Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   5braškės.lt   |   2015-12-26

Nori sekso – išrink blusas

  
Nori sekso – išrink blusas Beždžionės tikrai užsiima žmogišku seksu. Ir net naudojasi ,,naktinių plaštakių” paslaugomis.
Norėdamas gauti sekso malonomų, patinėlis turi dvigubai ilgiau blusinėti ir dvigubai daugiau sugauti parazitų. Moterys visur yra moterys…

Artėjant Ugninės Beždžionės metams, pravartu plačiau pasidomėti šiais, į žmones panašiais, gyvūnais. Niekas nepaneigs, kad panašumų daugiau nei skirtumų. Zoologijos soduose šių gamtos brolių aptvarai visada aplipę ne tik vaikais, bet ir suaugusiais smalsuoliais.

Mums įprasta domėtis svetimais gyvenimais: porų santykiais, tėvų ir vaikų bendravimu, kaimynų kivirčais, ateinančiais ir išeinančiais šalia gyvenančiųjų svečiais… O beždžionių bendruomenėse viskas beveik taip pat, kaip ir už kaimyno tvoros…
Todėl, pagal nerašytas žmonijos taisykles, pasiknaisiokime dar giliau… Beždžionių guoliuose. Gal ir ten daug kas panašiai kaip pas mus? Galbūt.
 
Pradėkime nuo to, kad beždžionės tikrai užsiima žmogišku seksu. Ir net naudojasi ,,naktinių plaštakių” paslaugomis. Tai nemenkas smūgis tiems, kurie negali susitaikyti žmonijos kildinimu iš šių primatų. Ir vis tik reikia pripažinti, kad mes ir jie esam gerokai panašūs sutvėrimai. Dar neseniai buvo manoma, kad seksas tarp beždžionių yra daug primityvesnis nei tarp žmonių, tačiau neseniai mokslininkai pateikė duomenų ir fotografijų, kad gorilos mylisi atsigręžusios viena į kitą veidais.
 
Mažosios šimpanzės (arba kitaip - Bonobo beždžionės) praktikuoja „prancūzišką" bučinį, oralines glamones, bendrą masturbaciją, lytinį santykiavimą „veidas į veidą" ir netgi vienos lyties santykius. Dažnai galima stebėti, kaip du patinai, sėdėdami vienas priešais kitą, švelniai trinasi peniais.
 
Šiek tiek anksčiau vokiečių antropologai atrado dar įdomesnių faktų apie artimiausių mūsų giminaičių meilės žaidimus. Užfiksuota, kad patelės sekso metu leidžia garsus, tarsi rėktų, dejuotų. Patys naujausi tyrinėjimai skelbia, kad jos taip elgiasi, norėdamos sukelti savo partneriui orgazmą. Išvados paskelbtos po dvejus metus trukusių stebėjimų Gibraltaro rezervate. Mokslininkai paskaičiavo, kad 86 % visų lytinių aktų metu patelės leidžia garsus. Kai jos taip elgiasi, patinams 59% atvejų įvyksta ejakuliacija. Jei patelės tyli, patinas orgazmą pasiekia retai. Štai tokia Kamasutra…
Toliau dar gražiau…paaiškėjo, kad seniausia pasaulio profesija taip pat nėra vien tik žmogaus ,,išradimas”.
 
Pasirodo, kad beždžionių patinai taip pat kai kada moka už seksą. Singapūro universiteto mokslininkas beveik du metus stebėjo penkiasdešimties ilgauodegių makakų gyvenimą. Anot jo, makakų patelė vidutiniškai per valandą santykiauja 1,5 karto. Tačiau, jei patinas nusprendžia jai parodyti daugiau dėmesio, tai rodiklis gali išaugti iki 3,5 karto per valandą. Parodyti dėmesį – tai reiškia iš damos kailiuko parankioti blusas. Vidutinė sekso kaina – 8 minutės blusinėjimo. Jei aplink patelių mažai – kaina išauga.
 
Norėdamas gauti sekso malonomų, patinėlis turi dvigubai ilgiau blusinėti ir dvigubai daugiau sugauti parazitų. Moterys visur yra moterys…
 
 
  

Žymos: Seksas, Žmonės, Įdomu, Beždžionės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kas yra geriausias keturkojis žmogaus draugas?
- Fotelis