Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2010-10-22

Žiūrėti ar nežiūrėti?

  
Žiūrėti ar nežiūrėti?

Kaip manote – ar vienodai gyvenimą mato tie vyrai, kurie nuolat žiūri erotinio turinio filmus, ir tie, kurie to nedaro niekada? Siekdami tai išsiaiškinti, Monrealio universiteto mokslininkai atliko eksperimentinę apklausą. Apklausai buvo pasirinkti vyresni nei 20 metų vyrai.

Paaiškėjo, kad vidutiniškai būsimieji vyrai pradeda žiūrėti erotinius vaizdo filmus sulaukę dešimties metų. Dažniausiai (90%) tokius filmus apklaustieji parsisiunčia iš interneto, kur kas rečiau – 10% – juos perka specializuotose parduotuvėse.
Be to, apklausa parodė, kad stipriosios lyties atstovai, neturintys nuolatinės partnerės, tokius filmus žiūri vidutiniškai 3 kartus per savaitę po 40 minučių. O tie, kurie turi partnerę, šiam užsiėmimui per savaitę skiria tik 1,7 karto. Paaiškėjo ir toks faktas: mėgstamiausiais filmais tampa tie, kurių siužetai artimi pačių žiūrinčiųjų seksualumo sampratai ar seksualinei patirčiai. Beje, specialistai nustatė, kad jokio neigiamo poveikio vyrų seksualumui pornografiniai filmai nedaro, tai neturi įtakos ir vyrų požiūriui į moteris.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Užrašas ant stomatologo durų: „Nusišypsokite! Galbūt jūs tai darote paskutinį kartą!"