Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2014-09-23

Latvė mokė lietuves kaip išsaugoti vyrą

  
Latvė mokė lietuves kaip išsaugoti vyrą Kad vyras neišeitų pas kitą, būtina su juo elgtis lyg su Dievu.

Norite, kad jūsų antroji pusė jus nešiotų ant rankų? Apgaubtų dėmesiu? O gal svajojate susigrąžinti pas kitą išėjusį vyrą, surasi tikrą meilę, ar sutvirtinti esamus santykius?

Televizijos laidoje „Nuo...Iki“ moteriškumo mokytoja Antra Počo patarinėjo lietuvėms, kaip būti tobula žmona, kad vyras niekada neišduotų. Daugeliui latvės skelbiamos gyvenimo tiesos gali atrodyti kaip patarimai moterims iš viduramžių. Tačiau tai – tik keletas gyvenimo tiesų, kurių moko į Lietuvą dažnai atvykstanti latvė. Į jos paskaitas Lietuvoje bei Latvijoje kaskart susirenka pilnos salės moterų, dažnai jos patarimų prašo ir garsenybės.
Keletas moteriškumo mokytojos patarimų šiuolaikinėms moterims:
 
• Grįžus namo vyrui, turėtumėte jau laukti su vakariene ir pasitikti jį taip, tarsi į namus būtų atvykęs Dievas.
 
• Antrosios pusės akivaizdoje turėtumėte niekada neapkalbinėti kitų, neužkrauti savo rūpesčių, ir kaskart kalbėti tik maloniu, švelniu balsu, ir tik apie malonius dalykus.
 
 
• Turite išmokti vyrui kasdien būti moterimi penkiuose vaidmenyse – ne tik žmona, mama, tarnaite, tačiau ir meiluže bei mūza. Tuomet jis niekur neišeis, nes vyrai patys niekada nepalieka moterų, tiesiog moterys juos išveja neteisingu elgesiu“.
 
  

Žymos: Santykiai, Šeima, televizija, Seksas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje viskas reliatyvu. Pavyzdžiui, tie 100 litų, apie kuriuos nieko neįtaria žmona, man yra daug brangesnis už tuos 1000, apie kuriuos ji žino.
*****