Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   elegancija.eu   |   2013-12-29

Ypatingi Naujieji. Kaip pasiruošti?

  
Ypatingi Naujieji. Kaip pasiruošti? Naujuosius metus sutinkant dviese svarbu tinkamai pasiruošti.

Jei artėjantys Naujieji bus pirmieji, kuriuos sutinkate poroje, vadinasi, jūsų ypatingiems santykiams – ne daugiau kaip vieneri metukai.

 Vadinasi, dar tebesitęsia karštų prisipažinimų ir aistringos meilės periodas, kai viskas, kas judviem nutinka, yra be galo svarbu ir reikšminga. Viską įsimenate, ir visa tai ilgam liks maloniausia prisiminimų dalimi. Na, o kadangi Naujųjų metų sutikimas – jau savaime romantiška šventė, reiškia, jums ji dvigubai svarbi! Kaip peržengti metų slenkstį, kad jūsų laimę ir meilę Naujieji dar labiau sustiprintų?
Kaip sutikti?
 
Šiuos Naujuosius jūs tikrai galite sutikti tik dviese. Nuobodu nebus, nes dar neatsidžiaugėt vienas kito draugija, ir dviese valgoma paprasta žuvies užpiltinė jums bus tokia pat skani, kaip eršketas iškilmingame restorane, o naujamečio vakaro transliacija per TV irgi neerzins. Tiesą sakant, televizorius bus įjungtas, bet vargu ar jis jus domins...
 
Be abejo, Naujuosius galite sutikti ir triukšmingose nepažįstamų žmonių miniose ar kur kas mažesnėje mielų ir artimų žmonių draugijoje, tačiau visi tie žmonės judviem tebus tik... fonas. Ir dar: atminkite, kad daugelį žmonių apskritai nervina burkuojantys balandėliai kompanijoje, ir jų pyktis kyla ne visada tik iš pavydo. Kartais porelės, tematančios tik vienas kitą, iš tiesų trukdo kompanijai „susiklijuoti“ ir kartu linksmintis.
 
Sakytume, būtų puiku pirmuosius Naujuosius sutikti dviese, o prie draugų prisijungti „antram etape“, tai yra jau po vidurnakčio (be abejo, jei norėsis, nes praktika rodo priešingai).
Kur sutikti?
 
Nepriklausomai nuo to, kaip nutarsite sutikti Naujus metus, namų šeimininkui visuomet tenka didžiausia atsakomybė: ir už tai, koks bus stalas, kokie bus papuošimai ir kiti Naujųjų atributai. Šeimininkas tarsi savaime prisiima atsakomybę užimti svečius (ar viešnią), žodžiu – būti svetingas. Turint tai omenyje juk būtų geriausia pasijusti brangia viešnia, tiesa? Vadinasi, geriausia planuoti sutikti šią šventę pas mylimąjį, o jei ir dalyvauti pasirengime, tai bent jau dėl nieko nesijaudinti ir nesijausti atsakingai.
 
Kita vertus, namie ir sienos padeda, ir jei kaip tik savo namuose jautiesi geriausiai ir labiausiai pasitiki savimi – drąsiai kvieskis savo širdies draugą į svečius! Tai gera proga pasirodyti, kad esi iš tiesų puiki šeimininkė – teoriškai ši savybė gan svarbi dar „jauniems“ jūsų santykiams sutvirtinti, nors dėl to ir prireiks pasistengti. Be abejo, pats „saugiausias“ variantas būtų „neutralūs vandenys “ – restoranas, klubas, atostogos Meksikoje – bet ir tokiais atvejais bus savų ypatumų. Galų gale, ne amžinai juk bastysitės lyg be namų...
 
Kaip pasipuošti?
 
Kai mes, moterys, įsimylime iki ausų, kai mums kas nors be proto patinka, visuomet pernelyg sureikšminame savo išvaizdą ir kiekvienai savo aprangos detalei esame be galo reiklios ir kritiškos. Mes vis puošiamės taip, kad kuo labiau patiktume savo išrinktajam, nors, tiesą sakant, mus mylintiems vyrams patinkame visokios, nebūtinai apsirengusios savo geriausia suknele. Beje, savo pasirinktu aprangos stiliumi jam galime suteikti daug informacijos apie save, taigi, iš tiesų turime gerai pagalvoti, kokią žinią jam norime pranešti ir kokių užuominų pateikti. Vienokia jam pasirodysi, jei apsisiausi kailiais ir apsikarstysi auksu (gal tau be galo svarbi materialinė gerovė?), kitokia – jei puošiesi juodos ir baltos spalvos kontrasto principu (gal tau stinga pusiausvyros ir reikalingas stiprus, net brutalus vadovavimas?), dar kitokia būsi įkūnijusi „princesės“ įvaizdį (parodysi savo moteriškumą, bet ar tai tik nesulėtins perėjimo prie erotiškosios vakaro dalies?).
 
Ką dovanoti?
 
Išrinkti tinkamą dovaną vyrui, kurio dar kaip reikiant nespėjai pažinti – nelengvas uždavinys, ir mes, deja, tegalime tau duoti tik keletą bendrųjų patarimų. Tai galėtų būti dovana iš universaliųjų dovanų kategorijos, tai yra visa, kas tinkama dovanoti kiekvienam. Vyrams dažnai dovanojami alkoholiniai gėrimai, bet siekdama išvengti banalumo turėtum išrinkti ką nors nekasdieniško, kokybiško ir „vyriško“, veikiausiai – brangaus. Kas supras – įvertins, o diletantui bus malonus dėmesys ir pagarba, dosnumas ir jo vyriško statuso patvirtinimas.
 
Jei pasiryši pradžiuginti vyrą kokiu nors gardėsiu, bus unikaliausia, jei jį pagaminsi pati. Be abejo, ir patį geriausią receptą pirmiausia reikėtų „parepetuoti“. Ir nepamiršk, jog patiekalas, kad ir pats paprasčiausias, turi atrodyti gražiai, netgi sakytume – ypatingai.
 
Nedovanok pernelyg brangių dovanų, bet venk ir paprastučio simbolizmo. Mielos žvakutės ar suvenyriniai ateinančių metų simboliniai gyvūnėliai tinkami tik kaip maloni smulkmena prie pagrindinės staigmenos. Ir atsargiau su neįprastomis dovanomis! Nerizikuok dovanoti, pvz., megzto dėklo išmaniajam telefonui ar marškinėlių su užrašu: „Ir gyveno jie ilgai ir laimingai, kol susitiko.“ Paprasčiausiai, dovana turi tikti vyrui pagal jo amžių ir statusą.
 
  

Žymos: Santykiai, Naujieji metai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Minutės trukmė priklauso nuo to, kurioje tualeto durų pusėje būsi...