Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   taupymas.eu   |   2016-03-04

Įdomūs faktai apie prezervatyvus

  
Įdomūs faktai apie prezervatyvus
© pixabay.com
Visi perkami prezervatyvai jau yra panaudoti.

Prezervatyvai – populiariausia pasaulyje kontracepcijos priemonė, apsauganti ne tik nuo nepageidaujamo nėštumo, bet ir lytiniu keliu plintančių ligų, tačiau mūsų visuomenėje nėra priimtina apie seksą ir kontracepciją kalbėti garsiai.

Ir nors ne vienas negimėme iš nekalto prasidėjimo, atėjus laikui vaikams pravesti lytinio švietimo pamokėlę, daugelis tėvų ir mokytojų raudonuoja lyg prieš pirmąjį savo pasimatymą. Kita vertus, dalis vaikų irgi nesijaučia jaukiai apie seksą kalbėdami su savo tėvais.
Štai keletas įdomių ir net juokingų faktų apie prezervatyvus, kurie padės atsipalaiduoti ir pralaužti pokalbio ledus.
 
Visi perkami prezervatyvai jau yra panaudoti, tačiau dėl to jaudintis tikrai nereikia, nes tai yra daroma gamykloje, kurioje specialūs, sterilūs ir saugūs aparatai patikrina ar prezervatyvai atitinka jiems keliamus reikalavimus.
 
Tai galite pamatyti čia:
 
Pirmieji prezervatyvai ir lubrikantai atsirado Senovės Egipte. Archeologai išsiaiškino, kad kelis tūkstančius metų menantys prezervatyvai buvo gaminami iš gyvūnų pūslių, šilko, lino ir žuvies odos, o gyvūnų riebalai buvo geriausi lubrikantai! Tad apie tai vertėtų susimąstyti kiekvieną kartą, kai lateksinis prezervatyvas pasirodys per storas ir kils noras pasimylėti be apsaugos.
 
Kuo susiję prezervatyvai ir valstybės iždo taupymas? Pasirodo prezervatyvai buvo labai plačiai naudojami JAV kariuomenėje ir tikrai ne pagal savo tiesioginę paskirtį. Tiesiog kariškiai, saugodami savo ginklus nuo purvo, smėlio ir dulkių, juos apmaudavo prezervatyvais. Be to, prezervatyvai buvo naudojami kaip talpos sausiems produktas gabenti, dažnais atvejais pasitarnaudavo ir kaip medicininės pirštinė arba tamponas žaizdos kraujavimui sustabdyti. Žinoma, nereikia būti naiviems, nes kariškiai juos tikrai naudojo ir pagal jų paskirtį.
 
Buvo tokie laikai, kai JAV vyrai prezervatyvus galėjo įsigyti tik su gydytojo receptu. Gydytojai buvo išties labai supratingi ir prezervatyvų receptą stipriosios lyties atstovams išduodavo net ir tada, kai šie užsimanydavo apsilankyti viešnamyje. Tiesa, tokio supratingumo moterys nesulaukė, jos negalėjo tikėtis gauti prezervatyvų recepto, todėl prieš gerą pusšimtį metų išrasta pirmoji kontraceptinė tabletė, skirta moterims, sulaukė didelio nepasitenkinimo, nes tai buvo tarsi simbolis laisvos ir nepriklausomos moters, kuri gali pati būti atsakinga už savo seksualinį gyvenimą.
Žinoma, nuo tų laikų nutekėjo daug vandens, tačiau specialistai kartais pastebi, kad jauni žmonės ne visada žino, kas poroje turi rūpintis apsaugos priemonėmis. Atsakymas paprastas – abu.
 
Daugiau įdomybių - www.taupymas.eu
  

Žymos: Prezervatyvai, Įdomybės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Aš taip noriu ėsti!
– Onyte, mergaitės ne ėda, o valgo.
– Valgyti aš norėjau prieš aštuonias valandas, o dabar noriu ėsti.