Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   zolinciuakademija.lt   |   2015-05-16

Padažai – skanumėlio pažadai!

  
Padažai – skanumėlio pažadai! Geltonasis padažas tiks prie visko.
Šįkart, pasinaudodami Žolinčių akademijos receptais, siūlome sutelkti dėmesį ties padažais – juk nuo jų daugiausia ir priklauso viso patiekalo skonis!

Mes jau įpratę įvairiausių skonių padažų ieškoti parduotuvių lentynose. Bet kartais juk visai smagu pagaminti ką nors ypatingo ir namuose. Be to, namuose gaminamas maistas sveikesnis, neturi konservantų, užtat papildo mūsų maisto racioną vitaminų ir mikroelementų iš gamtos. Juk į dubenį dėsime tik tai, ką mėgstame, kas sveika ir skanu.

Įvertintas moterų
Obuolių ir krienų padažas
Obuolių ir krienų padažas Obuolių ir krienų padažas
 
Jums reikės: dviejų keptų obuolių, 2 arbatinių šaukštelių krienų, pusės citrinos sulčių, trupučio druskos.
 
Iškepkite obuolius orkaitėje, nulupkite keptų obuolių odelę ir išimkite sėklas. Sudėkite į plakiklį obuolius, krienus, citinos sultis ir druską ir viską gerai išplakite. Šis padažas puikiai tiks prie garintų daržovių, daržovių pyrago, kiaušinių ar kitų patiekalų.
 
Mėgstamas vyrų
Burokėlių, obuolių ir krienų padažas
Burokėlių, obuolių ir krienų padažas Burokėlių, obuolių ir krienų padažas
 
Jums reikės: dviejų orkaitėje keptų obuolių, vieno burokėlio sulčių (šviežių), saujos spanguolių, poros šaukštelių krienų, druskos, vienos citrinos sulčių.
 
Iškepkite obuolius orkaitėje, nulupkite keptų obuolių odelę, išimkite sėklas. Išspauskite burokėlių sultis. Sudėkite į plakiklį obuolius, krienus, citinos ir burokėlių sultis, spanguoles ir druską ir viską gerai išplakite. Šis padažas puikiai tiks prie garintų daržovių, daržovių pyrago, kiaušinių ar kitų patiekalų.
 
Tiks prie visko!
Geltonasis padažas
 
Jums reikės: vienos stiklinės išlukštentų saulėgrąžų, 2–3 arbatinių šaukštelių krienų, pusės mažos cukinijos, pusantros citrinos sulčių, 3 didelių morkų sulčių, 2 arbatinių šaukštelių ciberžolės, druskos ir apie trečdalį stiklinės vandens.
 
Saulėgrąžas išmirkykite per naktį. Išspauskite morkų sultis. Į plaktuvą sudėkite visus produktus ir suplakite. Jei matysite, kad padažas per tirštas, įpilkite dar vandens. Viskas labai paprasta ir labai skanu. Šis padažas tinka prie visko, ypač prie salotų.
 
  

Žymos: Padažai, Receptai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl policininko žmona miegamajame vaikšto lėčiau nei kituose kambariuose?
– Todėl. Kad miegamajame yra gulintis policininkas.