savo mąstyseną, perprasti turto psichologiją ir mokytis traukti pinigus ir turtą savo minčių jėga.
Netarkite šių žodžių!
 
Pirmiausia svarbu išbraukti iš savo kalbėsenos frazes, atstumiančias pinigus. Pavyzdžiui: „Tai – ne mano kišenei“, „Negaliu sau to leisti“, „Man trūksta pinigų“, „Vargšai laimingesni už turčius“. Tardami tokius žodžius, programuojate save amžinam nepritekliui ar net skurdui. Toks elgesys trukdo atsiverti pinigų kanalui, todėl jį būtina kardinaliai pakeisti. Pakeiskite minėtas frazes. Pavyzdžiui: „Tai – ne mano kišenei, bet tik kol kas“, „Man trūksta pinigų, bet tai tik laikinas dalykas“.
 
O kvailą stereotipą, kad vargšai laimingesni už turtinguosius, reikia išguiti iš savo sąmonės visam laikui. Kitas žingsnis – pageidaujamo dalyko vizualizavimas. Pieškite vaizduotėje aiškų, ryškų savo sėkmės ir gerovės paveikslą. Atidarę piniginę, mintyse padidinkite sumą, kuri joje yra, kad ji išaugtų iš tikrųjų. Ypač produktyvus vizualizavimui yra laikas prieš užmigimą ir iškart po pabudimo. Tuo metu dar būna silpnos ribos tarp sąmonės ir pasąmonės. Todėl įsivaizduojami vaizdai turėtų „nusėsti“ pasąmonėje ir nulemti adekvačią elgseną. Jeigu kurį laiką piešite savo galvoje sėkmės paveikslus ir užmigsite su ta mintimi, tai pradėsite elgtis kitaip, pasidarys lengviau siekti tikslų.
 
Be to, ant slenksčio tarp miego ir realybės jums gali kilti gerų idėjų, kaip išsivaduoti nuo finansinių sunkumų ir padidinti pajamas. Dažniau įsivaizduokite, kad jau pasiekėte materialinę gerovę, – tai padės pajusti reikalingas emocijas ir pasisemti energijos. Neigiamos nuostatos pasitrauks į šalį, užleisdamos vietą turto psichologijai. Kasdien sakykite sau frazes, nukreiptas į pinigus ir sėkmę. Tai bus veiksmingas būdas nusitekti materialinei gerovei.
 
Rytais žvelgdami į veidrodį pasakykite sau: „Aš žinau, kad šiandien sėkmė lydės mane visuose mano darbuose“, „Aš vertinu pinigus ir įsileidžiu juos į savo gyvenimą“, „Aš trokštu klestėjimo ir materialinės gerovės, todėl padarysiu viską, kad tai pasiekčiau“. Svarbiausia užtikrintai jausti tik teigiamas emocijas, tada Fortūna šypsosis jums, o pinigai neaplenks.

Nepamirškite dėkingumo
 
Gavę pajamų ar patyrę sėkmę, padėkokite mintyse už jums suteiktas galimybes, kad sėkmė ir toliau lydėtų. Galite žodžius sustiprinti darbais: padėti vargstančiam. Tada jūsų paaukota suma sugrįš patrigubėjusi.
  

Žymos: Psichologija, Pinigai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Paprastai mergaitėms patinka lėlytės, o berniukams – gražios mašinėlės. Bet kodėl paaugus viskas pasidaro atvirkščiai?