Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-04-21

Kokteilis darbo pabaigai ir savaitgalio pradžiai

  
Kokteilis darbo pabaigai ir savaitgalio pradžiai
© google nuotr.
Alaus kokteillis.

Ką gi, darbo savaitė baigta, skaičiuojame pirmąsias laisvadienių akimirkas. Ir tai verta atšvęsti! Tam puikiai tiks ir atpalaiduos nestiprus alaus kokteilis.

„Raudona Corona“ vadinamą kokteilį paruošti itin paprasta, pavadinime jokia paslaptis neužšifruota – reikės žymiojo meksikietiško alaus „Corona“. Alus, kaip ir dera šiam gėrimiui, turėtų būti atšaldytas.
Taurių nereikės (nors galima ruošti ir jose). Tačiau patogiausia – nugerti šiek tiek alaus, kad į butelį būtų galima įpilti 45 mililitrus degtinės ir šiek tiek Grenadino sirupo, įsprauskite žaliosios citrinos skiltelę.
 
Butelį švelniai pasukiokite, kad ingredientai susimaišytų.
 
Už savaitgalį!
 
  

Žymos: alaus kokteiliai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“