Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2017-02-02

Širdelės formos pusryčiai

  
Širdelės formos pusryčiai
© flickr.com
Šv. Valentino dieną būkite kūrybingi.

Šv. Valentino dieną norite nustebinti savo mylimąjį ar mylimąją ypatingais pusryčiais, bet neturite daug laiko? Siūlome jums keletą puikių idėjų, kaip nesugaištant daug laiko pusryčius paversti romantiškais ir šventiškais.

 Širdelės formos blynai
Turbūt kiekviena šeimininkė savo virtuvėje ras širdelės formos sausainių formeles. Kodėl gi nepanaudojus jų kūrybingai? Iškepkite pusryčiams tradicinius blynus ir naudodamiesi širdelės formos sausainių formele suformuokite širdelės formos blynelius pusryčiams.
 
Širdelės formos kiaušinis skrebutyje  
Paprastus pusryčius paversti šventiniais padės vienas judesys – ruošdami kiaušinius skrebutyje, vietoj paprastos apvalios ertmės, išpjaukite širdelės formos ertmę, ir į ją įmuškite kiaušinį. Ši maža smulkmena tikrai pradžiugins tuos, kuriems šie pusryčiai bus skirti.
 
 
Širdelės formos keptas kiaušinis
Naudodamiesi specialia formele ar keptuve vietoj įprasto, iškepkite širdelės formos kiaušinį ir patiekite jį pusryčiams.
 
 
Širdelės formos šoninė
Pusryčiams skrudinate šoninę? Vietoj įprastinės šoninės, prieš ją kepant suformuokite širdelę. Šventiška, gražu ir skanu.
 
 
Širdelės formos sumuštinukai
Rytais gaminate sumuštinius? Juos įdedate vyrui ir vaikams? Meilės dieną sumuštinius sutepkite ne tradicinius, o padarykite juos širdelės formos.
 
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kostas mokykloje stipriai pagadino orą. Mokytoja supyko ir išvarė jį iš klasės. Kostas stovi koridoriuje, pro šalį eina mokyklos direktorius. Jis klausia Kosto:
– Kodėl taip smarkiai juokiesi?
Kostas atsako:
– Nes mūsų mokytoja tokia kvaila: ji išsiuntė mane į gryną orą, o pati liko smarvėje.