Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-10-08

Kada optimaliausias laikas seksui?

  
Kada optimaliausias laikas seksui?
© Wikipedia nuotr.
Tam tikru metu seksas teikia ne tik didžiausią malonumą, bet ir naudą.
Būtent tuo metu seksas turi didžiausios teigiamos įtakos sveikatai, padeda pasikrauti energijos ir stimuliuoja smegenų veiklą.

Jei norite dirbti produktyviau, numesti svorio ir džiaugtis tobuliausiu seksu, jums verta susipažinti su Kalifornijos universiteto mokslininkų atlikto tyrimo rezultatais.

Ekspertų tvirtinimu, geriausių rezultatų galite pasiekti tik tokiu atveju, jeigu eisite miegoti, mėgausitės sekso malonumais ir sportuosite ne kada jums išeina, o tam tikru metu.
Taigi sportuoti tinkamiausias metas vakare, tarp 17–18 val. Kaip tik tokiu metu fizinis krūvis organizmui duoda didžiausios naudos, nes gali „išsikrauti“ po įtemptos darbo dienos ir atsipalaiduoti prieš miegą.
 
Tačiau jei dirbate fizinį darbą, tai sportą geriausia perkelti 8 val. vakaro.
 
Tinkamiausias metas eiti miegoti, be abejo, yra 22–23 valandą. Jei susivėlinsite, miegas nebeatneš organizmui naudos, nes paprasčiausiai iki ryto nespėsite atstatyti jėgų. Be to, kaip tik tuo metu išsiskiria hormonai, būtini gyvybinei energijai papildyti.
 
Optimaliausias laikas seksui – tarp 7 ir 9 val. ryto. Būtent tuo metu seksas turi didžiausios teigiamos įtakos sveikatai, padeda pasikrauti energijos ir stimuliuoja smegenų veiklą.
Mokslininkai tikisi, kad jų išvados padės žmonėms geriau susiplanuoti savo dienotvarkę. Tiesa, kiekvienas turėtume įsiklausyti ir į savo organizmo bioritmus – jie tikrai padės pasirinkti tinkamiausią laiką, kada miegoti, kada sportuoti, o kada – ilsėtis.
 
Parengė Edita Lankauskienė
  

Žymos: Laikas, Seksas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Antanai, ar man ši beretė tinka?

– Brangioji, aš tau pasakysiu tiesiai: tau jau viskas tinka!