Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-08-20

Receptas nuodėmingiems pusryčiams

  
Receptas nuodėmingiems pusryčiams Pernokinote bananus? Nesikrimskite – džiaukitės!

Pernokinote bananus? Nesikrimskite – džiaukitės!

Kad ir pratūnoję savaitėlę virtuvėje, šlakuoti ir įtartinai alkoholiu kvepiantys, jie ne tik vis dar yra valgomi, bet tiesiog idealiai tinka vienam iš dekadentiškiausių blynų receptų.
BLYNAI SU „NUTELLA“ IR BANANAIS
 
Reikės (4 porcijoms): 1 puodelio (cup) bet kokio mišinio blynams kepti, 1/2 puodelio pieno, 1 kiaušinio, 1 banano (pernokusio ir sutrinto), žemės riešutų sviesto (pagal skonį), „Nutella“ kremo (pagal skonį), šokolado gabalėlių (pagal skonį), skaldytų lazdyno riešutų (pagal skonį), bananų griežinėlių (nebūtina).
 
Į keptuvę šliūkštelkite labai nedaug aliejaus ir užkaiskite ant vidutinės ugnies. Kol laukiate, dideliame dubenyje sumaišykite miltus blynams, pieną, kiaušinį ir trintą bananą. Darbuokites šaukštu ar mentele tol, kol masė taps vientisa.
 
Pilkite arba šaukštu kabinkite ir dėkite tešlą į įkaitusią keptuvę – vienam blynui jos reikės maždaug 1/4 puodelio. Kol kepama tešla dar nesustingo, kabinkite šaukšteliu žemės riešutų sviestą ir „Nutella“, dėkite ant kiekvieno blyno gabalais, pabarstykite viską šokolado gabalėliais ir riešutais, o galiausiai užtepkite viršų šaukštu tešlos – kad visas šis nuostabus įdaras nepridegtų.
Luktelėkite, kol blynai ims „burbuliuoti“ (maždaug 2–3 minutes), tada juos apverskite. Praėjus ar minutei ir antroji blyno puse gardžiai apskrus. Tokį jau galėsite dėti į lėkštę.
 
Patiekdami blynus galite juos dar apibarstyti šokolado gabalėliais, riešutais, uždėti bananų ir pašlakstyti „Nutella“. Skanaus!
 
Naudinga žinoti
 
Šie blynai, tarp kitko, yra tobulas maistas sunkų rytą po smagaus vakarėlio. Mat bananuose ir riešutų svieste apstu kalio, padedančio įveikti skysčių deficitą, o lazdyno riešutai turtingi junginių, apsaugančių neuronus – taigi ir gaivinančių smegenų ląsteles, kurias greičiausiai nudaigojote audringai švęsdami. Galiausiai visas tas cukrus, kurio šis patiekalas tikrai nestokoja, padeda įveikti galvą plėšiantį skausmą.
 
 
  

Žymos: Receptai, Bananai, Banananiniai blynai, blynai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžo vyrukas iš Afrikos. Susitinka draugą, o tas ir klausia:
– Na, kaip džiunglės?
– Oi, buvo toks nuotykis! Einu per džiungles, tik žiūriu, gorila iššoka iš krūmų. Ėmiau bėgti, o ta vejasi. Įlipau į pirmą pasitaikiusią palmę, gorila bandė irgi lipti, bet nuslydo.
Draugelis klausia:
– O tu neišsigandai? Aš tai iš baimės būčiau į kelnes pridėjęs!
– O kaip tu manai, kodėl ji nuslydo?