Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2018-12-07

Verta žinoti: vyrų ir moterų seksualumo kalendorius

  
Verta žinoti: vyrų ir moterų  seksualumo kalendorius
© pixabay.com

Įsivaizduokite, jog pabundate ryte ir sužinote, kad jums šiandien trečiadienis, o jūsų partneriui – penktadienis.

Ne gana to: jums – pavasaris, o jam – ruduo. Ir dar paaiškėja, jog rytas yra tik jums, o jam jau atėjęs romantiškas vakaras. Baisu ar ne? Deja, tenka pripažinti kaip faktą, kad moterys ir vyrai tokiame kalendoriniame chaose gyvena visą gyvenimą. Mokslininkai atliko plačius tyrimus ir išsiaiškino, kad vyrų ir moterų seksualinis ritmas, geismas ir lytinių kontaktų dažnis priklauso nuo amžiaus ir pasiskirsto per gyvenimą visai nevienodai.
Vyrams – kovas, moterims – vasaris (nuo 15 iki 25 metų)
 
Vaikinai tuo metu būna tikri demonai. Diena be sekso ar net pusdienis jiems atrodo tolygūs inkvizicijos kankinimams. Labai norisi, nors ir labai baisu, nėra laiko pasirinkti. O dėl nesugebėjimo ramiai pasirinkti tampa dar baisiau. Katinai kovo mėnesį su savo įgimtu pasitikėjimu būna kur kas laimingesni. O merginos tuo metu dar miega žiemos miegu. Joms seksas – ne fiziologinis poreikis, o socialinis (visos jau išbandė, laikas ir man) ir psichologinis (jei atsisakysiu, jis mane pames). Todėl ir įvyksta tokie kuriozai, kai jaunas vaikinukas įsimyli brandžią moterį, o paauglė mergaitė – pagyvenusį vyrą. Mat pagal seksualinį kalendorių jie visi gyvena tą patį mėnesį.
 
Vyrams – rugpjūtis, moterims – kovas (nuo 25 iki 40 metų)
 
Žemdirbiai apie rugpjūtį sako, jog šis mėnuo maitina visus metus. Tas pats ir vyrui: viskas, ką jis užsidirbs ir pasieks nuo 25 iki 40 metų, maitins jį ir jo šeimą iki gyvenimo pabaigos. Todėl jam ne seksas labiausiai rūpi. Juo labiau kad šalia yra žmona tenka atlikti sutuoktinio pareigas. Santūrios šeimyninės aistros ir retos avantiūros nuošalyje padeda palaikyti tonusą. O moteris tuo metu pražysta. Dabar seksas jai reikalingas kaip vanduo. Ji jau pagimdė ir išmaitino mažylį, pažino savo kūną, atsivėrė fiziniams džiaugsmams ir nori gauti viską, kas jai priklauso. Net padoriausia žmona dabar gali iššokti pro langelį atsiliepdama į jauno ir šaunaus patino kvietimą. Be to, dauguma moterų įsitikinusios, kad kiekvienas nuotykis gali būti paskutinis, nes jaunystė blėsta, meilė pasibaigia, o visus laurus susirenka jaunesnės.
 
Vyrams – spalis, moterims – rugpjūtis (nuo 45 iki 53 metų)
 
O, tas auksinis ruduo! Karališkos glamonės, karališkas kilnumas, karališkas atlaidumas. Keturiasdešimt penkerių metų meilužiai vertina ne audrą ir štormą, o emocijas ir jausmingumą. Vyras spalyje – geras ir ištvermingas partneris. Seksas jam tampa tikro, kokybiško gyvenimo matu. O moteris įžengia į savo ekonominio aktyvumo laikotarpį. Dabar ji vainikuoja savo karjerą, bendrauja daug ir įdomiai, turi savo verslą, išsilaisvinusi nuo paaugusių vaikų, gyvena visavertį gyvenimą, kokį gyvena žmogus derlingiausią mėnesį. Ar seksas jai dabar labiausiai rūpi?
Vyrams – gruodis, moterims – gruodis (nuo 53 metų ir vėliau)
 
Ir vis dėl to jie būtinai susitiks – brandus vyras ir moteris. Susitiks jaukiuose namuose, prie spragsinčio židinio, susitiks daug visko matę ir patyrę, tačiau vis tiek dar seksualiai aktyvūs. Beje, pirmą kartą gyvenime sutaps jų poreikiai, temperamentas, baimės, jausmai ir pomėgiai. Taip tik atrodo iš šalies, kad gruodžio mėnesį viskas miega žiemos miegu po sniegais. Gruodžio mėnesį siaučia pūgos, krenta švelnios snaigės, kaupiasi pusnys ir prasideda smagus Kalėdinių švenčių laikotarpis... Ir jei gerai pasistengsime, po gruodžio būtinai ateis bendras darnus kovas.
  

Žymos: Seksas, Meilė, Pora,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Jonai, kodėl tu miegi darbe?
– Suprantate, viršininke, namie mažas vaikas miegoti neleidžia...
– Tai atsinešk vaiką, kad ir darbe neleistų miegoti.