Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-01-28

Vasario mėnesio horoskopas

  
Vasario mėnesio horoskopas
© Wikipedia nuotr.

Pirmasis metų mėnuo eina galop, ant nosies – vasaris, žvaigždės sukasi prognozuodamos ateitį paskutinįjį ir trumpiausią žiemos dalį.

Vasario horoskope – astrologinė prognozė žiemos pabaigai.
Avinas
 
Žmonėms, gimusiems po Avino ženklu, 2017-ųjų vasaris bus išties didelių pasiekimų laikas. Svarbiausia bus susivokti, kad kartais viskas priklauso ne tik nuo mūsų veiksmų, neprarasti entuziazmo, nestokoti energijos.
 
Asmeninių pasiekimų kreivė darbe ar versle turi potencijos gerokai šoktelti aukštyn, taip nustebindama ne tik Jus, bet ir aplinkinius. Griebkite menkiausią progą, kuri tinkama Jūsų vertei parodyti, esant galimybei pademonstruokite savo įtaką priimant sprendimus.
 
Tai gali būti lemtingas mėnuo apsisprendžiant prieš žengiant svarbų žingsnį, kurį įkvėps širdis, gali aplankyti labai stiprus jausmas. Atsisakykite paviršutiniškų santykių, galimas skausmas ir tuštumos jausmas, bet tai – laikina.
 
Jautis
 
Vasaris – laikinas etapas suplanuoti ir vykdyti plėtrą, mokytis ir gerinti asmenines savybes. Vienintelė kliūtis, kuri gali užkirsti kelią permainoms – motyvacijos stoka arba baimė. Reikalams krypstant ne pagal planą reiktų atsiminti, kad visada yra alternatyva.
Darbinėje veikloje gali tekti vienytis net su tais, kuriuos iki šiol laikėte savo konkurentais, oponentais. Tačiau tikslas turėtų pateisinti priemones. Jokiu būdu nereikėtų laikytis minties, kad aplaidumas ir taisyklių pažeidimai yra norma.
 
Asmeniniuose santykiuose galimos situacijos, kai teks pritildyyti širdies balsą ir veiksmų imtis tik kruopščiai viską apgalvojus. Derėtų būti atsargiais su Jūsų gyvenime atsiradusiais naujais pažįstamais.
 
Dvyniai
 
Vasaris gali tapti gana svarbiu etapu žmonės, gimusiems po Dvynių ženklu. Svarbu atkreipti dėmesį į tuos, kurie yra brangūs, bet kartu nereikėtų pamiršti savęs, individualių siekių. Nepalankus metas imtis nereikalingos rizikos.
 
Darbe geriausia daryti tai, kas pavesta ir nesivelti į jokias intrigas. Galimi abejotini apribojimai ar naujos užduotys. Turėdami pastabų gerai pasiruoškite ir kiekvieną savo žodį paverskite neatremiamu argumentu, kitais savo neįrodysite ir liksite kvailio vietoje.
 
Santykiuose su artimiausiais žmonėmis tereikia išlaikyti pusiausvyrą, nepatartina imtis veiksmų, įkvėptų aistros. Nelikite nuošalyje, kai šeima sprendžia svarbius klausimus. Jeigu esate šeimos galva, parodykite, kad sugebate susitvarkyti su iškilusiais klausimais.
 
Vėžys
 
Įdėjus šiek tiek daugiau pastangų nei įprastai 2017-ųjų vasaris Vėžiams atsipirks su kaupu, tai palankus laikotarpis naujiems darbams, Fortūna neturėtų nusigręžti nuo atkakliausių.
 
Jeigu kyla naujų idėjų, nederėtų jas bandyti įgyvendinti strimgalviais, verčiau pirmąsias dešimt vasario dienų skirkite nuodugniam planavimui, detalių apmąstymui, o veiksmų imkitės vėliau. Tikėtinos provokacijos.
 
Širdies reikalai ir asmeniniai santykiai gali pasirodyti nekontroliuojami, bet ne dėl Jūsų, o paveikus išorinėms aplinkybėms. Reikalams pakrypus ne Jūsų naudai nederėtų panikuoti, klausykite šalto proto, neignoruokite artimiausių žmonių patarimų.
 
Liūtas
 
Mėnesio pradžia gali susiklostyti taip, kad problemos ir rūpesčiai taps neišvengiami, tačiau susidarius tokiai situacijai nereikėtų jos paversti chaosu. Verčiau būkite gudrus, neabejokite savo jėgomis ir pamatysite, kad sprendimas – čia pat. Jei nuspręsite savų problemų atsikratyti perduodat jas kitiems – bėdos greit sugrįš.
 
Darbas gali būti gana nepastovus, bet svarbiausia – produktyvus. Vasaris įrodys, kiek aplink yra galimybių, bet pabandžius susigriebti jas visas tikėtina nesėkmė. Geriau įvertinti ir atsirinkti geriausias, tokiu atveju sėkmė – garantuota.
 
Išlaikysite esamą tempą ir kryptį meilės reikaluose, net jeigu kažkas bandys išmušti Jus iš vėžių. Šeimoje galimas reikšmingas sprendimas dėl permainų, netrūks romantikos. Įsivėlimas į konfliktus arba jų sukėlimas turėtų itin neigiamų pasekmių.
 
Mergelė
 
Išskyrus kelis niuansus, vasaris nebus kažuo ypatingas mėnuo Mergelėms. Reikėtų vengti bereikalingo delsimo, būkite atidūs ir nedvejodami prašykite pagalbos, kai jos tikrai reikia.
 
Darbe gali aplankyti nuojauta, bet remtis vien ja nederėtų – išklausyite kolegų nuomonės, peržvelkite savo atliktos analizės rezultatus. Palankus metas plėtrai, tačiau galima iniciatyvos stoka, reiškianti, jog save labiausiai ribosite patys.
 
Jeigu lig šiol asmeninį gyvenimą drumstė sudėtingos situacijos, tai didelė tikimybė, jog vasarį galiausiai ateis ilgai laukta ramybė. Bendraudami nevenkite sąmojų, bet nepamirškite, kad viskam yra ribos.
 
Svarstyklės
 
Jeigu ir pasitaikys išbandymų at sudėtingų situacijų, visos bus išspręstos – su Jūsų dalyvavimu, žinoma, tinkamai išsidėsčiusios planetos suteiks jėgų viską ištverti. Bet kuriose srityse patartina išlaikyti ritmą: nebėgti šuoliais arba nedaryti bereikalingų pauzių.
 
Nutarus vasarį imtis naujų projektų, juos įvykdyti seksis gana lengvai. Tai galioja ir svarstantiems galimybę imtis visiškai naujos veiklos, samdomą darbą keisti nuosavu verslu. Tereikia tinkamo nusiteikimo ir nebijoti iššūkių.
 
Bendras asmeninių santykių vertinimas – teigiamas, sunkumų gali kelti tik tos problemos, kurių sprendimas užsitesęs. Paguodos ir užtarimo ieškokite pas draugus. Netoleruokite ir nedemonstruokite despotizmo, kitaip rezultatas bus neprognozuojamas.
 
Skorpionas
 
Gali būti, kad dėl susiklosčiusių aplinkybių atsidursite dėmesio centre, smalsuoliams norėsis apie Jus žinoti daugiau. Tai gali erzinti, bet tereikia pasistengti išanalizuoti susidariusią situaciją – gal ji atveria naujas galimybes?
 
Darbo ir priešingybių turėtų būti daug, bet tai neišmuš Jūsų iš vėžių, jeigu tvirtai užimate savo poziciją. Peržvelkite dabartinius projektus, nesileiskite išvedami iš kantrybės – neužbaigti darbai nėra amžini, jų pabaiga – tikėtina, pergalinga – jau ne už kalnų.
 
Nieko ypatingo meilės reikaluose nenusimato, tiesiog viskas klostysis pagal nusistovėjusį ritmą, bus išlaikyta harmonija. Jeigu bus nuokrypis, tai trumpas, bet labai ryškus ir teigiamas. Užplūdus emocijoms reikia stengtis jas kontroliuoti – tai atspindės, kaip sugebate valdyti savo gyvenimą.
 
Šaulys
 
Riziką mėgstantiems žmonėms, gimusiems po Šaulio ženklu, vasaris bus palankus metas, tačiau vien tik žvaigždėmis pasikliauti neužtenka, viskas turi būti daroma pirmiausiai atidžiai apsvarsčius kiekvieną galimą situaciją.
 
Siekiant užsibrėžtų tikslų darbe ar versle į klaidą žvelkite kaip į pamoką, suvokite priimamų veiksmų atsakomybę. Gali kilti netikėtų kliūčių, bet lygiai taip pat netikėtai gali atsirasti pagalba, kuri padės išlaikyti reikiamą tempą.
 
Padarykite pastarųjų kelių mėnesių savo asmeninio gyvenimo reviziją ir pagal išvadas planuokite ateitį, pasistenkite daryti korekcijas ten, kur, Jūsų manymu, galima pagerinti ne tik savo, bet ir artimiausių žmonių gyvenimus.
 
Ožiaragis
 
Ožiaragiai gali atsidurti ieškojimuose, praeities analizė ir ateities planavimas tikriausiai užims nemažą laiko dalį. Viskam reikia turėti saiką – tokiems ieškojimams irgi. Be to, analizių išvados parodys, kad iš esmės Jums puikiai sekasi.
 
Darbe bei kitoje veikloje dar kartą turite progą įrodyti arba priminti aplinkiniams, kad esate originalus ir gebantis priimti sėkmę garantuojančius sprendimus. Neužmikite ant laurų. Galima situacija, kai teks priimti dviprasmišką sprendimą.
 
Galimos naujos pažintys, o nusistovėjusiuose santykiuose su šeimoje ir su artimiausiais žmonėmis galima situacija, kai teks elgtis neįprastai. Tokiai situacijai nederėtų suteikti per daug reikšmės. Bus momentų, kai norėsis romantikos.
 
Vandenis
 
Nors žmonės, gimę po Vandenio ženklu, turėtų gyventi įprastu ritmu, tikėtinos situacijos, kai teks imtis originalių sprendimų. Didesnių problemų ar radikalių permainų kažin ar sulauksite, būtų klaidinga manyti, jog atsiribojimas ir uždarumas padės išspręsti kilusius uždavinius.
 
Darbe analitiniai klausimai, bendradarbiavimas ir kruopštus planavimas privalo griežti pirmuoju smuiku. Nereikėtų ignoruoti kolegų net tuo atveju, kai iš pirmo žvilgsnio atrodys, jog jie bando labiau trukdyti nei padėti.
 
Nereikėtų leisti išsikeroti abejonėms, kylančioms dėl santykių su artimiausiais žmonėmis – atviras pokalbis yra geresnis vaistas nei graužianti abejonė ar vienašališkos išvados. Šeimoje venkite konfliktų. Jeigu matote realią galimybę kam nors padėti, padarykite tai.
 
Žuvys
 
Žuvims vasario mėnesį galimos dviprasmybės, konfrontacija, kamuoti jausmas, kad visi yra prieš Jus. Tačiau bet kokios situacijos turės vieną bendrą ir labai svarbų vardiklį: teigiamą pabaigą. Išsiblaškymas gali sukelti neatšaukiamas pasekmes.
 
Darbe norėsis nušauti du zuikius vienu šūviu, mėnesio pradžioje derėtų daugiau galvoti ir mažiau veikti, o viską kruopščiai įvertinus imtis darbų iš peties. Rezultatai gali būti stulbinantys – nuo Jūsų šūvio gali, kristi ne vienas, ne du, o net trys zuikiai.
 
Kalbant apie širdies reikalus ir asmeninius santykius, turėtų vyrauti puiki atmosfera ir saugumo jausmas, didelių permainų nenumatoma. Venkite konfliktų, esant galimybei pademonstruokite, kad ne pikti žodžiai yra geriausias sprendimas.
 
Daugiau naudingų astrologinių įžvalgų – AstroAge.
  

Žymos: vasario mėnesio horoskopas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Žmona nuolat erzina mane pasakojimais apie pirmąjį vyrą.
– Bet juk tu gali nuslopinti jos įprotį!
– Kaip?
– Pradėk kalbėti apie savo būsimąją žmoną.