Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-05-27

Geriausias moters amžius seksui

  
Geriausias moters amžius seksui
© pixabay nuotr.
Moterys įvertino orgazmų patirtį, pasitenkinimą seksu, potraukį jam.
Sekso kokybei įtakos turėjo ir jų pasitikėjimas savimi lovoje

Moters seksualinė patirtis ir sugebėjimai piką pasiekia bei geriausius potyrius pajusti leidžia nuo tam tikro amžiaus, rodo specialaus tyrimo duomenys.

Ir tai tikrai nėra tie metai, kai vos 20-metį perkopusios ir panašaus amžiaus merginos mėgaujasi atradimais, nerūpestingais vienos nakties nuotykiais, draugišku seksu ar pirmaisiais lytiniais santykiais.
 
Mėgautis seksu ir išmokti atskleisti visus jo pranašumus reikia patirties, paaiškėjo su programėlės „Natural Cycles“ pagalba apklausus pustrečio tūkstančio įvairaus amžiaus moterų. Jų klausta apie orgazmų patirtį, pasitenkinimą seksu, potraukį jam.
 
 
Paaiškėjo, jog geriausia sekso kokybe mėgaujasi 36 metų moterys – pagal jų ir kitų respondenčių pateiktus atsakymus padaryta išvada, jog šios amžiaus grupės potyriai yra geresni nei 23-35 metų ar jaunesnių nei 23 metų moterų.
 
 
Jos dažniau nei jaunesnės apklausos dalyvės mėgavosi orgazmu, jautėsi patrauklios, seksualios, sekso kokybei įtakos turėjo ir jų pasitikėjimas savimi lovoje.
 
30 proc. iš jų tikino norinčios, kad aktai galėtų trukti šiek tiek ilgiau, o kas dešimta norėtų šiek tiek greitesnio partnerio.
  

Žymos: Seksas, Moterys, orgazmas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mirė pats seniausias zoologijos sodo dramblys. Pro šalį einantis žmogus išgirdo verkiantį dramblio prižiūrėtoją ir sako:
– Ko taip verki? Bus dar tų dramblių.
– Aha, lengva tau kalbėti, ne tau reikės duobę kasti.