Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   tv3.lt   |   2018-05-18

Keli būdai prailginti seksą

  
Keli būdai prailginti seksą
© pixabay nuotr.

Seksas – tai tema, apie kurią šnekėti nėra linkę daug žmonių. Tačiau neretai būtent dėl jo trukmės prasideda porų barniai. Išbandykite šiuos efektingus triukus, kurie padės padidinti sekso trukmę.

Gydytoja Clare Morrison pasidalijo pačiais geriausiais būdais, kurie padeda prailginti sekso trukmę, rašo dailystar.co.uk. Pateikiame juos žemiau:
Pasiekti kraštą
 
Kai jums atrodo, kad tuoj pasieksite orgazmą, anot gydytojos C. Morrison, sustokite atlikinėti bet kokius seksualinius dalykus ir nuvykite savo mintis šalin. Sustoti rekomenduoja neilgam laiko tarpui, pavyzdžiui, vos keletui sekundžių. Tai padeda prailginti sekso trukmę ir pagerinti jo kokybę.
 
Plonesni prezervatyvai
 
Gydytojos C. Morrison teigimu, plonesni prezervatyvai leidžia padidinti aistros teikiamus malonumus, asmeniškiau susilieti su partneriu ir padidinti sekso trukmę.
 
Kvėpavimas
 
Gydytoja C. Morrison tikina, kad būtent kvėpavimas yra neatskiriama gero sekso dalis. Ji rekomenduoja vyrams, kurie jaučia artėjantį orgazmą, pradėti kvėpuoti giliai ir lėčiau. Būtent tokiu būdu vyrai pajaus stipresnį ir didesnį orgazmą.
 
  

Žymos: Seksas, poros

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pas psichiatrą:
– Daktare, aš nuolat sapnuoju ta patį košmarą: uošvę, už pavadėlio vedžiojančią krokodilą. Jūs tik įsivaizduokit: gruoblėta, žalsvai pilka oda, tamsiai rudos karpos, neapykanta degantis žvilgsnis ir baisūs, geltoni ir aštrūs dantys...
– Taip, tai iš tikrųjų baisu...
– Palaukit, daktare, aš dar apie krokodilą nepapasakojau...